بازیگر نقش سیاوش در سریال ایلدابازیگر نقش سیاوش در سریال ایلدا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

بازیگر نقش سیاوش در سریال ایلدا کیست؟

بازیگر نقش سیاوش در سریال ایلدا کیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

منبع مطلب : biomovie.ir

مدیر محترم سایت biomovie.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

بیوگرافی بازیگران سریال ایلدا و داستان آن + عوامل

بیوگرافی بازیگران سریال ایلدا و داستان آن + عوامل

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال ایلدا

سریال ایل دا به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی ، سریالی در حوزه دفاع مقدس است که اولین قسمت آن 4 مهرماه 99 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.بیوگرافی بازیگران سریال ایلدا و داستان آن + عوامل

این سریال حوزه دفاع مقدس با بازی بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون تصویری از دلیری مردمان عشایر را به نمایش میگذارد.

مجید مظفری در سریال ایل دا

فیلمنامه ایلدا را نوشین پیرحیاتی نوشته که و در 26 قسمت و 80 لوکیشن در استان لرستان تصویربرداری شده است.

فاطمه گودرزی در سریال ایلدا

راما قویدل کارگردان این سریال پربازیگر است که در تجربه جدیدش سریالی با موضوع دفاع مقدس می سازد و علاوه بر بازیگران سرشناس ، هنرمندانی از استان لرستان هم در این سریال ایفای نقش میکنند.

پوریا پورسرخ در سریال ایل دا

بازیگران سریال ایلدا عبارتند از :

جعفر دهقان در سریال ایل دا

برخی از عوامل ساخت سریال ایلدا عبارتند از :

آوا دارویت در سریال ایلدا

 مجید مظفری و کاظم هژیر آزاد در سریال ایل دا

فاطمه گودرزی و پسرش در سریال ایل دا

پوریا پورسرخ در سریال ایل دا

کوروش سلیمانی در سریال ایل دا

پوریا پورسرخ در سریال ایل دا

کوروش سلیمانی در سریال ایل دا

مجید مظفری و کاظم هژیر آزاد در سریال ایل دا

پوریا پورسرخ در سریال ایل دا

منبع مطلب : namnamak.com

مدیر محترم سایت namnamak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

همه چیز درباره سریال ایلدا شبکه ۱ [بازیگران، نقش‌ها و تصاویر]

همه چیز درباره سریال ایلدا شبکه ۱ [بازیگران، نقش‌ها و تصاویر]

سریال ایلدا یا ایل‌دا از جمعه  ۴ مهر هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه اول سیما در ۲۶ قسمت روی آنتن می رود. مجید مظفری در نقش صالح خان و فاطمه گودرزی در نقش داگل و پوریا پورسرخ در نقش ایرج از هنرپیشه های اصلی سریال ایلدا شبکه اول سیما است. ایلدا به معنی مادر ایل است.

۲۸ شهریور ماه آخرین روز فیلمبرداری سریال ایلدا بود که بخشی از فرماندهان سپاه لرستان نیز از آن بازدید کردند. فیلمبرداری سریال ایلدا حدود ۱۴ ماه به طول انجامید. سریال ایلدا یا ایل‌دا از سریال های مناسبتی است که کار ساخت و تولید آن از تابستان سال ۹۸ آغاز و شهریور ۹۹ به پایان رسید. این سریال قرار است به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس روی آنتن شبکه اول سیما برود.

سریال ایلدا برشی است از وقایع بزرگ ترین جنگ قرن بیستم میلادی بین ایران و عراق که ۸ سال به طول انجامید. سریال دفاع مقدسی ایلدا، کلکسیونی از هنرپیشه های سینما، تئاتر و تلویزیون ایران را روبروی دوربین راما قویدل برده است.

گفته شده که سریال ایلدا، بزرگ ترین سریال تلویزیون ایران در حوزه دفاع مقدس است که در روزهای پایانی قرن چهاردهم شمسی روی آنتن می رود و شب های ایرانیان در پاییز ۹۹ را به خود مشغول خواهد کرد. سریال ایلدا، روایت گر فداکاری های شجاعانه مردم دیار غرب کشور در روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی صدام حسین تکریتی به ملت ایران است.

نویسنده سناریو این سریال، نوشین پیرحیاتی است و تماشای سریال جنگی به روایت یک بانوی فیلمنامه نویس جذابیت های خاص خود را دارد. سریال ایلدا ۲۶ قسمت است و در ۸۰ لوکیشن در استان لرستان تصویربرداری شده است. شهرستان خرم آباد، مرکز فیلمبرداری سریال ایلدا بود.

با آمدن سریال ایلدا شبکه اول سیما، سریال بوم و بانو و ایلدا در فهرست پرمخاطب ترین سریال های رسانه ملی در پاییز ۹۹ قرار میگیرد.

در سریال ایلدا ، ما با لوکیشن های سرسبز و زیبای غرب کشور به خصوص لرستان آشنا می شویم که یکی از مقصدهای فوق العاده جذاب طبیعت گردی در سرزمین اهورایی ایران است. برای تماشای مناطق دیدنی غرب کشور، سریال ایلدا، شما را با بخشی از این ظرفیت های توریستی و طبیعی آشنا می کند.

کاری که نون خ ۲ و پایتخت و افرا هم قبلا انجام دادند و ما را به کردستان و کرمانشاه و مازندران بردند. داستان ایلدا از حماسه عشایری ها در سال پنجاه و هشت آغاز می شود.

ایلدا دلاور مردی از خطه دلاورخیز لرستان است. مجید مظفری در این سریال نقش صالح خان از بزرگان ایل را بازی می کند. داستان ایلدا، روایت دو ایل در لرستان است که با مشکلات زیادی روبرو هستند و در حین صحبت های بزرگان ایل درباره چالش های پیش رو، شاهد تحرکات رژیم بعث در حمله به ایران هستم. فیلمبرداری سریال ایلدا شبکه اول سیما در لوکیشن های پر برف و باران صورت گرفته و کار سختی است.

در سریال ایلدا شاهد نقش آفرینی فاطمه گودرزی در نقش داگل هستیم که در کنار مجید مظفری (صالح خان سریال ایلدا)، هنرپیشه اصلی است. پوریا پور سرخ در سریال ایلدا در نقش ایرج حضور دارد.

بازیگران سریال ایلدا شبکه اول سیما

مسعود امین ناجی در نقش بهادر، طیبه دوست در نقش زیور سریال یلدا، منصور نواصری در نقش کامل، امید محمد نژاد در نقش کیومرث، فاطمه آقابابایی در نقش ننه نازار، مهدی افشار در نقش گروهبان واحدی و معصومه بافنده در نقش آساره، از دیگر هنرپیشه های سریال ایلدا هستند.

برای آشنایی با متن و حاشیه و پشت صحنه سریال ایلدا شبکه اول سیما به هشتگ ایلدا در اینستاگرام و صفحات شخصی هنرپیشه های سریال مراجعه کنید. احتمالا هنرپیشه های کمتر شناخته شده این سریال بتوانند در قسمت های پایانی این سریال جنگی، نظر برخی از کارگردانان سینما و تلویزیون ایران را برای تداوم نقش آفرینی در فیلم و سریال های سال ۱۴۰۰ شمسی به خود جلب کنند.

منبع مطلب : rooziato.com

مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب