تخمین رشته قبولی با رتبه سهمیه ایثارگرانتخمین رشته قبولی با رتبه سهمیه ایثارگران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران

نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران

سامانه مشاوره تحصیلی هیوا به منظور رفاه حال داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگران 25 و 5 درصدی ، نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران طراحی و آماده کرده که اساس جمع بندی این نرم افزار ، تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی شرکت کنندگان مشمول این سهمیه در آزمون سال گذشته می باشد .

همانطور که گفته شد سهمیه ایثارگران به دو دسته 25 درصدی و 5 درصدی تقسیم شده و داوطلبان مشمول با توجه به نوع سهمیه خود می توانند از این نرم افزار بهره مند شوند . بر این اساس همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر " ، " آزادگان و همسر و فرزندان آنان " ، " جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان " در گروه سهمیه ایثارگران 25 درصدی قرار داشته و جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان " و " همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه " در گروه سهمیه ایثارگران 5 درصدی قرار دارند .

نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران ، ابزاری کمکی برای این دست از داوطلبان در این مرحله بوده و رتبه آن ها را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند . در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده پس از وارد کردن گروه آزمایشی امتحانی ، درصد دروس و سهمیه ایثارگران رتبه کشوری داوطلب به همراه تراز در هر زیر گروه داوطلب به همراه شانس قبولی وی در انتخاب رشته به نمایش درمی آید . 

لازم به ذکر است نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران تنها مختص داوطلبان آزمون سال جاری نبوده و متقاضیانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند هم می توانند از این نرم افزار استفاده کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند . 

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

آخرین رتبه و کارنامه قبولی سهمیه ایثارگران 5 درصدی

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

آخرین رتبه و کارنامه قبولی سهمیه ایثارگران 5 درصدی کنکور سراسری

در این قسمت می توانید آخرین رتبه و کارنامه قبولی سهمیه ایثارگران 5 درصدی ۹۸​ در دوره های روزانه و پردیس خودگردان تعدادی از رشته های پرطرفدار کنکور سراسری تجربی را مشاهده کنید و بر اساس آن نسبت به تکمیل فرم اینترنتی موجود در سایت انتخاب رشته کنکور سراسری 99 اقدام نمایید . 

در ادامه با کلیک بر روی عنوان هر رشته می توانید آخرین رتبه و کارنامه قبولی سهمیه ایثارگران 5 درصدی 97 - 98 مربوط به آن را مشاهده نمایید . 

داوطلبان انتخاب رشته کنکور سراسری 98 در سهمیه ایثارگران 5 درصدی و در گروه تجربی علاوه بر استفاده از داده های کارنامه های داوطلبان سال گذشته می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا ، نرم افزار تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه هیوا و نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه هیوا رشته محل های قبولی خود را به طور تقریبی و حدودی تخمین زده و فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند .

در نظر داشته باشید : رتبه و محل قبولی اعلام شده در جدول بالا بر اساس کارنامه های واقعی داوطلبان سهمیه ایثارگران 5 درصدی سال 98 بوده و راهنمای مناسبی در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 می باشد اما به دلایل مختلف همچون جامعه آماری شرکت کننده ها ، سوابق تحصیلی و تغییر ظرفیت پذیرش نمی تواند قبولی شما را تضمین کند .

از این رو به داوطلبان توصیه می کنیم ضمن بررسی آخرین رتبه و کارنامه قبولی سهمیه ایثارگران 5 درصدی ۹۸​ از تجربیات کارشناسان آگاه در این زمینه نیز استفاده کرده و با مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری فرم اینترنتی مربوطه را به بهترین شکل ممکن تکمیل نمایند . 

در نظر داشته باشید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می توانند شما را در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری راهنمایی کنند . لذا می توانید از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا سوالات خود را با ما مطرح کنید . همچنین با عضویت در کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا از آخرین اخبار و اطلاعیه های پیرامون کنکور سراسری مطلع شوید .

سوالات متداول

از زمان برنامه ریزی برای کنکور می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید تا برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه داشته باشید .

این اطلاعات شانس قبولی داوطلبان در کنکور سال گذشته را نشان می دهد بنابراین شما پیش زمینه ای برای برنامه ریزی و انتخاب رشته خود خواهید داشت .

بر اساس کارنامه های واقعی داوطلبان سال گذشته جمع آوری شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

تخمین رتبه ایثارگران

تخمین رتبه ایثارگران

تموم متقاضیای ثبت نام کنکور سراسری 99 باید تو زمان ثبت نام کنکور ، با توجه به شرایطی که دارن ، یکی از سهمیه های دفترچه رو انتخاب کن و تو فرم اینترنتی ثبت نام وارد کنن . یکی از سهمیه های موثر تو انتخاب رشته کنکور 99 ، سهمیه ایثارگران و سهمیه جانبازی هست که به دو دسته سهمیه ایثارگران ۲۵ و سهمیه ایثارگران ۵ درصدی تقسیم میشن . هر داوطلب تو گروه مربوط به سهمیه خودش قرار می گیره و نسبت به افراد اون گروه سنجیده میشه .

نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران تحصیلیکو این امکان رو به شما میده که حدود رتبتون رو با توجه به آمارای قبولی سالای گذشته تو سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد ، تخمین بزنین و ببینن تو سالای گذشته با حدود درصدای شما ، رتبه داوطلبا تو این سهمیه چند بوده . اینجوری شما می تونین قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ببینین کجای کارید و برای انتخاب رشتتون برنامه ریزی کنین . البته موقع انتخاب رشته استفاده از نرم افزار انتخاب رشته ایثارگران تحصیلیکو نیز به شما پیشنهاد میشه .

برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران ابتدا سال تحصیلی مد نظر رو وارد کنین . بعد از انتخاب نظام آموزشی که تو کنکور اون شرکت کردین ( نظام قدیم ، نظام جدید )گروه آزمایشی خودتون رو انتخاب کرده و از اونجایی که سهمیه ایثارگران به دو دسته ۵ و ۲۵ درصدی تقسیم میشه با توجه به سهمیتون یکی از این دو گزینه رو انتخاب می کنین .

 داوطلبایی که سهمیه ایثارگران ندارن یا سهمیه مورد استفادشون تو کنکور سراسری سهمیه مناطقه ، می تونن با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور ، با توجه به درصدا و نظام آموزشیشون وضعیت خودشون رو تو سهمیشون ببینن .

منبع مطلب : www.tahsilico.com

مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب