سفر ابراهیم رئیسی به کرمانشاهسفر ابراهیم رئیسی به کرمانشاه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

ایرنا

ایرنا

ایرنا

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این سفر یک روزه همه مقامات ارشد دستگاه قضایی، حجت الاسلام رییسی را همراهی می کنند.

هدف این سفر بررسی وضعیت دستگاه قضایی استان کرمانشاه و پیگیری مهمترین مشکلات مردم استان اعلام شده است.

حضور در نشست شورای اداری، دیدار با نهادها و تشکل های مردمی فعال در حوزه صلح و سازش، دیدار با نخبگان، دیدار با قضات، کارکنان و مسوولان قضایی و حضور در شورای قضایی استان از جمله برنامه‌های رییس قوه قضاییه در سفر به استان کرمانشاه است.

همچنین رییس کل دادگستری استان کرمانشاه پیشتر به خبرنگار ایرنا گفته است که برخی موضوعات مهم مانند پرونده واگذاری پالایشگاه کرمانشاه نیز در این سفر بررسی و تعیین تکلیف می‌شود.

استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه شامل ۱۴ شهرستان، ۳۱ بخش، ۳۲ شهر، ۸۶ دهستان است.  

منبع مطلب : www.irna.ir

مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

رئیس قوه قضاییه: 23 تیم مدت‌ها قبل از سفر مشکلات کرمانشاه را احصا کرده‌اند- اخبار کرمانشاه - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

رئیس قوه قضاییه: 23 تیم مدت‌ها قبل از سفر مشکلات کرمانشاه را احصا کرده‌اند- اخبار کرمانشاه - اخبار استانها تسنیم - Tasnim

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیت‌الله ابراهیم رئیسی در بدو ورود به کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توفیقی است که خداوند مرحمت کرد که در سلسله سفرهای استانی امروز در استان کرمانشاه باشیم و از این جهت که نمی‌توانیم در خدمت همه مردم باشیم و نشست‌های مردمی و با همه مدیران و همکاران داشته باشیم تأسف داریم که باید شرایط بهداشتی را رعایت کنیم اما به میزانی که امکان داشته باشد جلساتی را خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: قبل از این سفر 23 تیم از همکاران را به کرمانشاه اعزام کردیم که در نقاط مختلف استان مسائل قضایی و مشکلات اداری و مربوط به سازمان‌ها را بررسی کنند و نشست‌هایی با مدیران مختلف داشته باشند و گزارش‌های آن‌ها را دریافت کردیم.

رئیسی گفت: امروز یک نشستی با مدیران استان از جمله استاندار و نماینده ولی‌فقیه در استان و همکاران قضایی خواهیم داشت و از نظرات آن‌ها مطلع خواهیم شد و نکاتی را خدمت آن‌ها خواهیم گفت.

وی افزود: نشستی با برخی از فرهیختگان و نمایندگان مردم در مجلس خواهیم داشت و در نهایت مجموعه بررسی‌ها و تحقیقات میدانی همکاران و نتیجه نشست‌ها را در جلسه شورای عالی قوه قضاییه در پایان سفر بررسی‌ خواهیم کرد.

رئیسی با اشاره به اینکه برخی از مسائل را می‌توان در استان تصمیم‌گیری کرد و برخی نیز در مرکز دنبال خواهد شد گفت: دیداری با خانواده معظم شهیدان و جانبازان عزیز خواهیم داشت که باید مراتب تعظیم و تکریم را نسبت به این خانواده‌ها به ویژه در این استان به جا آورم.

وی با بیان این که استان کرمانشاه هم در آغاز جنگ و هم در پایان نقش‌آفرینی جدی داشت عنوان کرد: مردان غیور و زنان با همت این استان در مقابل دشمنان، بعثی‌ها و منافقان ایستادگی کردند.

رئیسی افزود: این استان هم در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید و هم در عرصه‌های مختلف خوب امتحان پس داد و باید به همه مردم استان به ویژه خانواده محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران عرض سلام، ادب و احترام داشته باشم.

انتهای پیام/832/ح

منبع مطلب : www.tasnimnews.com

مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب