نفت مسجدسلیمان مقابل پارس جنوبی جمنفت مسجدسلیمان مقابل پارس جنوبی جم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

گزارش بازی نفت مسجد سلیمان - پارس جنوبی جم - لیگ برتر - تاریخ 30/5/1399 :: ورزش سه

گزارش بازی نفت مسجد سلیمان - پارس جنوبی جم - لیگ برتر - تاریخ 30/5/1399 :: ورزش سه

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از بازی های حساس و سرنوشت ساز هفته سی ام لیگ برتر، پارس جنوبی که در رده پانزدهم جدول قرار داشت، از ساعت 20:45 به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت.


پارسی ها که در این دیدار محکوم به برد بودند، مقابل سرمربی سابق خود یعنی مهدی تارتار قرار گرفتند که با نفت مسجدسلیمان نتایج نسبتا خوبی گرفته و در میانه های جدول به سر می برد. این دیدار خانگی اهمیت چندانی برای مسجدسلیمانی ها نداشت، اما برای پارس جنوبی بازی مرگ و زندگی بود. 


در نهایت هم با تک گل امید سینک، نفت مسجدسلیمان برنده از زمین بیرون آمد تا پارس جنوبی بعد از سه فصل حضور در لیگ برتر، به لیگ دسته یک سقوط کند.

هفته سی ام لیگ برتر؛ پنجشنبه: 30/5/99 ؛ ساعت 20:45
استادیوم: شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
داور: موعود بنیادی‌فر/ کمک‌ها: حسن یوسفی و بهزاد پناهی؛ داور چهارم: ایمان کهیش/ ناظر: محسن ترکی

نفت مسجدسلیمان:

سرمربی: مهدی تارتار

پارس جنوبی جم:

سرمربی: سیروس پورموسوی

اخطار:

عماد میرجوان دقیقه 34 برای نفت مسجدسلیمان

محمد نوری دقیقه 81 کارت زرد

مجید عیدی از نفت و نیما انتظاری از پارس دقیقه 92

شرح گل:


روی یک ارسال از سمت راست و اشتباه مدافع پارس جنوبی در دفع توپ، امید سینگ در چند متری دروازه صاحب یک موقعیت تک به تک شد. این بازیکن با یک ضربه دقیقه دروازه پارس جنوبی را باز کرد تا نفت در دقایق پایانی از حریفش پیش بیفتد.

دقایق حساس:

دقیقه 13: ارسال محمد نوری از سمت راست با ضربه سر خالقی فر همراه شد که از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 29: شوت محمد نوری بعد از برخورد با مدافع نفت مسجدسلیمان با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۴: روی حمله بازیکنان نفت مسجدسلیمان توپ پشت دفاع به سجاد جعفری رسید که مسعود پورمحمد این توپ را دفع کرد.

شرح بازی:


پارس جنوبی که در این بازی محکوم به پیروزی بود، با ترکیبی هجومی وارد زمین شد و قصد داشت از کناره ها روی دروازه میزبان خود فشار بیاورد. بازیکنان کناری پارس بارها در نیمه اول توپ هایی را روی دروازه برای استفاده منوچهری و خالقی فر ارسال کردند، اما هیچ کدام تبدیل به گل نشد. در نیمه دوم شاگردان تارتار بهتر از نیمه اول کار کردند و در دقایقی از حریف خود برتر بودند. با اینکه پارس نیاز به گل داشت، حملات دامنه داری از سوی این تیم رخ نداد؛ تا اینکه امید سینک توانست روی اشتباه مدافعان پارس دروازه تیم مهمان را باز کند. این گل آب سردی بر پیکر پارسی ها بود که دیگر سقوط خود را قطعی می دانستند. در دقایق پایانی هم اتفاقی رخ نداد تا اینکه پارس بدون کسب امتیاز در این بازی در رده پانزدهم باقی بماند و حکم سقوطش امضا شود.

حاشیه ها: 


* پیش از شروع مسابقه همه بازیکنان پارس جنوبی به سمت نیمکت نفت مسجدسلیمان رفتند و با مهدی تارتار و سایر اعضای کادرفنی این تیم خوش و بش کردند.
* تعدادی از مردم مسجدسلیمان از ساختمان های اطراف تماشاگر این مسابقه هستند.

* امید سینک بعد از گلزنی به تیم پارس جنوبی که تیم سابقش محسوب می شد، نه تنها خوشحالی نکرد؛ بلکه به خاطر سقوط این تیم به لیگ دسته اول اشک هایش جاری شد.

نفت مسجدسلیمان – پارس جنوبی جم/ دوئل تمام نفتی

نفت مسجدسلیمان – پارس جنوبی جم/ دوئل تمام نفتی

نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی جم فردا در هفته هفدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:15/ سه‌شنبه 23 بهمن/ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

تیم داوری:
داور وسط: رضا مهدوی/ کمک داوران: امیررضا آشور ماهانی و احد سلطانی/ داوران پشت دروازه: شاهو اصلانی و احمد محمدی/ داور ذخیره: حمید نادری بلداجی/ ناظر: بهرام مهرپیما

غایبین احتمالی:
علیرضا علیزاده به دلیل محرومیت و حکیم نصاری و میلاد میداوودی به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت و پارس جنوبی غایبی برای این بازی نخواهد داشت.

نمای بازی:
در یکی از دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر، نفت مسجدسلیمان میزبان پارس جنوبی خواهد بود. نفت پس از شکست سنگین هفته گذشته به دنبال جبران در خانه خواهد بود. با حضور بازیکنان جدید، نفت در تلاش است تا حضور خود در لیگ برتر را تداوم ببخشد و در این راستا 14 بازی دشوار در پیش خواهد داشت. در سوی دیگر میدان پارس جنوبی قرار دارد که هفته گذشته فولاد را در جم متوقف کرده و حال به دنبال تثبیت حضور خود در میانه جدول خواهد بود. پارس جنوبی هفته پرالتهابی را پشت سرگذشته و مهدی تارتار پس از استعفا بار دیگر به راس کادر فنی این تیم بازگشته است و در تلاش است تا روزهای خوب گذشته خود را با این تیم تکرار کند.

چهره‌های برتر:
محمد شادکام و اسماعیل شریفات بازیکنان کلیدی ترکیب نفت هستند و حسین پورامینی و محمد نوری نفرات کلیدی کلیدی ترکیب پارس جنوبی هستند.

دوئل‌ها:
تقابل محمد شادکام و حامد نورمحمدی در خط دفاعی پارس جنوبی و جدال صادق صادقی و حسین پورامینی در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم نفت مسجدسلیمان یک پیروزی بوده و 2 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان:
حبیب فرعباسی، موسی کولیبالی، محمد حسینی، یوسف وکیا، میلاد خدایی، صادق صادقی، محمد پاپی، عباس عسکری، اسماعیل شریفات، علی غلامرضاپور و محمد شادکام

ترکیب احتمالی پارس جنوبی جم:
رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، سعید محمدفر، محمدمهدی عسگری، نیما انتظاری، حسین پورامینی، شهرام گودرزی، کیوان امرایی، محمد نوری و ابراهیم صالحی

پارس جنوبی جم – نفت مسجدسلیمان/ بازگشت تارتار به جم

پارس جنوبی جم – نفت مسجدسلیمان/ بازگشت تارتار به جم

به گزارش خبرنگار مدال، پارس جنوبی جم و نفت مسجدسلیمان امروز در هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 15:30/ شنبه 23 آذر/ورزشگاه تختی، جم

تیم داوری:
داور وسط: پیام حیدری/ کمک داوران: محمدرضا منصوری و فرهاد فرهادپور/ داوران پشت دروازه: کمیل غلامی و حسین زمانی/ داور ذخیره: محسن سلطانی/ ناظر داوری: حیدر شکور

غایبین احتمالی:
پارس جنوبی غایب سرشناسی در این بازی نخواهد داشت و نفت مسجدسلیمان در غیاب حامد نورمحمدی و عباس عسگری مصدوم به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
در تقابل تیم‌های نفتی لیگ برتر دو تیم با شرایط کاملا متفاوت مقابل هم قرار خواهند گرفت. نفت مسجدسلیمان با تارتار فصلی بدون شکست را پشت سرگذاشته و نفتی که بودجه چندانی نداشته و با مشکلات متعدد مالی می‌جنگیده را تا نیمه بالای جدول بالا کشیده و در جدال با بزرگان لیگ سربلند بوده است. در سوی دیگر میدان پارس جنوبی با فراز کمالوندی قرار دارد که از 13 بازی فصل جاری خود تنها 10 امتیاز کسب کرده و تیم سیزدهم جدول است. پارس جنوبی از 11 بازی اخیر خود تنها 4 امتیاز کسب کرده و مدت‌های طولانی است که طعم برد را نچشیده است. مشکلات مالی فراوان روزهای بدی را برای پارس جنوبی در فصل جاری رقم زده و روزی نیست که خبر استعفا، انصراف، اعتصاب، انحلال و ... از این تیم به گوش نرسد. نگته جالب این بازی بازگشت مهدی تارتار به جم است چرا که سرمربی موفق این روزهای نفت مسجدسلیمان پارس جنوبی را به لیگ برتر آورد و با این تیم روزهای خوبی را در لیگ برتر تجربه کرد.

چهره‌های برتر:
مگنو باتیستا و رضا خالقی‌فر بازیکنان کلیدی ترکیب پارس جنوبی هستند و علیرضا علیزاده و محمد طیبی نقشی مشابه در ترکیب نفت مسجدسلیمان دارند.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 2 بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم پارس جنوبی جم یک و یک بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی پارس جنوبی جم:
فرناندو خسوس، فریبرز گرامی، علی عبداله‌زاده، بابک حاتمی، مهدی ترکمان، مگنو باتیستا، محمود شفیعی، شهرام گودرزی، پوریا آریاکیا، محمد نوری و رضا خالقی‌فر

ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان:
سوشا مکانی، محمد طیبی، سعید کریمی، مجید عیدی، پیام ملکیان، علیرضا علیزاده، میثم نقی‌زاده، حسین ابراهیمی، سجاد جعفری، میرهادی میرجوان و فرزاد حاتمی

بیشتر بخوانید:
سایپا – پرسپولیس/ یاران کالدرون به دنبال سومین پیروزی متوالی

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب