خدمات نوین نظافت منزل

خدمات نوین نظافت منزلخدمات نوین نظافت منزل را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

شرکت خدمات نظافتی گلپاک نوین

نظافت و جایگاه آن

درباره اهمیت نظافت و جایگاه آن در فرهنگ ایرانی اسلامی ما بسیار صحبت شده و کمتر کسی است که درباره اهمیت نظافت نشنیده باشد. ایرانیان باستان همواره سعی در نظافت و پاکیزگی منزل داشتند. انتخاب عناصر چهارگانه آب، خاک، آتش و هوا در فرهنگ باستان به عنوان عناصر شکل‌دهنده طبیعت از این جهت قابل تامل است که تمامی آنها خاصیت پاک‌کنندگی دارند. از این بین آتش چنان جایگاهی یافت که تا حد پرستش در ایران قبل از اسلام بالا رفت.

در این میان آب و خاک در ایران بعد از اسلام اهمیت بالاتری یافتند که نقش آنها در نظافت و پاک کنندگی در احکام دینی ما بر کسی پوشیده نیست. در سیره و احادیث بجامانده از معصومین نیز اهمیت نظافت و آراستگی بخوبی هویداست. کمتر کسی است که حدیث معروف "النظافته من الایمان" را نشنیده باشد که پیامبر اکرم نظافت را به عنوان بخشی از ایمان معرفی می‌کند و حتی فراتر از آن در برخی روایات از پیامبر نقل شده است که "بنى الدین على النظافة" و این مساله نشان می‌دهد که نظافت و پاکیزگی بنیان دین است.

نظافت در دنیای امروز

در این روزهای پرمشغله پیدا کردن فردی مطمئن و حرفه‌ای برای نظافت منزل و محل کار به مسئله مهمی تبدیل شده است. بخصوص که با توجه به روند مثبت اشتغال زنان برای زوج‌هایی که هر دو شاغل هستند، فرصت و فراغت رسیدگی به نظافت منزل کم پیدا می‌شود. گلپاک نوین مجموعه‌ای از افراد متخصص و مطمئن در حوزه نظافت را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدون دغدغه و به راحتی به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید. درکنار وجود افراد مطمئن، برای سایر امور نظافتی همچون قالیشویی، خشکشویی و... نزدیکترین و مطمئن‌ترین سرویس‌دهنده‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید در اسرع وقت با ثبت سفارش خود به نزدیکترین متخصصین دسترسی پیدا کنید.

روش کار گلپاک نوین برای نظافت منزل چیست؟

ثبت سفارش برای در خواست سرویس نظافت در گلپاک نوین بسیار ساده است. کافی است در ابتدا از طریق وب سایت گلپاک نوین با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای اینکه نیروی نظافتی مناسبی برای کارتان پیدا شود شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید: مثلا دیوارشویی هم دارید یا نه؟ نیروی نظافت خانم می‌خواهید یا آقا؟ خانه‌ای که می‌خواهید نظافت شود چند متر است؟ چند اتاق دارد؟ متخصصین نظافت گلپاک نوین این سوال‌ها را می‌بینند و با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را انتخاب می‌کنند.

در نهایت نشانی منزل یا محل کارتان را که می‌خواهید نظافت شود وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه گلپاک نوین ثبت می‌گردد. سپس در بخش "سفارش‌های من" چندین متخصص نظافت برای انجام کار شما اعلام آمادگی می‌کنند. جهت انجام سرویس نظافت، شما باید از بین متخصصینی که اعلام آمادگی نموده‌اند، شخصی را انتخاب کنید. برای این انتخاب شما با مشاهده امتیاز و تعداد کار متخصص و نظرات دیگر مشتریان درباره نحوه نظافت و کار آن فرد را می‌بینید و درصورت تمایل می‌توانید قبل از انتخاب با آنها صحبت کنید و در نهایت یکی را انتخاب کنید.

با توجه به اینکه تمامی متخصصین نظافت از فیلترهای گلپاک نوین گذشته‌اند، اما مطمئن باشید وقت بیشتر در این مرحله شما را به انتخاب درست‌تر و نظافت بهتر منزل می‌رساند چرا که مناسب‌ترین نیرو برای کار خود را خواهید یافت.

آچاره |‌ نظافت منزل | نظافتچی خانم | نظافتچی آقا | نظافت ساختمان با کمترین هزینه

دانلود برنامه مخصوص اندروید
دانلود برنامه مخصوص اندروید

شرکت خدمات نظافتی نوین تهران

شرکت خدمات نظافتی نوین تهران

شرکت خدمات نظافتی نوین تهران

آماده اعزام نیروی نظافتچیآموزش دیده و مجرب، به صورت شبانه روزی آماده انجام کلیه امور نظافت مجتمع ها، ساختمان ها، ادارات و منازل شرکت خدمات نظافتی نوین تهران

خدمات شامل:
شستشوی راه پله ها، پاگردها، ضد عفونی کردن نرده ها و نماهای ساختمان که قابل شستشو و گردگیری می باشند.

شستشو و تمیز نمودن پارکینگ ها، حیاط ها، تمیز کردن درب پارکینگ و درب حیاط و تمیز کردن باغچه ها، نظافت و ضد عفونی کردن آسانسور، کفسابی

اعزام نیرو جهت باغبانی، خانه تکانی، تمیز کردن منزل و آشپزخانه، گردگیری، شستشوی ظروف، شستشوی سرویس بهداشتی و حمام، جارو کردن و جمع آوری وسایل و مرتب نمودن آنها، پاک کردن شیشه ها، جارو کردن، تمیزکردن کلید وپریزها، سمپاشی (از بین بردن مورچه، موریانه، سوسک، ساس و …) تضمینی

اعزام نیرو جهت اسباب کشی و جابجائی اثاث

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست با تجهیزات راپل توسط پرسنل دوره دیده و با دستگاه واتر جت انجام می شود.

مواد شوینده سرویس پله و مشاعات ساختمان (توسط شرکت)

اعزام پرسنل متعهد خانم و آقا با رزرو قبلی به تمام نقاط استان تهران و اعزام سریع به منطقه نارمک و تهرانپارس میسر می باشد.

جهت هماهنگی و انجام امور فوق با شماره های زیر تماس بگیرید:
۷۷۹۰۴۰۸۶

۷۷۹۰۳۵۹۰

۰۹۱۲۴۷۰۰۶۸۰

۰۹۱۲۴۴۴۳۵۸۴

۰۹۱۹۱۲۴۰۳۷۹

با کادری مجرب و در اسرع وقت

ما اعتماد را به شما هدیه می دهیم.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب