پرداخت قبض موبایل همراه اول دائمیپرداخت قبض موبایل همراه اول دائمی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

همراه اول - راهنمای پرداخت غیرحضوری قبض

همراه اول - راهنمای پرداخت غیرحضوری قبض

خدمات بانکداری الکترونیکی به روشهای متعددی مانند خدمات بانکی از طریق اینترنت، انواع خدمات کارت و ارائه خدمات بانکی از طریق تلفن همراه ارائه می شود. بانک ها در تلاش برای کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود نسبت به ارائه خدماتی از قبیل مشاهده و ارسال صورت حساب، خرید و فروش سهام، پرداخت قبض های خدمات شهری ، انتقال وجه بین حساب‌های یک بانک وغیره را از طریق اینترنت ، تلفن (ثابت و همراه)، دستگاه خودپرداز و پایانه فروش نموده اند.

در همین راستا شرکت ارتباطات سیار با همکاری بانک ها ، نسبت به فراهم سازی امکاناتی در خصوص پرداخت غیر حضوری قبوض تلفن همراه از طریق سامانه خدمات الکترونیکی همراه من ، سامانه اطلاع رسانی 9990 ، خود پرداز ، تلفن بانک ، اینترنت ، پیام کوتاه، بانک پرداخت، پایانه فروش و پروتکل وپ در سطح کشور فراهم نموده است.

با این روش ها دیگر لازم نیست مشترکین وقت خود را درترافیک و یا صف طولانی شعب بانک ها صرف نمایند. بلکه در هر ساعت از شبانه روز، درمنزل، یا درمحل کار و در هر مکان دیگر حتی خارج از محل سکونت خود می توانند قبض تلفن همراه خود را پرداخت نموده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد در پرداخت آن نباشند.

منبع مطلب : mci.ir

مدیر محترم سایت mci.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

همراه اول - پیامک صورتحساب

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب