دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

جهت مشاوره در زمینه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 - دانلود ۹۹

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 - دانلود ۹۹

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی من جمله آموزش و پرورش در سال 99 ، می بایست با کسب اطلاعات کامل در خصوص نام نویسی ، شرکت و پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ کسب کرده و سپس در صورت علاقه در این آزمون ثبت نام کنند .

 داوطلبان آزمون سال جاری باید نخست به بررسی شرایط عمومی و تخصصی اعلام شده برای استخدام در آموزش و پرورش بپردازند ، چرا که برای ثبت نام و پذیرش در آزمون استخدامی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ باید واجد تمامی شرایط اعلام شده باشند . و تمامی مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را داشته باشند .

  هم چنین داوطلبان می توانند برای اطلاع از رشته های آزمون استخدامی اموزش و پرورش ، من جمله رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام و رشته های شغلی مورد نیاز ، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را دانلود و مطالعه کنند .

 دفترچه راهنمای استخدام آموزش و پرورش معمولا با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش منتشر می شود اما با توجه به اظهارات برخی از مسئولین ، احتمالا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 در تاریخ 10 شهریور و کمی زودتر از زمان ثبت نام آن منتشر خواهد شد .

 در ادامه به منظور آشنایی داوطلبان با ساختار و مندرجات دفترچه آزمون استخدامی ، فایل راهنمای سال گذشته ( سال 98 ) را ارائه داده ایم که به محض انتشار راهنمای آزمون سال ۹۹ ، فایل دفترچه جدید در این مقاله بارگذاری خواهد شد .

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 کلیک کنید .

 مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام زمان دقیق انتشار دفترچه و یا به محض منتشر شدن فایل راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 داوطلبان پس از دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹، باید بخش های مختلف این دفترچه را مطالعه کرده و پس از اطلاع از شرایط ، ضوابط و قوانین نام نویسیدر صورت علاقه با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این آزمون نام نویسی کنند .

 به منظور آشنایی با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و هم چنین تسهیل روند مطالعه دفترچه در ادامه این مقاله جزئیات بخش های مختلف این راهنما را ارائه داده ایم .

 بخش اول :

تعاریف مربوط به ارگان های مربوطه ، داوطلبان و سهمیه های مورد پذیرش این آزمون

 بخش دوم :

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 بخش سوم :

مواد آزمون عمومی و اختصاصی

 بخش چهارم :

سهمیه های مورد پذیرش در آزمون و تسهیلات ارائه شده برای هر یک از سهمیه ها

 بخش پنجم :

مراحل ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون و جزئیات کارت ورود به جلسه

 بخش ششم :

جزئیات نحوه پذیرش آموزش و پرورش ، مصاحبه ها و پذیرش نهایی

 جدول شماره 1 :

 مواد امتحانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ 

 جدول شماره 2 :

 كد و نام استان و شهرستان ها

 جدول شماره 3 :

 جدول شغل محل ها - شرایط احراز تحصیلی

 جزئیات ارائه شده بر اساس دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته بوده و به محض انتشار دفترچه جدید بروزرسانی خواهد شد . 

اگر پس از مطالعه مقاله دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ ، سوالی درباره رشته های این آزمون دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

داوطلبان دقت داشته باشند که با مطالعه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ می توانند از مواد آزمونی عمومی و اختصاصی معرفی شده رشته شغلی انتخابی خود نیز مطلع شوند . متقاضیان شرکت در آزمون سال جاری می توانند برای اطلاع از منابع لازم برای آزمون آموزش و پرورش مقاله زیر را مطالعه کنند .

سوالات متداول

همزمان با شروع ثبت نام لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر می شود .

خیر . دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی شامل همه دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش است که به محض انتشار لینک دانلود در این مقاله نیز فعال می شود .

بله . عمانطور که در این مقاله اشاره شده است ، شرایط اختصاصی هر سمت شغلی به تفکیک در دفترچه تعیین می شود .

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات دقیق درباره جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و اطلاعیه های سازمان سنجش در این خصوص می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود تا از این طریق فارغ التحصیلان رشته های مختلف مقاطع کاردانی به بالاتر، وارد حرفه معلمی شوند. البته معلمان حق التدریس نیز مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشند و پس از پذیرش در این آزمون، سنوات حق التدریسشان به سابقه شغلی آن ها افزوده می شود. داوطلبان می توانند پس از اعلام زمان ثبت نام و انتشار دفترچه راهنما برای اطلاع از شرایط و ضوابط نام نویسی، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را که چند روز قبل از شروع بازه نام نویسی منتشر می شود، دریافت و بررسی نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

با توجه به آخرین اخبار منتشر شده به گفته وزارت آموزش و پرورش 23 هزار نیرو در سال 99 می توانند به استخدام اموزش و پرورش درآیند. همچنین وزارت آموزش و پرورش گمانه زنی کرد که زمان احتمالی انتشار دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش مرداد ماه و زمان احتمالی برگزاری آزمون استخدامی اواخر شهریور ماه است و اطلاعات بیشتر و دقیق تری در دسترس نیست. در برخی دوره ها دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت جداگانه منتشر می شود اما اگر جذب نیرو در وزارت آموزش و پرورش به همراه سایر دستگاه های اجرایی کشور صورت گیرد، بنابراین دفترچه ای که برای این آزمون ها منتشر می شود نیز یکسان خواهد بود.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 معمولا چند روز پیش از آغاز ثبت نام، توسط سازمان برگزار کننده آزمون منتشر می شود، مجری برگزاری آزمون سال 99 سازمان سنجش آموزش کشور می باشد بنابراین دفترچه راهنمای ثبت نام نیز از طریق سایت این سازمان منتشر خواهد شد. داوطلبانی که خواهان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند نیز می بایست با دریافت این دفترچه از شرایط، ظرفیت ها و سایر جزئیات این آزمون مطلع شوند.

جهت سهولت دسترسی شما عزیزان، این دفترچه به محض انتشار، جهت دانلود در جدول زیر قرار خواهد گرفت، همچنین برای آشنایی بیشتر شما با شرایط و قوانین ثبت نام در آزمون استخدامی دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 و برخی اصبلاحیه های آن را در جدول زیر درج شده است.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه اطلاعاتی است؟

لازم است مجددا این نکته را ذکر کنیم که ثبت نام آزمون دستگاه های متمرکز اجرایی و آموزش و پرورش به صورت همزمان برگزار می شود، بنابراین همان طور که گفته شد برای ثبت نام کلیه موسسات دولتی و وزارت خانه ها، یک دفترچه ثبت نام مشترک منتشر خواهد شد. داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، مواد آزمونی، امتیازات و سهمیه های قانونی، شرایط احراز شغل محل ها، مراحل و مدارک ثبت نام و … دفترچه راهنما را با دقت مطالعه نمایند. همچنین پیشنهاد می شود برای کاهش خطا و اشتباه در زمان تکمیل فرم ثبت نام، پیش نویس تقاضانامه ثبت نام را که در انتهای دفترچه قرار دارد، بررسی نمایید تا از اطلاعات لازم برای ثبت نام آگاه شوید.

رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رشته های استخدامی آموزش و پرورش در دفترچه راهنمای ثبت نام قید می گردد، همچنین ظرفیت و جنس مورد پذیرش هر یک از رشته ها در مناطق مختلف کشور از سهمیه های آزاد و ایثارگر نیز در دفترچه ثبت نام درج شده است.

سوالات متداول

معمولا به فاصله چند روز پیش از شروع ثبت نام، دفترچه این آزمون منتشر می شود.

می توان از سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور و یا سایت ایران مشاوره، نسبت به دریافت دفترچه اقدام کرد.

تمامی مواردی که برای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی نیاز است، در این دفترچه ذکر می شوند. مانند راهنمای ثبت نام و زمان آن، انواع سهمیه ها، عناوین شغلی مورد نیاز، شرایط عمومی و اختصاصی و ... .

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب