خودسوزی دختر 15 ساله به دلیل اختلاف با همسرشخودسوزی دختر 15 ساله به دلیل اختلاف با همسرش را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

خودسوزی دختر ۱۵ ساله به دلیل اختلاف با همسرش صحت دارد؟

خودسوزی دختر ۱۵ ساله به دلیل اختلاف با همسرش صحت دارد؟

به گزارشدیده بان ایران؛ یک سایت محلی خبر داده است که روز پنجشنبه ۲۰ آذر ۹۹، یک دختر ۱۵ ساله اهل روستای ”کانی رش“ با نام ”روناک عزیزوند“ اقدام به خودسوزی کرده است.

یک منبع مطلع به این سایت گفته است که "روناک عزیزوند در سن ۱۴ سالگی با فردی اهل روستای شکل آباد مرگور ارومیهازدواج کرده است و علت خودکشی این دختر جوان اختلافات و مشاجره با همسرش بوده است.

منبع مطلب : www.didbaniran.ir

مدیر محترم سایت www.didbaniran.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

آتش سوزی | اختلاف خانوادگی علت خودسوزی زن ۳۵ ساله در کرج

آتش سوزی | اختلاف خانوادگی علت خودسوزی زن ۳۵ ساله در کرج

رئیس پلیس آگاهی استان البرز علت حادثه آتش سوزی خودرو پراید در مقابل امامزاده محمد کرج را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

به گزارش  تسنیم، سرهنگ محمد نادربیگی در خصوص خودسوزی زن 35 ساله در کرج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی انتشار خبر حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید در مقابل "امامزاده محمد کرج"در روز پنجشنبه 6 شهریور ماه و فوت سرنشین آن مشخص شد که علت حادثه اختلافات خانوادگی بوده است.

وی افزود:به دنبال وقوع این حادثه، تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی علل آن آغازشد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرزبیان کرد: با تحقیقات تکمیلی پلیس هویت همسر زن 35 ساله و محل سکونتش در یکی از مناطق تهران شناسایی و پس از احضار به پلیس آگاهی استان البرز در توضیح زوایای پنهان این پرونده گفت که با همسرش دچاراختلاف خانوادگی بودند که در روز حادثه این اختلافات شدت گرفته و همسرش به همراه دختر 8 ساله اش که دارای بیماری صعب العلاج بوده در نتیجه یک تصمیم عجولانه منزل را ترک کرده و سوار بر خودرو شخصیشان به سمت نقطه نامعلومی حرکت می کنند.

نادر بیگی تصریح کرد : این خانم پس از حرکت به سمت شهر کرج خودرو را مقابل امامزاده محمد پارک کرده و باریختن بنزین به داخل خودرو آن را آتش می زند که در این حادثه فرزندش داخل خودرو فوت کرده و مادر نیز پس از انتقال به مراکز در مانی به علت شدت سوختگی جان خود را از دست می دهد.

گفتنی است، تحقیقات تکمیلی در دست بررسی است.

منبع مطلب : www.55online.news

مدیر محترم سایت www.55online.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب