تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد

تمدید ثبت نام کارشناسی ارشدتمدید ثبت نام کارشناسی ارشد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

سازمان سنجش هر ساله با انتشار اطلاعیه ای زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را اعلام کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد . متقاضیان در این بازه زمانی فرصت خواهند داشت به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فرم اینترنتی مربوطه را تکمیل نمایند .

داوطلبانی که در این بازه زمانی موفق به ثبت نام نشده و هم چنان خواستار ادامه تحصیل در یکی از رشته های کارشناسی ارشد علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی می باشند در فرصت دیگری تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 می توانند به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را پشت سر گذارند .

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال پیش از 23 اردیبهشت ماه لغایت 27 اردیبهشت ماه بود . با توجه به این که بازه زمانی در نظر گرفته شده برای تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد پس از اتمام زمان قانونی ثبت نام اعلام می شود به متقاضیان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از اخبار لحظه به لحظه در این خصوص مطلع شوند .

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 از یکشنبه 16 الی یکشنبه 23 آذر ماه می باشد .

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ به محض اعلام در اینجا قرار می گیرد .

ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

همزمان با تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 اطلاعات فردی و تحصیلی کلیه داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . از این رو متقاضیانی که در موعد مقرر فرم اینترنتی ثبت نام را تکمیل کرده اما دچار اشتباه یا خطایی در ثبت اطلاعات خود شده اند و یا قصد تغییر حوزه امتحانی کنکور کارشناسی ارشد را دارند می توانند در این بازه زمانی به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد اقدام نمایند . 

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰راهنمایی های لازم را در اختیار داوطلبان قرار داده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا ثبت نام آنها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند .

سوالات متداول

بله مطابق متن مقاله تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به کلیه داوطلبان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد اختصاص می یابد . 

مطابق متن مقاله کلیه اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در این بازه زمانی قابل ویرایش می باشد . 

سازمان سنجش معمولا دو بار زمان ثبت نام را تمدید می کند که برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب