دفترچه استخدامی وزارت بهداشت 98دفترچه استخدامی وزارت بهداشت 98 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ - دانلود دفترچه

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ - دانلود دفترچه

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 و سایر اطلاعیه های مربوط به آن می توانید در کانال تلگرام استخدامی ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام استخدامی ایران مشاوره عضو شوید.

دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، مراکز بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، نیروی مورد نیاز خود را در بخش های مختلف (غیر از هیات علمی) از طریق آزمون کتبی و برای برخی از مشاغل همراه با مصاحبه، به صورت پیمانی استخدام می نمایند. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون مذکور را دارند، می بایست در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از واریز هزینه ، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. تمامی شرایط و قوانین مربوط به نام نویسی و برگزاری آزمون، در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

پیش از آن که هر اقدامی در راستای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 انجام دهید، لازم است از شرایط و ضوابط آن مطلع شوید. هر آنچه نیاز است درمورد ثبت نام آزمون و شرایط آن بدانید در دفترچه ثبت نام قید شده است. به دلیل این که هزینه ثبت نام پس از واریز قابل استرداد نمی باشد، توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی از احراز شرایط مندرج در دفترچه مطمئن شوید و سپس هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید.

از طرفی با توجه به این که پس از برگزاری آزمون مدارک پذیرفته شدگان مورد بررسی قرار می گیرد و در بسیاری از مشاغل، داوطلبان برای حضور در مصاحبه حضوری دعوت می شوند، چنانچه به هر دلیل دارای شرایط تعیین شده توسط هر موسسه در بخش “شرایط اختصاصی” نباشند، از حضور در دیگر مراحل استخدام محروم شده و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بنابراین متقاضیان بایستی دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 دریافت کرده و سپس با دقت مطالعه نمایند تا در دیگر مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوند.

با توجه به اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، بازه ثبت نام آزمون استخدامی وزرات بهداشت سال 99 در تاریخ 13 مرداد آغاز شده و دفترچه ثبت نام این آزمون در سایت مذکور منتشر گشته است، همچنین برگزاری این آزمون نیز تاریخ 14 شهریور 99 اعلام شده است. دفترچه مذکور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir منتشر گشته است و داوطلبان می توانند به صفحه اصلی سایت مذکور مراجعه کنند و پس از انتخاب گزینه آزمون استخدامی از سمت راست صفحه، وارد پنجره جدیدی شده و سپس از بخش اخبار و اطلاعیه بر لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی کلیک نمایند تا دفترچه ثبت نام را دریافت کنند. جهت سهولت دسترسی شما همراهان گرامی به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، لینک دانلود آن را در کادر زیر قرار داده ایم.

جهت دریافت دفترچه ثبت نام برای آشنایی با شرایط و دیگر قوانین مربوطه بر روی لینک مندرج در جدول زیر کلیک نمایید.

مندرجات دفترچه

بنا بر آنچه در بخش قبل اشاره شد، تمامی شرایط و مقررات ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دفترچه راهنمای ثبت نام آن اعلام شده است. محتویات دفترچه فوق عبارت اند از:

در بخشی از دفترچه که مربوط به نام موسسات و مشاغل مورد نیاز آن ها می باشد، برای هر یک از رشته شغل ها یک سری شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده است و تنها داوطلبان واجد شرایط، مجاز به ثبت نام و انتخاب کد شغل محل مربوطه می باشند. از همین رو توصیه می کنیم حتما دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را دریافت و تمام مندرجات آن را با جزئیات و با دقت مطالعه نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

استخدام وزارت بهداشت سال 98

استخدام وزارت بهداشت سال 98

خبر 27 تیر 98: اخذ مجوز جذب 10 هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت را از سازمان امور استخدامی گرفته‌ایم .

به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی ظهر پنج شنبه در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی دماوند در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به موقیعت قرار گیری رودهن، دماوند و فیروزکوه در بین دو شاهراه اصلی، افزایش ظرفیت‌های اورژانس این حوزه بررسی و اقدام ویژه خواهد شد.

وی همچنین از پیگیری احداث بیمارستان فوق تخصصی یک هزار تخت‌خوابی در شرق تهران خبر داد و افزود: احداث یک بیمارستان فوق تخصصی ۱۰۰۰ تخت‌خوابی در شرق تهران با هماهنگی دانشگاه شهید بهشتی در اتوبان شهید بابایی در دست بررسی است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: توسعه تخت‌های بیمارستانی با توجه به منابع محدود و اولویت‌های منطقه‌ای در حال انجام است، البته کمبودهای موجود در تعداد تخت‌های بیمارستانی منوط به تأیید و پاسخگویی مطالعات کارشناسی است.

وی همچنین در خصوص تعدیل نیرو در بیمارستان‌های کشور گفت: این تعدیل در دست بررسی دانشگاه علوم پزشکی است و نیروهای قراردادی را به نیروهای استخدامی و پیمانی رسمی تبدیل وضعیت می‌کنیم.

نمکی همچنین از دریافت مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: این مجوز را از سازمان امور استخدامی گرفته‌ایم و هم اکنون در حال طی مراحل گزینش نیروی انسانی هستیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بحث کمبود نیرو در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دماوند اشاره کرد و گفت: بحث کمبود نیرو مربوط به بیمارستان‌های دماوند نیست، بلکه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز با این مشکل روبرو است و تلاش ما این است که اولاً نیرویی را بیکار نکنیم و نیروهای قراردادی را به استخدام پیمانی رسمی تبدیل وضعیت کنیم و در این راستا، مجوز استخدام ۱۰ هزار نفر را گرفته‌ایم و ۱۰ هزار نفر دیگر در مرحله دوم استخدام می‌شوند و امیدواریم که به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این زمینه کمک کنیم.

امادگی برای ازمون استخدامی علوم پزشکی و وزارت بهداشت

منبع مطلب : kandoocn.com

مدیر محترم سایت kandoocn.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب