مدل مانتو جدید | ۷ روش ساده برای خرید مانتومدل مانتو جدید

مانتو، یکی از مدل لباس‌هایی است که برای هر خانمی لازم و ضروری می‌باشد. یکی از مزیت‌های داشتن مدل مانتو جدید اینه که در هر جایی می‌توانید آن را بپوشید.

به هر مکانی که بخواهید بروید از جمله دانشگاه، شرکت، مهمانی، مجالس، ختم، تفریح، دورهمی‌های دوستانه و… می‌توانید از مانتو استفاده کنید.

خوشبختانه هرساله مدل مانتوهای جدید در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت وارد بازار می‌شوند و شما به راحتی می‌توانید استایل شیک و جذابی داشته باشید.

۷ نکته کاربردی برای خرید مدل مانتو جدید در سال ۲۰۲۲:

۱- اگر جزو افرادی هستید که قد بلند و اندامی لاغر دارید، پیشنهاد می‌کنم از مانتوهایی که یک رنگ هستند دوری کنید. زیرا شما را لاغرتر از آن چیزی که هستید نشان می‌دهد و استایل‌تان را بهم می‌زند.

۲- اگر جزو افراد درشت اندام و چاق هستید، پوشیدن مانتو‌هایی که رنگ تیره دارند می‌تواند شما را لاغرتر نشان بدهد. پس اگر به دنبال این هستید که در برابر دید دیگران لاغر به نظر برسید پیشنهاد می‌کنم از رنگ‌های تیره مثل مشکی استفاده کنید.

 

۳- اگر هیکل ریزی دارید و دوست دارید دیگران شما را درشت‌تر ببینند، پیشنهاد می‌کنم از مانتوهایی استفاده کنید که دارای رنگ روشن و طرح دار هستند.

 

۴- اگر سلیقه شما مانتوهایی است که طرح‌های راه راه دارند، سعی کنید مدل‌هایی را انتخاب کنید که راه راه عمودی دارند.

مانتوهای راه راه ۲ نوع هستند:

راه راه عمودی:

برای خانم‌هایی مناسب است که هیکلی درشت یا چاق دارند. همچنین دوست دارند در مانتویی که می‌پوشند لاغرتر نشان داده شوند.

راه راه افقی:

مانتوهایی که طرح‌های راه راه افقی دارند، برای خانم‌هایی توصیه می‌شود که لاغر هستند و دوست دارند چاق‌تر به نظر برسند. در واقع این مدل مانتوها شما را درشت‌تر نشان می‌دهد پس اگر وزن بالایی دارید نیازی به پوشیدن این مدل مانتوها ندارید.

۵- عده‌ای از خانم‌ها علاقه مند به پوشیدن مدل‌ مانتوهایی هستند که سینه آن‌ها را کوچک‌تر نشان بدهد. به این دسته از خانم‌ها پیشنهاد می‌کنم مانتوهایی را بپوشند که بالاتنه گشادی دارند.

۶-  مانتوهایی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما در تضاد باشند. مثلا پوشیدن مانتوهای تیره رنگ برای خانم‌هایی که پوست تیره دارند، اصلا توصیه نمی‌شود زیرا یکنواختی باعث کمتر شدن جذابیت می‌شود. افرادی که پوست روشن دارند، به سراغ مانتوهای تیره بروند و همچنین خانم‌هایی که پوست تیره دارند، برای خرید مانتو به دنبال رنگ‌های روشن باشند.

 

۷- به جنس مانتو توجه خاصی داشته باشید. مدل مانتوهای جدیدی که در بازار موجود هستند، می‌توانند از جنس‌هایی نظیر کتان، پنبه، پشم، ویسکوز، نایلون، پلی استر، فاستونی، ریون، پرشیا، جین، نخی، چرم، تریکو، کودری، شانتون، پرادا، دیور و ساتن باشند.

هزینه خرید مانتو برای هر کدام از این جنس‌ها با توجه به بودجه‌ای که در نظر دارید یا سلیقه شما می‌تواند متفاوت باشد.

 

مدل مانتو کوتاه بخرم یا بلند؟

یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای خرید مانتو اینه که مانتوی بلند بپوشند یا کوتاه؟ در جواب باید بگم که هر کدام طرفداران خاص خودش را دارند و برتری خاصی بین این دو وجود ندارد. اما با توجه به سلیقه و استایل هرکس می‌تواند متفاوت باشد.

برای اینکه انتخاب راحت‌تری داشته باشید، ابتدا باید به اندام خودتان نگاه کنید و مانتویی را انتخاب کنید که با هیکل شما هماهنگ و سازگار باشد. مثلا اگر قد کوتاهی دارید و پوشیدن مانتوهای بلند قد شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهد، نباید آن را انتخاب کنید. یا اگر قد بلندی دارید و می‌بینید با پوشیدن مانتوهای کوتاه شما را بلندتر نشان می‌دهد، می‌توانید از مانتوهای کوتاه برای خود استفاده کنید.

نکته: مانتوهایی را انتخاب کنید که نقص‌های شما را پوشش می‌دهد. مثلا اگر بیش از اندازه لاغر هستید، باید مانتویی را بپوشید که این لاغری شما را بپوشاند.

تمام افرادی که در مد و استایل می‌بینید، لباس‌هایی را انتخاب می‌کنند تا از نگاه دیگران عیب‌هایشان دیده نشود.

مدل مانتو جدید

مدل مانتو جدیدمدل مانتو جدید

مانتو زنانهمانتو زنانه

مانتو دخترانهمانتو دخترانه

مدل مانتو زنانهمدل مانتو زنانه

مانتو مدل جدیدمانتو مدل جدید

مدل مانتو جدید

مدل مانتو جدیدمدل مانتو جدید

مانتو زنانه جدیدمانتو زنانه جدید

مانتو دخترانه جدیدمانتو دخترانه جدید

مدل مانتو جدید

مانتو شیک و زیبامانتو شیک و زیبا

مدل مانتو جذابمدل مانتو جذاب

برچسب ها
مانتو دخترانه مانتو زنانه

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب