سایت آموزش مجازی دانشگاه آزاد واداناسایت آموزش مجازی دانشگاه آزاد وادانا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

vadamap.iauec.ac.ir | سایت vadana | سامانه وادانا دانشگاه آزاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir

همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است ، آموزش های برخط نیمسال گذشته دانشگاه آزاد از طریق سایت lmsmap.iauec.ac.ir انجام شده است . دانشجویان دانشگاه آزاد با ورود به این سامانه و انتخاب سایت استان محل تحصیل خود می توانستند در کلاس های غیر حضوری و آنلاین حاضر شوند .

 با توجه به کاستی های موجود در این سامانه و برخی اشکالات گزارش شده از سوی دانشجویان ، دانشگاه آزاد با راه اندازی سامانه ای پیشرفته تر ، خدمات ارائه شده به دانشجویان را بهبود داده است . سایت وادانا دانشگاه آزاد سامانه جدید جایگزین سایت lmsmap.iauec.ac.ir می باشد .

 مراحل ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir :

1 - ورود به سایت اصلی وادانا به نشانی vadamap.iauec.ac.ir

2 - انتخاب استان و واحد محل تحصیل از روی نقشه ارائه شده

3 - ورود به سامانه با درج نام کاربری و رمز ورود

4 - مشاهده آموزش های ارائه شده برای دانشجو و حضور در جلسات

 نام کاربری و رمز ورود به سامانه وادانا می تواند یکی از حالت های زیر باشد :

 نام کاربری : شماره دانشجویی / رمز عبور : کد ملی

 نام کاربری : کد ملی / رمز عبور : کد ملی

 نام کاربری : کد ملی / رمز عبور : شماره موبایل

 دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند از طریق ورود به سامانه آموزشیار برای انجام امور دانشجویی خود مانند پرداخت شهریه ، انتخاب واحد ، ارزشیابی اساتید و ... اقدام کنند و لذا توصیه می شود پیش از اقدام به انجام امور خود در سامانه آموزشیار نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس وارد سایت شوند .

راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir

 همانطور که توضیح داده شد آموزش های مجازی دانشگاه آزاد از طریق سامانه وادانا به نشانی vadamap.iauec.ac.ir انجام می شود . دانشجویان این دانشگاه پس از انتخاب واحد و پرداخت شهریه دانشگاه آزاد می بایست طبق تقویم آموزشی اعلام شده از سوی واحد محل تحصیل در کلاس های مجازی شرکت کنند .

 به منظور سهولت ورود دانشجویان به سامانه وادانا دانشگاه آزاد و آگاهی از بخش های مختلف ، امکانات و آموزش های این سایت ، در ادامه راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد به نشانی vadamap.iauec.ac.ir را ارائه داده ایم .

1 - جست و جوی عبارت " vadamap.iauec.ac.ir " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر

2 - ورود به سامانه وادانا و انتخاب استان محل تحصیل از روی نقشه ارائه شده

3 - انتخاب واحد محل تحصیل از لیست ارائه شده

4 - ورود به صفحه اختصاصی واحد محل تحصیل و وارد کردن نام کاربری و رمز ورود

5 - ورود به صفحه شخصی و انتخاب درس مورد نظر از میان گزینه های ارائه شده

6 - انتخاب شماره کلاس و ورود به صفحه بعدی

 7 - انتخاب گزینه پیوستن به کلاس

8 - ورود به کلاس با انتخاب گزینه " open in application "

برای ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد کلیک کنید .

  دانشجویان داشنگاه ازاد می توانند به منظور دسترسی پرتال خود در سامانه الکترونیکی آموزشیار دانشگاه آزاد وارد سایت stdn.iau.ac.ir شده و برای انجام امور آموزشی و دانشگاهی خود اقدام کنند .

دانشگاه آزاد برای آن دسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می بایست پایان نامه یا رساله دکتری ارائه کنند ، سامانه پژوهشیار را طراحی کرده تا دانشجویان بدون مراجعه حضوری به دانشگاه بتوانند فرم های مربوط به انتخاب استاد راهنما ، تایید عنوان و ثبت پایان نامه خود را دانلود و در سامانه بارگذاری نمایند .

اگر پس از مطالعه مراحل ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir برای ورود به این سایت دچار مشکلی شدید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید . هم چنین آخرین اخبار مرتبط با دانشگاه آزاد در کانال تلکرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های هیوا اطلاع رسانی می شود .

 دانشگاه آزاد آزمون های پایان ترمی که به صورت مجازی بوده را از طریق سامانه سیدا برگزار کرده است . این سامانه علاوه بر آزمون های مجازی پیش از این برای انجام امور دانشگاهی و دانشجویی نیز کاربرد داشته است .

سوالات متداول

✔️ آموزش های مجازی این دانشگاه از طریق سامانه وادانا دانشگاه آزاد انجام می شود که نحوه ورود به این سایت در مقاله ارائه شده است .

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است سامانه وادانا جایگزین سامانه LMS شده و نسخه بهبود یافته و پیشرفته سایت قبلی می باشد .

✔️ داوطلبان برای ورود به این سامانه به نام کاربری و رمز ورد نیاز دارند که جزئیات دریافت این اطلاعات در این مقاله ارائه شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

lmsmap.iauec.ac.ir | ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد

lmsmap.iauec.ac.ir | ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد

نحوه ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد lmsmap.iauec.ac.ir

با راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش های برخط و مجازی دانشگاه آزاد ، دانشجویان باید طبق اطلاعیه های واحد ها و اساتید با مراجعه به این سایت از آموزش های ارائه شده استفاده کنند . در ادامه نحوه ورود سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد lmsmap.iauec.ac.ir را ارائه داده ایم .

دانشجویان دانشگاه آزاد باید دقت داشته باشند که به منظور بهبود امکانات و خدمات مجازی ، سایت وادانا جایگزین سامانه lmsmap.iauec.ac.ir شده است . بدین شکل که داوطلبان با ورود به سامانه lmsmap.iauec.ac.ir مجددا به سایت وادانا منتقل می شوند .

1 - ورود به سایت آموزش مجازی دانشگاه آزاد به آدرس lmsmap.iauec.ac.ir

2 - انتخاب استان و واحد محل تحصیل از روی نقشه مندرج در سایت

3 - ورود به صفحه اختصاصی سامانه دانشگاه داوطلب

4 - ورود به صفحه شخصی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور

5 - مشاهده آموزش های بارگزاری شده در سامانه و یا آموزش های آنلاین

نام کاربری و رمز ورود سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد :

سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد برای ورود دانشجویان ، دانشجویان اتباع و اساتید دانشگاه ها روش های مختلفی را تعیین کرده است . نام کاربری و رمز ورود این سامانه به شرح زیر است .

برای دانشجویان دانشگاه آزاد یکی از حالت های زیر فعال است :

 حالت اول : نام کاربری ( شماره دانشجویی ) و رمز عبور ( کد ملی )

 حالت دوم : نام کاربری (کد ملی ) و رمز عبور ( کد ملی )

 حالت سوم : نام کاربری ( کد ملی ) و رمز عبور ( شماره موبایل )

برای دانشجویان ( اتباع ) دانشگاه آزاد :

 حالت اول : نام کاربری ( شماره دانشجویی ) و رمز عبور ( 10 بار تکرار رقم آخر شماره دانشجویی )

برای اساتید دانشگاه آزاد یکی از حالت های زیر فعال است :

 حالت اول: نام کاربری (کد ملی ) و رمز عبور ( کد ملی )

 حالت دوم: نام کاربری ( کد ملی ) و رمز عبور ( شماره موبایل )

راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد

1 - جست و جوی عبارت " lmsmap.iauec.ac.ir " در کادر بالای مرورگر و یا جست و جوی عبارت " سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد " در کادر میانی مرورگر

2 - انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده " درگاه ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد واحد الکترونیک "

3 - ورود به صفحه اصلی سامانه ، انتخاب گزینه " دانشگاه ها " و سپس انتخاب استان محل تحصیل از روی نقشه

4 - انتخاب واحد محل تحصیل از بین واحد های استانی ( بعنوان مثال تهران )

5 - انتقال به صفحه اختصاصی سامانه دانشگاه و ورود به پورتال شخصی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور 

داوطلبان پس از ورود به صفحه خود می توانند آموزش ها آنلاین و برنامه های زمانی برگزاری کلاس های رشته و دانشگاه خود را مشاهده کنند و در کلاس های آنلاین شرکت کنند .

برای ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد کلیک کنید

با توجه به اینکه دانشجویان دانشگاه آزاد تا پایان تعطیلی دانشگاه ها ملزم به استفاده از این سامانه و حضور در کلاس های آنلاین هستند می توانند برای اطلاع از آخرین اخبار تعطیلی دانشگاه ها مقاله زیر را مطالعه کنند .

اگر پس از مطالعه مقاله نحوه ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد ، سوالی درباره ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

دانشگاه های پیام نور نیز با راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش مجازی ، دسترسی دانشجویان این دانشگاه به آموزش های برخط را تسهیل و سیستم آموزشی آنلاین را بهبود بخشیده است .

سوالات متداول

آموزش های آنلاین این دانشگاه از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه آزاد انجام می شود که لینک ورود به این سامانه در مقاله موجود است .

داوطلبان برای ورود به این سامانه نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارند که دریافت این اطلاعات کاملا در مقاله توضیح داده شده است .

همانطور که در مقاله توضیح داده شده ، این سامانه به منظور استفاده از آموزش های آنلاین دانشگاه آزاد استفاده می شود .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

vadamap.iauec.ac.ir | سامانه مجازی وادانا دانشگاه آزاد

vadamap.iauec.ac.ir | سامانه مجازی وادانا دانشگاه آزاد

با توجه به تغییر برنامه های آموزشی کشور در نتیجه شیوع بیماری کرونا و ارائه آموزش های تحصیلی به صورت الکترونیکی، پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه صورت گرفته است و دانشگاه های مختلف اقدام به راه اندازی سامانه هایی با اهداف مورد نظر خود نموده اند. دانشگاه آزاد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در راستای هماهنگ سازی و بهبود کیفیت آموزش های غیرحضوری، سامانه وادانا (واحد الکترونیکی یکپارچه دانشگاه آزاد) را ایجاد کرده است. دانشجویان با استفاده از این سایت می توانند کلاس های درسی خود را به صورت آنلاین بگذرانند. به منظور وارد شدن و بهره بردن از امکانات این سامانه، می بایست با نحوه ورود و خدمات ارائه شده آن آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم به معرفی و راهنمای استفاده از این سامانه بپردازیم.

لینک مستقیم ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد

معرفی سامانه وادانا دانشگاه آزاد

پایگاه الکترونیکی آموزش مجازی دانشگاه آزاد به آدرس vadamap.iauec.ac.ir اخیرا با هدف برگزاری کلاس ها و ارائه خدمات تحصیلی به دانشجویان این دانشگاه به صورت مجازی فعال شده است تا دانشجویان بتوانند از راه دور، آموزش دریافت نمایند. لازم به ذکر است که پیش از استفاده از این سامانه باید انتخاب واحد صورت بگیرد که به همین منظور دانشجویان می باست ابتدا با مراجعه به سایت آموزشیار دانشگاه آزاد به نشانی edu.iau.ac.ir نسبت به پرداخت شهریه دانشگاه آزاد و انتخاب واحد اقدام کرده تا بتوانند به کلاس های درسی خود در سامانه وادانا دسترسی پیدا کنند.

راهنمای ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد

همان طور که پیش تر گفتیم، دانشجویان پس از انجام اقدامات مربوط به حضور در کلاس های مجازی سامانه وادانا از قبیل انتخاب واحد، آموزش های درسی خود را به صورت تصویری دریافت می نمایند. علاوه بر تلاش هایی که دانشگاه آزاد در زمینه رفع مشکلات و بهبود کیفیت این سامانه انجام داده است، دانشجویان نیز موظف اند شرایط را برای شرکت در کلاس های آنلاین خود هموار کنند و سپس مطابق راهنمای زیر به حساب کاربری خود در سامانه مذکور دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است که نام کاربری و رمز عبور برای وارد شدن به سامانه مذکور به یکی از سه حالت زیر می تواند تعیین شود.

یکی از الزامات حضور در کلاس های مجازی، استفاده از اینترنت پر سرعت و مناسب به جهت پیشگیری از به وجود آمودن هر گونه مشکل و قطعی ارتباط می باشد. دانشگاه آزاد اخیرا با ایجاد سامانه وادانا، خود را با اهداف آموزشی کشور همسو ساخته است و بر این اساس دانشجویان این دانشگاه باید به انجام اقدامات لازم برای شرکت در کلاس های آنلاین خود بپردازند. از جمله این اقدامات پرداخت شهریه دانشگاه آزاد و اطلاع از نحوه ارائه دروس می باشد که دانشجویان برای آشنایی با راهنمای ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد می توانند به انجام امور خود بپردازند.

سوالات متداول

این سامانه به آدرس vadamap.iauec.ac.ir اخیرا با هدف برگزاری کلاس های آنلاین راه اندازی شده است.

این امر نیازمند ارائه نام کاربری و رمز عبور می باشد که جزئیات آن در متن مقاله ارائه شده است.

خیر، دانشجویان این دانشگاه می بایست به منظور انجام امور دانشجویی خود از جمله انتخاب واحد، اطلاع از برنامه ارائه دروس و پرداخت شهریه به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد مراجعه کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب