نامه بسیج دانشگاه تهران به اژه‌ای/ ریاست تاج، دامن ‌ِامید و اعتماد عمومی را می‌گیردنامه بسیج دانشگاه تهران به اژه‌ای/ ریاست تاج، دامن ‌ِامید و اعتماد عمومی را می‌گیردنامه بسیج دانشگاه تهران به اژه‌ای/ ریاست تاج، دامن ‌ِامید و اعتماد عمومی را می‌گیرد

نامه بسیج دانشگاه تهران به اژه‌ای :اصلی‌ترین ضربه‌ی ریاست تاج، دامن‌ِ امید و اعتماد عمومی را می‌گیرد و اتخاذ چنین رویکردی از سوی نهادهای نظارتی در مواجهه‌ با این وقایع و سکوت‌ و عدم پاسخگویی‌شان، در بلندمدت سبب از بین رفتن سرمایه‌ی اجتماعی می‌شود.

نامه بسیج دانشگاه تهران به اژه‌ای

بسیج دانشگاه تهران خطاب به محسنی اژه‌ای نوشت:

در دوران شما بارها مطالبات گوناگونی از دستگاه عدلیه پیرامون پرونده‌های مختلف انجام شده است که اکثرا بی‌پاسخ مانده‌اند.

افشای نام و ردپای تاج در پرونده تخلف ۹۰هزار میلیاردی فولاد مبارکه و همچنین پرونده‌های پرحاشیه‌ای که زمان ریاست ایشان با حمایت‌ لابی‌ عوامل فساد در دولت قبل، بی‌نتیجه باقی ماند.

 اصلی‌ترین ضربه‌ی ریاست تاج، دامن‌ِ امید و اعتماد عمومی را می‌گیرد و اتخاذ چنین رویکردی از سوی نهادهای نظارتی در مواجهه‌ با این وقایع و سکوت‌ و عدم پاسخگویی‌شان، در بلندمدت سبب از بین رفتن سرمایه‌ی اجتماعی می‌شود.

 درخواست داریم هرچه سریع‌تر به این موضوع ورود کنید و ضمن بررسی‌ و رسیدگی‌‌های لازم، پاسخی در پیشگاه افکار عمومی ارائه دهد.

طبیعتا بی‌توجهی به این امر که بدیهی‌ترین وظیفه‌ی دستگاه قضا است موجب از بین رفتن اعتماد عمومی خواهد شد.

این مطلب را از دست ندهید. شعار های تند علیه تاج در نمازجمعه تهران

تاج در یک قدمی عزل شدن

احمد راستینه، نماینده مجلس هم در این باره گفتگفت: «درصورت صدور احکام قضایی، تاج از ریاست فدراسیون عزل و برکنار می‌شود؛ مثل همان اتفاقی که برای رئیس فیفا (بلاتر) افتاد. در کمیسیون اصل ٩٠ محکومیت تاج برای همه اعضا قطعیت پیدا کرده است. البته بهتر است مهدی تاج به احترام مردم و به علت جریحه دار شدن افکار عمومی استعفا بدهد.» او افزود: «بهتر است مهدی تاج به احترام مردم و به علت جریحه دار شدن افکار عمومی استعفا بدهد. مجلس شورای اسلامی تا به ثمر نشستن این پرونده آن را رها نخواهد کرد.»

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب