امتيازگيري باشگاه فيروزه اي

امتيازگيري باشگاه فيروزه ايامتيازگيري باشگاه فيروزه اي را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

همراه اول - باشگاه فیروزه ای(باشگاه مشتریان)

باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه‌ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.
مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه‌ای، می‌توانند با هر بار پرداخت قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت‌ها نظیر دعوت از دوستان، شتاب در پرداخت و ... امتیاز کسب کرده و از مزایای مختلف باشگاه مشتريان بهره‌مند گردند.

مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با طی مراحل ذیل در باشگاه مشتریان همراه اول عضو شوند:

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که عضو باشگاه فیروزه‌ای هستند، می‌توانند به ازای موارد ذیل امتیاز کسب نمایند:

برای دریافت امتیاز مربوط به پرداخت قبض و خرید شارژ، باید به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید:

سایر امتیازات به صورت خودکار به امتیازات باشگاه فیروزه‌ای شما افزوده می‌شود. لازم به ذکر است امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تنها تا ۳۰ روز پس از پرداخت قبض یا خرید شارژ قابل دریافت است و پس از آن منقضی می‌گردد. همچنین به پرداخت اقساط بدهی خطوط همراه اول، امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تعلق نمی‌گیرد.
سیم‌کارت‌های جدید دائمی و اعتباری در صورتی از امتیاز ثبت نام برخوردار می‌گردند، که تا قبل از سه ماه از تاریخ فعالسازی سیم‌کارت، عضو باشگاه شوند.
در بخش امتیاز فعلی شما، مجموع امتیازاتی که مشترک تا کنون بدست آورده نمایش داده می‌شود. میزان امتیاز نمایش داده شده در این قسمت، امتیاز خام ضرب در ضریب همراهی به شرح زیر است:

اعضای باشگاه فیروزه‌ای می‌توانند امتیازات خود را به جوایز زیر تبدیل نمایند:

اطلاع رسانی در خصوص تخفیفات، سرویس های جدید، خبرها و وقایع باشگاه، از طریق پیامک برای اعضا ارسال می‌گردد. همچنین لازم است برای دریافت جوایز به دو مورد زیر توجه شود:

باشگاه مشتریان همراه اول با برند باشگاه فیروزه‌ای با هدف ارائه خدمات ویژه به مشترکین همراه اول ایجاد گردیده است. قوانین و مقررات ذیل، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه فیروزه‌ای می‌باشد و عضویت در باشگاه به معنی آگاهی و پذیرش این قوانین خواهد بود. بنابراین توصیه می‌گردد قبل از ثبت نام، اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین نمایید. هرگونه تغییر در قوانین و مقررات باشگاه فیروزه‌ای در اختیار شرکت همراه اول بوده و پس از اعلام قوانین جدید و یا تغییر قوانین قبلی، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع‌رساني رسمي تغييرات ياد شده، بخش قوانین باشگاه فیروزه‌ای در اپلیکیشن و پرتال همراه من می‌باشد.

همین حالا با مراجعه به اپلیکیشن یا پرتال همراه من و ورود به بخش باشگاه فیروزه ای، از جوایز متنوع باشگاه بهره مند شوید.

همراه اول - درباره باشگاه فیروزه ای

باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین جهت ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.
مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه ای، می توانند در ازای هربار پرداخت قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت ها نظیر دعوت از دوستان و ... امتیاز کسب نموده و از مزایای مختلف باشگاه مشتريان بهره مند گردند.

امتیاز هدیه و نحوه کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای همراه اول

تمامی شرکت های بزرگ و کوچک در جهان برای ترغیب مشتری به استفاده از خدمات بیشتر، همواره از پیشنهادات ویژه و تخفیف های بالا استفاده می کنند.  همچنین باشگاه های مشتریان از جمله راه های اصلی حفظ ارتباط با مشتری و نیز دریافت خدمات بیشتر به شمار می روند. در کشور ما باشگاه های مشتریان اما اغلب محدود به صدور کارت های این باشگاه می شوند و چندان فایده ای نه برای مشتری و نه برای فروشنده یا شرکت ندارند. در واقع این باشگاه ها اکثرا یک اقدام نمادین جهت نشان دادن سیستماتیک بودن عملکرد یک شرکت است در صورتی که به هیچ وجه نیز چنین اتفاقی در نگاه مشتری رخ نمی دهد.

اما برخی شرکت ها در ایران، مسئله باشگاه مشتریان را جدی گرفته و سعی دارند از این طریق هم ارتباط با مشتری را جدی تر پیگیری کنند و هم بتوانند آن ها ها را به خرید بسشتر سوق داده و خدمات بیشتری از شرکت دریافت نمایند.

یکی از این شرکت ها، اپراتور اول یعنی همراه اول است. همراه اول با راه اندازی باشگاه فیروزه ای مدتی می گذرد که بر سر زبان ها افتاده است. باشگاه فیروزه ای در واقع همان باشگاه مشتریان همراه اول به شمار می رود.

نحوه عضویت و دریافت امتیاز هدیه و رایگان در باشگاه فیروزه ای همراه اول

عضویت در باشگاه مشتریان همراه اول یا همان باشگاه فیروزه ای کار سخی نیست! فقط باید به سایت همراه اول مراجعه کنید و در این سایت برنامه همراه من را دانلود نموده و نصب نمایید. پس از نصب همراه من، وقتی وارد این اپلیکیشن می شوید می توانید با وارد کردن شماره سیم کارت خود به عضویت باشگاه فیروزه ای نیز درآمده و از پیشنهادات ویژه آن استفاده کنید.

اما دریافت امتیاز در باشگاه فیروزه ای به این شکل است که شما در ابتدا به محض ثبت نام در باشگاه مشتریان، 20 امتیاز می گیرید. هربار خرید شارژ نیز به ازای هر هزار تومان، یک امتیاز دارد . برای مشترکین دائمی نیز برای پرداخت هر هزار تومان قبض، همین اتفاق رخ می دهد. اگ قبض خود را به موقع پرداخت کنید، یعنی قبل از ششم هر ماه می توانید 75 امتیاز دیگر دریافت کنید. خرید سیم کارت دائمی جدید 50 و اعتباری نیز 10 امتیاز برای شما خواهد داشت. همچنین همراه اول 120 امتیاز به مناسبت روز تولدتان به عنوان هدیه به شما اضافه خواهد کرد.

از طرفی برای اینکه استفاده از باشگاه مشتریان و برنامه همراه من بیش از پیش افزایش پیدا کند، به ازای هر نفری که بتوانید به باشگاه فیروزه ای معرفی کنید، 20 امتیاز خواهید گرفت.

اگر جزو همراهان با سابقه همراه اول باشید و بیش از 5 سال از این اپراتور استفاده می کنید، ضریب امتیاز ها برای شما 1.1 محاسبه می شود.

هدایای همراه اول در برخی موارد چندان چنگی به دل نمی زند، اما برخی هدایای ویژه این شرکت که البته نیاز به امتیاز های بالا دارد می تواند کاربران را به استفاده بیشتر از خدمات همراه اول ترغیب کند.

ویدیو نحوه کسب امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول

انتقال امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول

اگر برای تصاحب یکی از هدایای ویژه باشگاه مشتریان همراه اول حساب و کتاب کرده اید و با دوستانتان نقشه کشیده اید تا با یک کاسه کرده امتیازاتتان و انتقال آن بتوانید به هدیه خاصی دست یابید، باید این فکر را از سرتان بیرون کنید! همراه اول سیاست انتقال امتیاز در باشگاه مشتریان را چندان به صرفه و عقلانی ندیده و به همین دلیل هیچ امکانی برای انتقال امتیاز های یک حساب باشگاه مشتریان به حساب فرد دیگری در نظر گرفته نشده است.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب