رتبه لازم برای دبیری زیست شناسی دانشگاه فرهنگیانرتبه لازم برای دبیری زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 در منطقه 1

متقاضیان تحصیل در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی که به محاسبه درصد دروس و تخمین رتبه کنکور پرداخته اند می توانند با بررسی آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی سراسری 98 ، شانس قبولی خود را در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی با توجه به کارنامه اولیه کنکور سراسری 99 خود مشاهده نمایند .

در جداول زیر آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی سراسری 98 ارائه شده است . نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری نیز می تواند به عنوان ابزار کمکی در این مرحله مورد استفاده قرار گیرد .

پس از بررسی اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری سال گذشته رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان منطقه 1 در رشته آموزش زیست شناسی به صورت زیر آمده است .

 در ادامه این قسمت جدولی حاوی اطلاعات مذکور برای متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 و تحصیل در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان آورده شده است  . 

آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 در منطقه 2

پس از بررسی اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری سال گذشته رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان منطقه 2 در رشته آموزش زیست شناسی به صورت زیر آمده است .

 در ادامه این قسمت جدولی حاوی اطلاعات مذکور برای متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 و تحصیل در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان آورده شده است  . 

آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 در منطقه 3

پس از بررسی اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری سال گذشته رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان منطقه 3 در رشته آموزش زیست شناسی به صورت زیر آمده است .

 در ادامه این قسمت جدولی حاوی اطلاعات مذکور برای متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 و تحصیل در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان را آورده شده است  . 

رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران در سه گروه آزمایشی اصلی

علاقه مندان به تحصیل در سایر رشته های امتحانی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی گروه آزمایشی انسانی نیز می توانند با مطالعه مقاله آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان 98 ، کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان 98 شانس قبولی خود را در سایر رشته های امتحانی بررسی نمایند .

در این بخشلیست رشته های دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی انسانی ارائه شده است :
 

رشته های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی رشته انسانی

سوالات متداول

مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان سال گذشته می تواند محدوده قبولی دانشگاه فرهنگیان در این رشته را برای کنکور 99 به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی در دانشگاه فرهنگیان را در اختیار متقاضیان تحصیل در این رشته قرار داده ایم .            

از زمان برنامه ریزی برای کنکور 99 می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید تا از محدوده قبولی در این رشته آگاه شوید که در این مقاله جزئیات آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 ارائه شده است .  

محدوده آخرین رتبه قبولی های آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه مناطق مختلف متفاوت است شما می توانید با توجه به سهمیه منطقه خود آخرین رتبه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان کنکور 98 را در این مقاله مشاهده نمایید .        

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 و حداقل درصد لازم

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 در سهمیه منطقه 1

 در این بخش کارنامه و حداقل درصد لازم برای قبولی در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه منطقه 1 ارائه شده است .

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 در سهمیه منطقه 2

 در این بخش کارنامه و حداقل درصد لازم برای قبولی در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه منطقه 2 ارائه شده است .

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 در سهمیه منطقه 3

 در این بخش کارنامه و حداقل درصد لازم برای قبولی در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه منطقه 3 ارائه شده است .

مشاوره برنامه ریزی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان

آنچه در قسمت فوق مشاهده کردید ،  کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 است . این اطلاعات بر اساس کارنامه های واقعی پذیرفته شدگان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری که با توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه تربیت معلم که در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری به طور کامل بیان شده است حائز شرایط انتخاب رشته بوده اند و در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده و پذیرفته شده اند جمع آوری شده است . 

توجه داشته باشید کارنامه و حداقل درصد قبولی های مذکور و کارنامه قبولی کنکور 98 ، برای کنکور ۹۹ به دلایلی مانند ظرفیت محدود رشته محل ها و جامعه آماری شرکت کننده و مرحله مصاحبه دستخوش تغییراتی خواهد بود اما اگر میانگین درصد هایی بیشتر و بهتر از آنچه در کارنامه های بالا آمده است ، داشته باشید اطمینان بیشتری از قبولی در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ خواهید داشت .

داوطلبان در کلیه مراحل کنکور سراسری از زمان برنامه ریزی تا برگزاری کنکور می توانند از این کارنامه ها استفاده کنند و شانس قبولی خود را برای ورود به دانشگاه تربیت معلم تخمین بزنند .

 به این نحو که با محاسبه درصد دروس عمومی و اختصاصی خود در آزمون های آزمایشی یا بعد از انتشار دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 99 و مقایسه آن با کارنامه های مذکور می توانند به طور تقریبی شانس قبولی خود را تخمین بزنند .

مزایای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه های فرهنگیان برای پذیرفته شدگان تسهیلات و مزایایی در نظر می گیرد که هر ساله داوطلبان زیادی به قصد قبولی در این دانشگاه با هم به رقابت می پردازند .

در این بخش امتیازات تحصیل در این دانشگاه را شرح می دهیم .

استخدام در آموزش و پرورش از بدو ورود به دانشگاه فرهنگیان .

 برقراری حقوق و مزایای ماهیانه و به تبع آن منظور شدن سابقه كار در پرونده استخدامی .

4 سال مدت تحصیل در دانشگاه فرهنگیان در سنوات خدمتی دانشجویان محاسبه می‌ شود ، به این صورت که این 4 سال جز سابقه کار آن‌ ها محسوب می‌شود .

دانشجو معلمان همچنین از ترم 4 شروع به تدریس در مدارس به صورت کاروزی می‌ کنند .

معافیت از خدمت سربازی برای پذیرفته شدگان پسر در دانشگاه فرهنگیان ( دانشجویان پسر قبول شده در دانشگاه فرهنگیان خدمت سربازی ندارند و فقط باید دوره آموزشی را پشت سر بگذرانند )

متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با بخش های مختلف کارنامه اولیه کنکور سراسری و مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری می توانند از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در تماس باشند .

سوالات متداول

درصد های قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان سال گذشته منبع مناسبی برای اطلاع از محدوده درصد های قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان کنکور 99 می باشد که در این مقاله ارائه شده است .          

شما می توانید با مطالعه اطلاعات کارنامه و حداقل درصد مندرج در این مقاله برنامه ریزی کنکور سراسری خود را ، واقع بینانه تر انجام دهید  .

میزان درصد دروس قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان سال گذشته در سهمیه مناطق مختلف متفاوت است که در این مقاله میزان درصد دروس قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان در کنکور 98 ، در سه سهمیه منطقه 1 ، 2 ، 3 ارائه شده است .          

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99 ( نمونه کارنامه قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99 )

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99 ( نمونه کارنامه قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99 )

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99 ( نمونه کارنامه قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99 ) :   در سایت مشاورگروپ بزرگترین بانک نمونه کارنامه قبولی های کنکور سراسری می توانید نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم منطقه 3,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید منطقه 3,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم منطقه 1,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم منطقه 2,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید منطقه 2,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید منطقه 1,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 سهمیه ایثارگران,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 سهمیه 5 درصد,نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 سهمیه 25 درصد,آخرین رتبه قبولی رشته دبیری زیست شناسی 99 منطقه 1و 2 و 3را مشاهده نمایید و تخمین رتبه و رشته ی دقیقتری داشته باشید .

نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم
نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید
نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم منطقه 3

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99  >> هدف این رشته دانشگاهی تربیت کارشناسان و معلمانی است که از مفاهیم کلی و اساسی زیست شناسی اطلاعات کافی داشته و جنبه های نظری و کاربردی این علم رو با گذراندن واحدهای نظری و کاربردی بهتر بشناسند و بتوانند نیازهای مراکز آموزشی و پژوهشی ، تولیدی و خدماتی را در زمینه های مذکور به سرانجام برساند.

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99  >> , برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رتبه و تراز قبولی رشته دبیری زیست شناسی و ارائه نمونه کارنامه قبولی این رشته و همچنین درباره بازار کار در ایران با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس حاصل نمایید –

شماره تماس از سراسر کشور

9099071614

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99  >>

میانگین درصدهای لازم جهت قبولی در رشته دبیری زیست شناسی

میانگین 35 درصدعمومی= قبولی در رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی روزانه
میانگین 10 درصد اختصاصی = قبولی در رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی روزانه

رتبه لازم برای قبولی رشته دبیری زیست شناسی

نام دانشگاه : پردیس شهید چمران – تهران بومي استان تهران
ظرفیت رشته : 14
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 19667

نام دانشگاه : پردیس شهید بهشتی – مشهد بومي استان خراسان شمالي
ظرفیت رشته : 3
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11249
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99  >>

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی کنکور   96 در منطقه 1

رتبه کشوری :119500
رتبه در منطقه 1 :26780
شهر محل سکونت :اصفهان
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :36%
عربی :19%
دین و زندگی :39%
زبان انگلیسی :39%
زمین شناسی :3%
ریاضی:7%
زیست شناسی :7%
فیزیک :0%
شیمی :5%

رتبه کشوری :108741
رتبه در منطقه 1 :24808
شهر محل سکونت :مشهد
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه حکيم سبزواري -سبزوار
ادبیات فارسی :43%
عربی :40%
دین و زندگی :40%
زبان انگلیسی :35%
زمین شناسی :0%
ریاضی:12%
زیست شناسی :13%
فیزیک :4%
شیمی :3%

رتبه کشوری :104321
رتبه در منطقه 1 :23983
شهر محل سکونت : تهران
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :20%
عربی :23%
دین و زندگی :87%
زبان انگلیسی :2-%
زمین شناسی :0%
ریاضی:13%
زیست شناسی :4%
فیزیک :9%
شیمی :4%

نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید منطقه 3
نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم منطقه 1
نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام قدیم منطقه 2

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99  >>

رتبه لازم برای قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 97-98

رتبه کشوری :97170
رتبه در منطقه 1 :22715
شهر محل سکونت :شیراز
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه صنعتي خاتم الانبيا( ص ) – بهبهان
ادبیات فارسی :23%
عربی :19%
دین و زندگی :35%
زبان انگلیسی :8%
زمین شناسی :0%
ریاضی:3%
زیست شناسی :26%
فیزیک :6%
شیمی :13%

رتبه کشوری :91095
رتبه در منطقه 1 :21569
شهر محل سکونت :شیراز
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل
ادبیات فارسی :36%
عربی :20%
دین و زندگی :10%
زبان انگلیسی :79%
زمین شناسی :0%
ریاضی:27%
زیست شناسی :9%
فیزیک :8%
شیمی :6%

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی کنکور 95 – 96 در منطقه 2

رتبه کشوری :143963
رتبه در منطقه 2 :61368
شهر محل سکونت :زاهدان
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه زابل
ادبیات فارسی :30%
عربی :19%
دین و زندگی :40%
زبان انگلیسی :0%
زمین شناسی :6-%
ریاضی:10%
زیست شناسی :4%
فیزیک :0%
شیمی :13%

رتبه کشوری :140273
رتبه در منطقه 2 :59897
شهر محل سکونت :شیراز
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه زابل
ادبیات فارسی :42%
عربی :11%
دین و زندگی :27%
زبان انگلیسی :20%
زمین شناسی :0%
ریاضی:2-%
زیست شناسی :15%
فیزیک :13%
شیمی :6%

رتبه کشوری :57930
رتبه در منطقه 2 :26780
شهر محل سکونت :سمنان
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :24%
عربی :23%
دین و زندگی :39%
زبان انگلیسی :15%
زمین شناسی :-2%
ریاضی:17%
زیست شناسی :15%
فیزیک :0%
شیمی :0%

رتبه لازم قبولی دبیری زیست شناسی کنکور 99  >>

رتبه لازم برای قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 97-98

رتبه کشوری :132382
رتبه در منطقه 2 :56672
شهر محل سکونت :رشت
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه گنبد
ادبیات فارسی :51 %
عربی :20%
دین و زندگی :58%
زبان انگلیسی :2%
زمین شناسی :0%
ریاضی:0%
زیست شناسی :11%
فیزیک :12%
شیمی :3%

نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید منطقه 2
نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 نظام جدید منطقه 1
نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 سهمیه ایثارگران

رتبه کشوری :129259
رتبه در منطقه 2 :55430
شهر محل سکونت :اسلامشهر
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :22%
عربی :8%
دین و زندگی :42%
زبان انگلیسی :24%
زمین شناسی :0%
ریاضی:6%
زیست شناسی :22%
فیزیک :4%
شیمی :3%

مشاوره تلفنی ویژه کنکور تجربی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی ، مهندسی و تربیت معلم
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

9099071614
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی کنکور 95 – 96 در منطقه 3

رتبه کشوری :154791
رتبه در منطقه 3 :51869
شهر محل سکونت :آزادشهر
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :46%
عربی :4%
دین و زندگی :55%
زبان انگلیسی :12%
زمین شناسی :2-%
ریاضی:0%
زیست شناسی :18%
فیزیک :-2%
شیمی :5%

رتبه کشوری :154421
رتبه در منطقه 3 :51708
شهر محل سکونت :سیاهکل
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :26%
عربی :27%
دین و زندگی :19%
زبان انگلیسی :7%
زمین شناسی :0%
ریاضی:0%
زیست شناسی :7%
فیزیک :5%
شیمی :7%

رتبه کشوری :136534
رتبه در منطقه 3 :44604
شهر محل سکونت :سرباز راسک
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان
ادبیات فارسی :26%
عربی :19%
دین و زندگی :22%
زبان انگلیسی :22%
زمین شناسی :3-%
ریاضی:0%
زیست شناسی :24%
فیزیک :3%
شیمی :8%

رتبه کشوری :132897
رتبه در منطقه 3 :43185
شهر محل سکونت :شوش دانیال
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :38%
عربی :38%
دین و زندگی :54%
زبان انگلیسی :0%
زمین شناسی :0%
ریاضی:-3%
زیست شناسی :18%
فیزیک :15%
شیمی :5%

رتبه کشوری :128060
رتبه در منطقه 3 :41283
شهر محل سکونت :سمنان
رشته محل قبولی دولتی روزانه :دانشگاه دامغان
ادبیات فارسی :31%
عربی :16%
دین و زندگی :42%
زبان انگلیسی :3%
زمین شناسی :0%
ریاضی:0%
زیست شناسی :18%
فیزیک :8%
شیمی :0%

برای اطلاع از آخرین اخبار و سهمیه های جدید تربیت معلم عضو کانال تلگرام مشاور گروپ شوید

کارنامه و رتبه قبولی رشته زیست شناسی دانشگاه آزاد 95 – 96 (واحد پسران)

رشته :زیست شناسی – دبیری
نام دانشگاه :مشهد
حداقل رتبه کشوری :17103

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :32194

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :59046

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – بیوشیمی
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :122433

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :علوم دارویی
حداقل رتبه کشوری :95334

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :مشهد
حداقل رتبه کشوری :124596

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – علوم سلولی و مولکولی
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :111752

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :تهران شمال
حداقل رتبه کشوری :115237

رتبه لازم برای قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 97-98

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :ورامین
حداقل رتبه کشوری :115943

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :همدان
حداقل رتبه کشوری :21182

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :کرج
حداقل رتبه کشوری :132475

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :تهران شرق
حداقل رتبه کشوری :151200

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :فلاورجان
حداقل رتبه کشوری :15532

رشته :زیست شناسی – دبیری
نام دانشگاه :تهران شمال
حداقل رتبه کشوری :159441

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – بیوشیمی
نام دانشگاه :مشهد
حداقل رتبه کشوری :162932

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :رشت
حداقل رتبه کشوری :17121

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – علوم سلولی و مولکولی
نام دانشگاه :علوم دارویی
حداقل رتبه کشوری :188323

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :ارومیه
حداقل رتبه کشوری :194951

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – بیوشیمی
نام دانشگاه :شهرقدس
حداقل رتبه کشوری :284886

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – علوم سلولی و مولکولی
نام دانشگاه :تهران مرکزی
حداقل رتبه کشوری :195981

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :کرمان
حداقل رتبه کشوری :199839

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :تنکابن
حداقل رتبه کشوری :205191

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :شهرقدس
حداقل رتبه کشوری :212556

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :اسلامشهر
حداقل رتبه کشوری :121736

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :اراک
حداقل رتبه کشوری :232510

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – علوم سلولی و مولکولی
نام دانشگاه :پرند
حداقل رتبه کشوری :312370

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :اردبیل
حداقل رتبه کشوری :237523

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :رشت
حداقل رتبه کشوری :23822

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – بیوشیمی
نام دانشگاه :اسلامشهر
حداقل رتبه کشوری :288444

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – بیوشیمی
نام دانشگاه :فلاورجان
حداقل رتبه کشوری :311352

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :تنکابن
حداقل رتبه کشوری :311603

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :فلاورجان
حداقل رتبه کشوری :225532

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :لاهیجان
حداقل رتبه کشوری :315812

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – زیست فناوری
نام دانشگاه :ارومیه
حداقل رتبه کشوری :334889

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :ورامین
حداقل رتبه کشوری :25229

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – زیست فناوری
نام دانشگاه :فلاورجان
حداقل رتبه کشوری :384499

با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از آخرین اخبار و مقالات مشاوره و برنامه ریزی با خبر شوید.

کارنامه و رتبه قبولی رشته زیست شناسی دانشگاه آزاد 95 – 96 (واحد دختران)

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :32195

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :59045

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :علوم دارویی
حداقل رتبه کشوری :95335

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – علوم سلولی و مولکولی
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :111753

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :اراک
حداقل رتبه کشوری :232511

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :تهران شمال
حداقل رتبه کشوری :115238

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :ورامین
حداقل رتبه کشوری :115944

نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 سهمیه 5 درصد
نمونه کارنامه قبولی رشته دبیری زیست شناسی کنکور 99 سهمیه 25 درصد
آخرین رتبه قبولی رشته دبیری زیست شناسی 99 منطقه 1و 2 و 3

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :لاهیجان
حداقل رتبه کشوری :315813

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – بیوشیمی
نام دانشگاه :پزشکی تهران
حداقل رتبه کشوری :122434

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :مشهد
حداقل رتبه کشوری :124597

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :کرج
حداقل رتبه کشوری :132476

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :تهران شرق
حداقل رتبه کشوری :151201

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :فلاورجان
حداقل رتبه کشوری :15533

رشته :زیست شناسی – دبیری
نام دانشگاه :تهران شمال
حداقل رتبه کشوری :159442

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – بیوشیمی
نام دانشگاه :مشهد
حداقل رتبه کشوری :162933

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :رشت
حداقل رتبه کشوری :17122

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – علوم سلولی و مولکولی
نام دانشگاه :علوم دارویی
حداقل رتبه کشوری :188324

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :ارومیه
حداقل رتبه کشوری :194952

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – علوم سلولی و مولکولی
نام دانشگاه :تهران مرکزی
حداقل رتبه کشوری :195982

رشته :زیست شناسی – دبیری
نام دانشگاه :مشهد
حداقل رتبه کشوری :17104

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :کرمان
حداقل رتبه کشوری :199838

رشته :زیست شناسی سلولی مولکولی – ژنتیک
نام دانشگاه :تنکابن
حداقل رتبه کشوری :205192

رشته :زیست شناسی سلولی و مولکولی – میکروبیولوژی
نام دانشگاه :همدان
حداقل رتبه کشوری :21183

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب