جوابدهی آنلاین آزمایشگاه کیوانجوابدهی آنلاین آزمایشگاه کیوان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

| آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان

| آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان

آزمايشگاه کيوان از سال ۱۳۷۹ به عنوان اولين آزمايشگاه تخصصی ويروس شناسی کشور شروع به فعالیت کرده است و انواع آزمایش های ویروسی را با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها انجام می‌دهد. آزمایشگاه کیوان با مراکز و آزمایشگاه‌های پزشکی برای انجام تمام آزمایش‌های ویروسی همکاری می‌کند.

اين آزمايشگاه به‌عنوان اولين و تنهاترين آزمايشگاهی بوده است که از دستگاه Cobas Amplicore جهت انجام تست Quantitative ويروس‌هاي HIV , HBV ,HCV استفاده می‌کند.

خدمات بیماران

آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان

آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان

دکتر حسین کیوانی، متخصص ویروس شناسی بالینی از کانادا

استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران

دکتر حسین کیوانی پس از اخذ دکترای عمومی در سال 1368 از دانشگاه تهران به منظور طی دوره دکترای تخصصی (ph.D) به کشور فرانسه و سپس به کشور کانادا عزیمت نمود. وی در سال 1375 پس از اخذ دکترای تخصصی (ph.D) از دانشگاه شربروک کانادا به کشور مراجعت کرد. دانشگاه محل تحصیل وی در کانادا عملکرد دکتر کیوانی را در طول مدت تحصیل به عنوان "استثنائی" ارزیابی نمود.

دکتر کیوانی پس از مراجعت به کشور به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه های تهران، علوم پزشکی تهران و علوم پزشکی ایران انجام وظیفه نموده و در حال حاضر استاد تمام دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد.

با توجه به عدم وجود آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی در کشور و نیاز مبرم به این رشته، دکتر کیوانی اولین آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی را در سال 1379 در کشور تأسیس نمود.

از ابتدای تأسیس آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان در کشور کلیه آزمون های مربوط به تشخیص و درمان بیماری های ویروسی با استاندارد مشابه با کشور های بسیار پیشرفته مانند آمریکا و اروپا در این آزمایشگاه انجام می پذیرد و در حال حاضر این آزمایشگاه به عنوان مرجع تخصصی بیماری های ویروسی، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های تخصصی بوده و روزانه پذیرای بیماران بسیاری است.

دکتر کیوانی تا کنون صدها مقاله علمی در محلات معتبر بین المللی به چاپ رسانده و سخنرانی های زیادی را در کنگره های داخلی و خارجی ارائه نموده است.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب