گروگانگیری مسلحانه در شمال تهران/ ۳ گروگان در خانه ای در آجودانیه / ماموران نوپو وارد عمل شدندگروگانگیری مسلحانه در شمال تهران/ 3 گروگان در خانه ای در آجودانیه / ماموران نوپو وارد عمل شدندگروگانگیری مسلحانه در شمال تهران/ 3 گروگان در خانه ای در آجودانیه / ماموران نوپو وارد عمل شدند

عصر امروز در خیابان آجودانیه ۳ نفر از اعضای یک خانواده جمله یک کودک در یک منزل مسکونی توسط ۲ متهم فراری مسلح گروگان گرفته شدند و بعد از سه ساعت مذاکره که ناموفق بود ، پلیس نوپو گروگانگیران را دستگیر و خلع سلاح کرد.

گروگانگیری مسلحانه در شمال تهران

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اعلام کرد: عصر امروز ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم در حال گشت زنی بودند که به ۲ سرنشین یک خودرو مشکوک شدند و بلافاصله دستور ایست را صادر کردند.متهمان پس از مشاهده خودرو پلیس به سمت ماموران کلانتری شلیک کردند که در ادامه یک درگیری مسلحانه شکل گرفت.

متهمان به یک خانه که درب ورودی آن نیمه باز بود هجوم بردند

سردار رحیمی گفت: متهمان بلافاصله به یک خانه که درب ورودی آن نیمه باز بود هجوم بردند و پس از حمله به یکی از ساکنان ساختمان وارد خانه طبقه پنجم شدند.

آنها پس از وارد شدن به خانه اعضای یک خانواده سه نفره را گروگان گرفتند. با اعلام این خبر، ماموران پلیس پیشگیری، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی و عوامل پلیس نوپو راهی محل حادثه شدند و اقدامات ویژه‌ای را آغاز کردند.

ماموران نوپو وارد عمل شدند

ساعت‌ها رحیمی با گروگانگیر‌ها مذاکره کرده‌است، و به متهمان تضمین‌هایی داده شد و آنها قصد داشتند  با اعضای خانواده به خارج از خانه مراجعه کنند. بنابرحساسیت موضوع، بلافاصله تیمی از ماموران زبده نوپو وارد عمل شدند و در یک اقدام ضربتی متهمان را دستگیر و اعضای خانواده را نجات دادند.

یک نفر از گروگانگیر‌ها مجروح شد، و اعضای خانواده هیچگونه آسیبی ندیدند و متهمان اول تیراندازی را آغاز کردند.

سردار رحیمی در پایان افزود : متهمان برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات کارآگاهان در خصوص جرائم احتمالی سارقان آغاز شده است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب