نرم افزار حسابداری پیمانکارینرم افزار حسابداری پیمانکاری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

تلفن: ۰۲۱-۸۱۰۲۲۰۰۰

فروش: ۰۲۱-۸۱۰۲۲۲۲۲

پشتیبانی: ۰۲۱-۸۱۰۲۲۴۴۴

آموزش: ۰۲۱-۸۱۰۲۲۲۲۵

واحد دشت: ۰۲۱-۸۱۰۲۲۱۲۳

برای دسترسی به نمایندگی‌های سپیدار سیستم، به این صفحه مراجعه کنید.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری و ساختمانی | نرم افزار فرداد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

شما وقت کمتری را برای کارهای کاغذی و زمان بیشتری در پروژه های کاری صرف خواهید کرد اگر … شرکت های پیمانکاری از طریق مناقصه های عمومی یا خصوصی قراردادهای کاری با سایر شرکت ها منعقد می کنند. فرآیند پیمانکاری جزئیات مهمی دارد و دانش حسابداری پیمانکاری می تواند تاثیر بسیار مهمی در پیشبرد اهداف پیمانکاران داشته باشد. پیمانکاران در احاطه ی طیف گسترده ای از مقررات مالی و قانونی منحصر به فرد قرار دارند. شرکت های پیمانکاری باید از اصول و استانداردهای حسابداری خاص پیروی کنند و برخورد با دولت و سازمان امورمالیاتی می تواند برای آن ها دشوار و پیچیده باشد. به عنوان مثال سازمان حسابرسی جهت حسابداری درآمدها و هزینه های مرتبط با پیمان های بلند مدت استاندارد حسابداری شماره 9 را تجویز می کند.

بهره گیری از یک نرم افزار حسابداری می تواند اجرای فرآیند حسابداری یک شرکت پیمانکاری را تسهیل کند و امکان مدیریت هم زمان چند پروژه و تحلیل اطلاعات مالی را در اختیار قرار دهد. با بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری فرداد می توانید حساب های تفصیلی شناور را در چهار سطح مدیریت کنید. حسابداری پیمانکاری به دو روش کار تکمیل شده و روش درصد پیشرفت کار (برای پیمان های بلند مدت) انجام می شود. در فرداد به راحتی از حساب های دریافتنی و سپرده حسن انجام کار، بهای تمام شده کالاهای در جریان ساخت، حساب های پرداختنی پروژه های مختلف و … در سطوح متفاوت گزارش تهیه کنید.

در نرم افزار حسابداری فرداد می توان سود هر پیمان را به طور جداگانه محاسبه نمود، همچنین گزارش سود و زیان پیمان ها به صورت یکجا در گزارش مرور حساب ها در دست است. به طور کلی سیستم با اتکا به گزارش های دو بعدی و چهار سطح تفصیلی شناور، گزارش های متنوعی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

نرم افزار حسابداری شرکت های پیمانکاری

نرم افزار حسابداری شرکت های پیمانکاری

نرم افزار هلو بعنوان یک نرم افزار یکپارچه مالی شامل: صدور انواع فاکتور (خرید، فروش، مرجوعیها و …) انبارداری، حسابداری، چک و بانک جهت کمک به مکانیزه سازی  مشاغل مختلف بسته های شغلی ویژه و تخصصی طراحی نموده است.

این امکان می بایست به همراه یک نرم افزار حسابداری هلو خریداری گردد.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب