دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 99دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۹

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 امروز دوشنبه سوم شهریور منتشر شد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 99

به گزارش پی اچ دی تست،پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 99، دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی از سوی مرکز آزمون این دانشگاه منتشر خواهد شد. سپس داوطلبان فرصت دارند تا در مهلت در نظر گرفته‌شده، نسبت به انتخاب واحدهای دانشگاه مدنظر خود اقدام کنند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 99 دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیز می‌توانند نسبت به دریافت دفترچه انتخاب رشته دکتری ازاد ۹۸ از طریق لینک زیر اقدام کنند.

زمان انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۹ به علت تعویق ازمون دکتری 99 ناشی از شیوع کرونا از سوم شهریورماه خواهد بود.

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۹در سال گذشته انتخاب رشته دکتری دانشگاه ازاد از روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه آغاز شد و تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ادامه داشت. گفتنی است.

جهت انتخاب رشته، لازم است داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری 99 آزاد، نسبت به انتخاب ۸۰ کد رشته‌محل‌ مدنظر خود در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد 99، حدود ده هزار نفر اعلام شد.

گفتنی است در سال گذشته برای نخستین بار، ظرفیت هر یک از رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد در دفترچه انتخاب رشته دکتری مشخص شد. در سال‌های گذشته دانشگاه آزاد تنها به اعلام واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در هر رشته اکتفا می‌نمود.

دفترچه انتخاب رشته دکتری 99 دانشگاه آزاد شامل چه مواردی است؟

بخش اول: جزئیات انتخاب رشته دکتری ازاد و پذیرش نهایی دانشجو

در این بخش درخصوص شیوه انتخاب رشته دکترا دانشگاه ازاد و جزئیات هزینه انتخاب رشته و نیزهزینه مصاحبه دکتری ازاد 99 اطلاعاتی ارائه شده است.

بر اساس دفترچه؛ عدم مراجعه به سامانه انتخاب رشته کنکور دکتری دانشگاه آزاد به منظور انتخاب رشته صادره به منزله انصراف از پذیرش در دانشگاه آزاد اسـلامی بوده و پس از انقضای مهلت مقـرر امکان انتخـاب رشته و معرفی جهت مصاحبه در دانشگاه آزاد اسلامی تحـت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این، سهم ازمون کتبی و مصاحبه در نتایج نهایی دکتری دانشگاه ازاد 99، 50 درصد است.

بخش دوم: شرایط و نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه ازاد ویژه استعدادهای درخشان

همه ساله اطلاعات و جزئیات دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی از طریق دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اطلاع رسانی می شود.

پذیرش بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد مختص استعدادهای درخشان است.

بخش سوم: سهمیه رزمندگان و ایثارگران در قبولی دکتری دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سهمیه رزمندگان و ایثارگران در آزمون دکتریکلیک کنید.

بخش چهارم: سهمیه مربیان

اساتید هیات علمی دانشگاه ازاد که مربی هستند، می توانند سهمیه مربی جهت قبولی در دکتری دانشگاه ازاد استفاده کنند.

بخش پنجم: جزئیات انتخاب رشته اینترنتی و ظرفیت پذیرش دکتری ازاد

مهمترین بخش دفترچه دکتری 99 دانشگاه آزاد، همین بخش است که شیوه انتخاب رشته و نیز ظرفیت‌ها مشخص شده است. 

در این بخش جداولی درج شده که شامل فهرست همه واحدهای دانشگاهی است که در یک رشته در دوره دکترا دانشجو پذیرش می کنند. ظرفیت قبولی در هر رشته نیز در همین جداول مشخص شده است.

سوالات متداول داوطلبان

✔️ چه نکاتی برای انتخاب رشته ازمون دکتری دانشگاه ازاد رعایت کنیم؟

در ادامه چند لینک برای شما عزیزان قرار داده ایم که می تواند جهت انتخاب رشته دکتری دانشگاه ازاد اسلامی کمک کننده باشد.

✔️ ایا جهت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد باید هزینه پرداخت شود؟

بله در سال گذشته، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری باید هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به مبلغ 530هزار ریال راپرداخت می نمودند.

✔️ دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۹ کی منتشر خواهد شد؟

برای اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 می توانید عضو کانال تلگرام دکتریو یا صفحه اینستاگرام دکتریشوید.

منبع مطلب : phdtest.ir

مدیر محترم سایت phdtest.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد معمولا با انتشار اطلاعیه ای زمان دقیق فعال شدن لینک دانلود دفترچه راهنما و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول این آزمون می رساند . همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته دکترا آزاد لینک دانلود دفترچه راهنما بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش به نشانی azmoon.org قرار می گیرد تا متقاضیان بتوانند آن را با دقت مطالعه کرده و نسبت به تمامی شرایط و ضوابط آن آگاه شوند .


به محض فعال شدن لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ ، این مطلب به روز رسانی می شود .

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد سال ۹۹

برای اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد سال 1400 می توانید عضو کانال تلگرام دکتری تخصصی هیوا و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا شوید .

جزئیات دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400

در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ قسمت های مختلفی وجود دارد که مطالعه دقیق آن به تمامی داوطلبان توصیه می شود تا بتوانند آگاهانه تر فرم انتخاب رشته دکتری این دانشگاه را تکمیل کنند . در این قسمت جزئیات بخش های مهم دفترچه را بررسی می کنیم :


 انتخاب رشته و پذیرش دانشجو

در این قسمت سایت و هزینه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400 ، عواقب عدم مراجعه به سامانه به منظور انتخاب رشته در دانشگاه آزاد در موعد مقرر و تکلیف داوطلب پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری مشخص می شود .

​ پذیرش نهایی داوطلبان

در این قسمت از دفترچه راهنما ، نحوه پذیرش دانشجو در مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شرح داده شده است و همچنین هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد نیز اعلام خواهد شد .

​ شرایط و نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد ( ویژه استعداد های درخشان )

دانشگاه آزاد علاوه بر آزمون دکتری ، از میان دانشجویان سال آخر و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای دانشجو پذیرش می کند . ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد هر ساله پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته این دانشگاه و در زمان تعیین شده از طریق سایت azmoon.org امکان پذیر است .

​ سهمیه های موثر در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

سازمان سنجش سهمیه های موثر در آزمون دکتری را یک بار در دفترچه ثبت نام دکتری اعلام می کند اما دانشگاه آزاد در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری نیز بار دیگر شرایط و ضوابط استفاده از این سهمیه ها را اعلام می کند .

​ انتخاب رشته اینترنتی

در این قسمت نحوه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 گفته شده است تا داوطلبان بدانند برای ثبت رشته محل های مورد علاقه خود باید چه مراحلی را طی کنند .

​ جدول شماره 1 : نام و کد رشته ها و واحد های دانشگاهی دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون

در این جدول نام کدرشته های تمامی گروه های آزمایشی درج شده است و متقاضیان می توانند با توجه به رشته امتحانی خود نسبت به انتخاب حداکثر 80 کدرشته محل اقدام نمایند .

​ جدول شماره 2 : شرایط خدمت وظیفه عمومی

پذیرفته شدگان مشمول وظیفه عمومی دکتری برای ثبت نام در این مرحله لازم است یکی از شرایط مندرج در جدول شماره 2 را دارا باشند .

​ جدول شماره 3 : نام و کد استان به همراه نام و کد شهرستان محل تولد داوطلب

در این جدول که نام و کد استان به همراه نام و کد شهرستان محل تولد داوطلب نوشته شده است ، کد استان دو رقمی و کد شهرستان چهار رقمی می باشد .

مشاوره انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

تمامی داوطلبانی که مطابق کارنامه اولیه خود مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد هستند و انتهای کارنامه اولیه خود کد دسترسی به انتخاب رشته این دانشگاه را مشاهده می کنند ، می توانند در انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۰ شرکت نمایند . متقاضیان قبل از ورود به سامانه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ملزم به پرداخت هزینه انتخاب رشته از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب هستند .

به دلایل مختلفی همچون اهمیت زیاد مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در پذیرش یا عدم پذیرش نهایی داوطلبان و ظرفیت کم پذیرش دوره دکتری تخصصی ، داوطلبان باید در تکمیل فرم انتخاب رشته نهایت دقت را به کار ببرند و علاوه بر توجه به فاکتورهای علاقه ، مسافت دانشگاه تا محل سکونت ، کیفیت دانشگاه و شهریه دکتری دانشگاه آزاد ( از شهریه سال گذشته قابل تخمین است . ) ، حتما از افراد با تجربه که در این زمینه دانش کافی دارند کمک بگیرند . داوطلبان در این مرحله می توانند حداکثر 80 کد رشته محل را از لیست رشته محل های مندرج در دفترچه و با توجه به رشته امتحانی انتخاب کنند .

توصیه می کنیم فرم پیش نویس انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد را دانلود و پرینت نموده و اولویت های خود را در آن به صورت پیش فرض وارد نمایید و بعد از مشاهده نهایی ترتیب انتخاب های خود به سایت azmoon.org مراجعه و به قسمت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400 رفته و کد رشته محل ها را به ترتیب علاقه از 1 تا 80 در فرم اینترنتی وارد کنید . علاقه مندان به انتخاب رشته کنکور دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ می توانند با بهره مندی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران گروه مشاوره تحصیلی هیوا در ارتباط باشند تا فرم انتخاب رشته خود را به بهترین نحو ممکن تکمیل نمایند .

سوالات متداول

✔️ داوطلبان دکترا آزاد می توانند حداکثر 80 کدرشته محل با توجه به رشته امتحانی خود انتخاب کنند .

✔️ لینک دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 1400 از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش به نشانی azmoon.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد .

✔️ بله هر داوطلب باید به ازای تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، هزینه ای را به صورت اینترنتی پرداخت کنید .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته از سایت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد۱۴۰۰ به نشانی azmoon.org می توانند از تمامی شرایط و ضوابط ، مدارک مورد نیاز ، نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد و همچنین روش گزینش نهایی داوطلبان اطلاعات کسب کنند .


به محض فعال شدن لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ ، این مطلب به روز رسانی می شود .

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد سال ۹۹

لازم به ذکر است که دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 برای شرکت کنندگان در آزمون یکپارچه به طور جداگانه از داوطلبان دکتری بدون آزمون این دانشگاه منتشر خواهد شد و علاقه مندان به پذیرش از روش استعداد درخشان می توانند علاوه تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ ، نسبت به تهیه کارت اعتباری ثبت نام دکتری استعداد درخشان این دانشگاه نیز اقدام کنند . 

علاقه مندان به انتخاب رشته کنکور دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ می توانند با بهره مندی از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران گروه مشاوره تحصیلی هیوا در ارتباط باشند تا فرم انتخاب رشته خود را به بهترین نحو ممکن تکمیل نمایند .

سوالات متداول

✔️ مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری این دانشگاه را از طریق سایت azmoon.org در اختیار داوطلبان قرار می دهد .

✔️ متقاضیان شرکت در مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می توانند حداکثر 80 کدرشته محل را متناسب با رشته امتحانی خود اتخاب کنند .

✔️ خیر فرم انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد از یک دیگر جدا می باشد برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد می توانید به متن مقاله مراجعه نمایید .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب