نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 98نتایج آزمون نظام مهندسی مهر 98 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

نتایج آزمون‌های تستی ورود به حرفه مهندسان مهر ماه 98 اعلام شد – معاونت مسکن و ساختمان

نتایج آزمون‌های تستی ورود به حرفه مهندسان مهر ماه 98 اعلام شد – معاونت مسکن و ساختمان

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در مورد برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸ بدینوسیله به آگاهی کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون‌ها می‌رساند، نتایج قطعی آزمون‌های یاد شده مشخص گردیده و با توجه به اطلاعیه‌های قبلی، داوطلبان محترم می‌توانند از عصر امروز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی http://www.inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

ضمناً چنانچه قبلاً نیز اعلام شده است، در اجرای مفاد مندرج در بند ۱۰ دستورالعملِ ثبت‌نام آزمون‌ها، با موضوع “انتشار نتایج و نحوه بررسی اعتراضات”، رسیدگی به درخواست‌های بازنگری از سوی داوطلبان، بطریق پیش‌گفته و با دقت صورت پذیرفته و بعد از اتمام مهلت ارسال اعتراضات، کلیه سوال‌های مورد اعتراض در صلاحیت‌ها و رشته‌های مختلف، در کمیته‌های طراحی سوال و کمیته‌های تجدیدنظر به‌طور جداگانه تحت بررسی قرار گرفته و درمواردی که اعتراض وارد تشخیص داده شده است نسبت به حذف سوالات اشتباه اقدام و نتیجه آن در کارنامه داوطلبان اعمال گردیده است.

به این ترتیب با توجه به بررسی‌های دقیق و کنترل‌های مکرری که در کلیه مراحل تصحیح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، نتایج اعلامی، قطعی بوده و فاقد مشکل می‌باشد. لیکن چنانچه داوطلبی صرفاً نسبت به نتیجه آزمون خود بر پایه پاسخنامه‌های اعلام شده، اعتراضی دارد، می‌تواند درخواست خود را بصورت کتبی با ذکر مشخصات کامل ( شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس ) حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۹/۲۵ از طریق پست سفارشی به شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور با آدرس زیر ارسال نماید.

ضمناً برپایه موارد مندرج در راهنمای ثبت نام آزمون‌ها، اضافه می‌شود صرفاً قبولی شرکت‌کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق با راهنمای ثبت‌نام آزمون مهر‌ماه ۹۸ احراز نموده‌اند، مورد تأیید بوده و نتایج یاد شده حداکثر به مدت ۴ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار می‌باشد. آن دسته از شرکت کنندگانی هم که حدنصاب قبولی در آزمون‌ها را کسب نکرده باشند می‌توانند در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند.

در خاتمه خاطر نشان می‌سازد: گواهی قبولی در آزمون صرفاً یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال بکار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صِرف قبولی در آزمون، بدون احراز سایر شرایط تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به‌کار ایجاد نمی‌کند.
آدرس پستی شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور: تهران صندوق پستی به شماره ۳۵۵-۱۷۷۷۵  (لطفاً بر روی پاکت ذکر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان مهر‌ماه ۹۸ می‌باشد).

دانلود قالب اعتراض

منبع مطلب : inbr.ir

مدیر محترم سایت inbr.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اطلاعیه درج پاسخنامه و اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسی مهرماه 98 – معاونت مسکن و ساختمان

اطلاعیه درج پاسخنامه و اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسی مهرماه 98 – معاونت مسکن و ساختمان

منبع مطلب : inbr.ir

مدیر محترم سایت inbr.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ اعلام شد

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب