استوک سیتی مقابل تاتنهام

استوک سیتی مقابل تاتنهاماستوک سیتی مقابل تاتنهام را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دریافت

منبع مطلب : video.varzesh3.com

مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

استوک 1 - 3 تاتنهام؛ مورینیو جام می خواهد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام که به نظر رقابت های جام اتحادیه را جدی گرفته، امشب موفق شد 1-3 از سد استوک سیتی گذشته و راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شود. تاتنهام بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 14 می توانست با ضربه پای راست هری کین از درون محوطه به گل اول دست یابد، اما لورنگان با مهاری تماشایی این توپ را دفع کرد.

اما در دقیقه 23 تاتنهام به گل اول دست یافت. روی ارسال هری وینکس از سمت چپ، گرت بیل با جایگیری خوب و یک ضربه سر چکشی دروازه استوک سیتی را باز کرد. در اواخر نیمه اول و روی پاس هری کین بود که دله آلی فرصت داشت گل دوم را به ثمر برساند، اما لورنگان توپ را مهار کرد و نیمه نخست با برتری 0-1 تاتنهام به اتمام رسید.

اما در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که روی ارسال براون از سمت راست، تامسون موفق شد با ضربه ای دقیق دروازه تاتنهام را باز کرده و گل تساوی را به ثمر برساند. اما در دقیقه 70 این تاتنهام بود که به گل دوم هم دست یافت. بن دیویس از فاصله ای قابل توجه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دقیق گل دوم را به ثمر رساند.

در دقیقه 77 هری کین با تغییر جهتی تماشایی می توانت خیال تاتنهام را راحت کند، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. اما در دقیقه 81 خود هری کین با یک ضربه پای راست دقیق از درون محوطه گل سوم را نیز به ثمر رساند تا تاتنهام با نتیجه 1-3 به پیروزی برسد.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

(ویدیو) خلاصه بازی استوک سیتی 1 - 3 تاتنهام 3 دی 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

منبع مطلب : fararu.com

مدیر محترم سایت fararu.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب