نتایج مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقینتایج مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

azmoon.eamedu.ir | سایت سامانه نمونه دولتی آذربایجان شرقی - ثبت نام و اعلام نتایج

سایت سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا ، از 17 الی 27 خرداد ماه خواهد بود که داوطلبان می بایست در این بازه زمانی به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی به نشانی azmoon.eamedu.ir مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

*** ثبت نام آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400 از تاریخ 17 خرداد ماه 99 آغاز شده و تا پایان روز 27 خرداد ماه ادامه خواهد داشت . ***

مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی تا تاریخ 6 تیر ماه تمدید گردید . 

با آغاز شدن زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​۹۹ - ۱۴۰۰، امکان ثبت نام نیز در سامانه ثبت نام نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​به نشانی azmoon.eamedu.irفعال خواهد شد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را در بازه زمانی مذکور انجام دهند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400 پرداخته ایم .

 ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس azmoon.eamedu.ir را در نوار آدرس وارد کنید .

اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

 در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

***برای ورود به سایت ثبت نام آذربایجان شرقی کلیک کنید ***

نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

سایت سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400 به آدرس azmoon.eamedu.irتنها به منظور انجام ثبت نام نبوده و تمام امور آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 مانند اعلام نتایج و تجدید نظر از طریق همین سامانه پیگیری خواهد شد . معمولا ، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400 احتمالا همچون سال گذشته حدودا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی در تمام کشور اعلام خواهد شد .

دانش آموزانی که در آزمون ورودی نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​قبول نشده اند در صورت اعتراض به نتایج خود می توانند در بازه زمانی مشخص پس از اعلام نتایج ، درخواست تجدید نظر خود را در سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ثبت نمایند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400 پرداخته ایم .

 ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس azmoon.eamedu.ir را در نوار آدرس وارد کنید .

اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

 در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

نحوه اعلام نتایج آزموندر سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

برای اطلاع از آخرین اخبار سامانه ثبت نام نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​می توانید عضو کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص سامانه ثبت نام نمونه دولتی آذربایجان شرقی ​، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

سوالات متداول

✔️ داوطلبان می بایست پس از مراجعه به سایت ، ثبت نام خود را انجام دهند که در این مقاله می توانید نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی را مشاهده نمایید .

✔️ بله . ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 در سامانه ثبت نام هر استان به صورت جداگانه انجام می شود که آدرس سایت ثبت نام نمونه دولتی آذربایجان شرقی در این مقاله آمده است .

✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان شرقی به آدرس azmoon.eamedu.ir می باشد .

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 - 1400

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی دچار تغییراتی شده که زمان دقیق آن از سوی سامانه نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی اعلام شده است .

*** زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 - 1400 هنوز مشخص نشده است اما بهمحض اعلام زمان دقیق ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . ***

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 - 1400

به منظور مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست در بازه زمانی مقرر آدرس سامانهنمونه دولتی تبریز را در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود جست و جو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این سامانه ، نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی99 - 1400 خود در پایه دهم را با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استان مشاهده نمایند .

در سال گذشته آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ با آزمون تیزهوشان برگزار گردید و تمامی امور این آزمون در سامانه مرکز استعداد های درخشان صورت گرفت . اما امسال با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی به صورت جداگانه از آزمون تیزهوشان برگزار شده و هر استان سامانه مختص خود را برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دارد که برای مشاهده سایت اعلام نتایج استان آذربایجان شرقیمی توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

مشاوره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی

با ورود به سامانه نمونه دولتی تبریز ، وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام می توانید وضعیت پذیرش خود را مشاهده نمایید که در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400ممکن است در یکی از سه گروه قبولی ، مردودی و لیست ذخیره قرار گرفته باشید .

تعدادی از پذیرفته شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی  ۹۹ - ۱۴۰۰ ممکن است پس از قبولی ، از ورود به مدارس نمونه دولتی به دلایل مختلفی مانند جا به جا شدن محل زندگی دانش آموز یا قبولی همزمان در آزمون تیزهوشان صرف نظر نمایند . در این صورت تعدادی از ظرفیت مدارس نمونه دولتی خالی می شود .

در صورت بروز این اتفاق ، طبق قوانین و مقررات ، مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقیاز بین افراد موجود در لیست ذخیره آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام به عمل می آورند .  هم چنین اگر دانش آموزی پس از قبولی و در زمان مقرر ثبت نام به مدرسه مراجعه ننماید ثبت نام وی ملغی شده و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره جایگزین او خواهد شد که برای اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید مقاله لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

برای دانش آموزانی که نمره حد نصاب برای ورود به مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقیدر آزمون ورودی را کسب ننموده اند نیز کارنامه عدم قبولی صادر می شود تا بتوانند جواب آزمون خود را همراه با جزئیات مشاهده نمایند . با این وجود تعدادی از داوطلبانی که بعد از اعلام جواب آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 -1400 موفق به قبولی در این آزمون نشده اند ممکن است نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض داشته باشند .

از این رو امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه  برای متقاضیان فراهم شده است . آن دسته از شرکت‌ کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ -۱۴۰۰ که نسبت به صحت نتیجه آزمون خود اطمینان ندارند می توانند از طریق سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی اقدام به ثبت اعتراض خود نمایند .

پس از ثبت اعتراض، درخواست ها توسط اداره آموزش و پرورش استان بررسی شده و نتایج آن حدود 2 الی 3 هفته پس از پایان زمان اعتراض ، اعلام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی تبریز 99 - 1400 می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

برای اطلاع از آخرین اخبار اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 - 1400 می توانید عضو کانال تلگرامی مدارسنمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارسنمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 - 1400 ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

سوالات متداول

✔️ داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان آذربایجان شرقی ، نتایج خود را در آزمون نمونه دولتی مشاهده نمایند که در این مقاله می توانید نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی را مشاهده نمایید .

✔️ شرکت کنندگان در این آزمون می توانند حدود 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان ، نتایج خود را مشاهده نمایند که در این مقاله زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی ذکر شده است .

✔️همان طور که در این مقاله گفته شد ، نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی اعلام می شود .

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی

سالانه مدارس نمونه دولتی هر استان، آزمونی مبنی بر سنجش دانش علمی داوطلبان جهت جذب دانش آموزان برای تحصیل در این مدارس، برگزار می کنند و هر ساله علاقه مندان اقدام به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می نمایند. در سال های پیشین این آزمون در دو مقطع هفتم و دهم متوسطه برگزار می شد اما در دو دوره اخیر، برگزاری این آزمون فقط در مقطع نهم به دهم انجام پذیرفت.

دانش آموزان پس از سپری کردن مرحله برگزاری آزمون، در تب و تاب اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی هستند. به همین جهت داوطلبان نیازمند کسب آگاهی از زمان اعلام نتایج این آزمون توسط یک منبع موثق و دقیق می باشند.

لازم به ذکر است که اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی، از طریق همان سایت ثبت نامانجام می شود. همچنین برای دریافت راهنمایی های لازم می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. 

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 – 1400

آزمون نمونه دولتی سال تحصیلی 99 – 1400 در تیر ماه 99 با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. نتایج این آزمون در تاریخ هشتم مرداد ماه 99 در سامانه آموزش و پرورش این استان منتشر شده است و داوطلبان با داشتن کد ملی خود، می توانند به نتایج آزمون دسترسی داشته باشند.

پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، داوطلبانی که پذیرفته شده اند می بایست جهت انجام ثبت نام حضوری به مدرسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. اما دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند و از حد نصاب نمره قبولی برخودار نمی باشند، در صورتی که تقاضای تجدید نظر در نمره آزمون را دارند، می توانند به صورت اینترنتی اعتراض خود را ثبت نمایند.

 همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی از مطالب و اطلاعیه های مربوطه، آگاهی های لازم را کسب نمایید.

نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت شهر به شهر و از طریق سامانه مربوطه به نشانی azmoon.eamedu.irاعلام خواهد شد که روش اعلام آن ها با توجه به صلاحدید سازمان آموزش و پرورش هر استان متفاوت می باشد.

از این رو جهت مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی، داوطلبان می بایست با در دست داشتن کد ملی خود، به سایت اداره کل آموزش و پرورش این استان، مراجعه نموده و نتایج فردی خود را مشاهده نمایید.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99 – 1400

همواره دانش آموزان و داوطلبان،می توانند اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون، اعلام نمایند تا رسیدگی های لازم نسبت به آن انجام شود. البته لازم به ذکر است که عمدتا، احتمال بروز اشتباه در نتایج، بسیار کم است اما در هر حال چنانچه داوطلبان، نسبت به نتیجه ارائه شدهاعتراضداشته باشند، امکان اعلام و ثبت اعتراض برای آن ها امکان پذیر می باشد.

غالبا پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، یک بازه زمانی چند روزه جهت ثبت اعتراض در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نتیجه اعتراض پس از بررسی های بیشتر از طریق سامانه مذکور به اطلاع داوطلبان می رسد که اطلاعیه جدیدی بر مبنای زمان دقیق آن ارائه نشده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب