برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکوربرنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 1400 برای همه رشته ها - دیجی کنکور

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

نمونه های از برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور که توسط تیم دیجی کنکور تهیه شده است بدون شک بهترین برنامه 4 ماهه موجود در سطح کشور می باشد (میخوام به سال قبل اشاره کنم که تعداد 4314 نفر از برنامه ریزی 4 ماهه ویژه کنکور 98 ما استفاده کردن). کافیه نمونه های زیر را مشاهده کنید:
ابتدا یک نمونه از نظام جدید رشته تجربی:

این هم یک نمونه از نظام جدید رشته ریاضی:

و یک نمونه از نظام جدید رشته انسانی :

بریم سراغ نمونه های نظام قدیم:

منبع مطلب : digikonkur.com

مدیر محترم سایت digikonkur.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
برای دانلود آهنگ کلیک کنید

برنامه 4 ماهه کنکور 1400 + آزمون آنلاین مشابه کنکور - محصل ایرانی

برنامه 4 ماهه کنکور 1400 + آزمون آنلاین مشابه کنکور - محصل ایرانی

فارسی

برای درس فارسی تمام 5 مبحث رو از لغات و تاریخ ادبیات فارسی گرفته تا قرابت معنایی رو برای شما پوشش دادیم. در تایم های مربوط به ادبیات دو درس رو از کتاب درسی مطالعه میکنید و در انتها به 10 تست قرابت معنایی و یا آرایه ادبی پاسخ خواهید داد.

از طرفی دوستانی که قصد دارن موضوعی بخونن برای اون ها واحد های مطالعه ادبیات رو به صورت موضوعی هم پوشش دادیم که با هر منبع آموزشی سازگار باشه. از بابت مرور و تست زنی کوچکترین نگرانی ای نداشته باشید. در این برنامه فوق العاده مرور و تست زنی برای شما قرار دادیم

عربی

در یک تایم مطالعاتی عربی، شما یک درس رو مطالعه میکنید. در دور اول مطالعاتی برای هر درس دو روز زمان قرار دادیم، گرچه هر یک از این دروس در انتهای برنامه چندین بار مرور و تست زنی های جداگانه هم خواهند داشت. برای عربی هم دقیقا مثل درس ادبیات هر یک هفته در میان به 10 تست ترجمه و یا یک درک مطلب عربی پاسخ خواهید داد. با این کار جدای از اینکه زمان زیادی رو مصرف نکردید اما به دلیل تکرار زیاد به تسلط فوق العاده بالایی خواهید رسید.

دین و زندگی

برای دین و زندگی، تک به تک درس ها رو در تایم های مطالعاتی مخصوص به دینی مطالعه میکنید. از طرفی روال کار به این شکل هست که بعد از مطالعه هر سه درس، تست زنی هم خواهید داشت. در ادامه برنامه هر یک از درس ها مجدد مرور خواهد شد و زمانی هم برای مرور مبحث آیات و روایات هر سه پایه دینی برای شما در نظر گرفتیم. میبینید برای همه چی فکر شده و جای نگرانی وجود نداره، فقط باید همراه باشید.

زبان انگلیسی

در این برنامه زبان انگلیسی بیشتر از اون چیزی که فکر کنید مرور و تست زنی خواهد داشت. در ابتدا برای مطالعه اولیه هر یک از درس ها دو روز زمان خواهید داشت و بعد از اون مجدد چندین بار هر یک از درس های زبان جداگانه مرور و تست زنی خواهد داشت. در ضمن در انتهای هر یک از تایم های مطالعاتی زبان، باید در مدت زمان 15 دقیقه به یک مجموعه کلوز تست و ریدینگ هم پاسخ بدید. این تکرار میتونه برای به تسلط رسیدن شما نقش بسزایی رو عمل کنه.

ریاضی و فیزیک و شیمی

مباحث این سه درس رو در این برنامه به طور خوبی پوشش دادیم. هر یک از مباحث برای بار اول در طول 4 روز مطالعه خواهد شد و جداگانه چندین بار مرور و تست زنی هم خواهد داشت. با توجه به هویت این دروس اون جایی که نیاز بوده مطالعه و تست رو باهم برای شما قرار دادیم، در جای خود مرور و تست زنی های جداگانه هم قرار دادیم. باز هم تاکید میکنیم که از بابت مرور و تست زنی این دو درس به هیچ عنوان نگران نباشید ، واستون سنگ تموم گذاشتیم.

زیست شناسی

برای مطالعه درس زیست شناسی بهتر هست که از کتاب درسی استفاده کنید و اگر در فهم بخشی از کتاب درسی دچار مشکل شدید از درسنامه کتاب کمک آموزشی ای که دارید استفاده کنید. سعی کنید تمام نکاتی که به نظرتون مهم و حیاتی میاد رو از درسنامه کتاب کمک آموزشی به کتاب درسی هم وارد کنید. میتونید نکات رو بر روی برگه های سفید یادداشت کنید و در کتاب درسی بچسبونید. باز هم تاکید داریم که کتاب درسی اولین و مهم ترین منبع مطالعاتی شما برای زیست شناسی محسوب میشه

توضیح در مورد وقت ویژه

وقت ویژه برای خواندن برخی مباحث ادبیات و تست زنی بیشتر برای برخی دروس شما اختصاص داده شده. زمانی که برای این قسمت سپری میکنید نیم ساعت تا یک ساعت هست. اگر وقت کم آوردید میتونید این بخش رو اجرا نکنید، اختیاری هست ولی برای نتیجه گیری حداکثری و بالا بردن میزان تسلط شما روی مباحث این قسمت واقعا کمک کننده خواهد بود.

منبع مطلب : irmohasel.com

مدیر محترم سایت irmohasel.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
برای دانلود آهنگ کلیک کنید

دانلود رایگان برنامه 4 ماهه کنکور با منابع موسسه حرف آخر

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دانش‌آموزان قبل از کنکور، برنامه‌ریزی دقیق است. بسیاری از داوطلبان نمی‌توانند با یک برنامه‌ریزی دقیق خود را برای کنکور آماده کنند. دانش‌آموزانی که زمان کمی تا کنکور دارند معمولا از ادامه مسیر ناامید می‌شوند. اما هر مشکلی یک راه‌حل ساده دارد. برنامه ۴ ماهه کنکور برای دانش‌آموزانی که از برنامه عقب مانده‌اند بسیار مناسب است. موسسه حرف آخر برای تمامی دانش‌آموزان با شرایط‌های مختلف برنامه‌ها و پکیج‌های متفاوتی ارائه نموده است. برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر برای دانش‌آموزانی تهیه شده است که مدت زمان کمی تا کنکور فرصت دارند. ما در این مطلب، این برنامه جامع حرف آخر را همراه با اطلاعات کافی به شما معرفی می‌کنیم.

برنامه 4 ماهه کنکور

برنامه‌ریزی ۴ ماهه برای قبولی کنکور 

حرف آخر برای دانش‌آموزانی که زمان کمی تا کنکور دارند یک برنامه کامل و جامع آماده کرده است. برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر یا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر یکی از کامل‌ترین برنامه‌ها برای قبولی کنکور در یک مدت زمان کوتاه است. حرف آخر چگونه دانش‌آموزان را در ۴ ماه به بهترین شکل برای کنکور آماده می‌کند؟ جواب این سوال بسیار ساده و روشن است؛ استفاده از برنامه‌ریزی دقیق و تکنیک‌های ابداعی. حرف آخر برنامه ۴ ماهه کنکور را در دو بخش کامل تهیه کرده است. بخش اول شامل موضوعات و مباحث کتاب درسی است. بخش دوم این برنامه را تست زنی و سوال‌های کنکور سال‌های اخیر تشکیل می‌دهد. این برنامه ۱۰۰۰ ساعته در ۴ ماه به صورت زیر دانش‌آموزان را آماده می‌کند.

برنامه ۴ ماهه کنکور: ۱۰ درصد راه

تمامی دانش‌آموزان بدون شک باید اول به مباحث کتاب درسی تسلط پیدا کنند. برنامه چهار ماهه کنکور حرف آخر که با نام‌هایی مانند برنامه ۱۰۰۰ ساعته یا برنامه قطاری حرف آخر نیز شناخته می‌شود با یک برنامه‌ریزی ۱۰۰۰ ساعته، دانش‌آموزان را برای کنکور آماده می‌کند. بخش اول این برنامه ۴ ماهه مربوط به آموزش مباحث و موضوعات درسی است. این قسمت برنامه به صورت ۱۰۰ ساعته به دانش‌آموز ارائه می‌شود. این بدین معنی است که دانش‌آموزان در مدت زمان ۱۰۰ ساعت تمامی مباحث دروس اختصاصی و عمومی را آموزش می‌بینند.

دانش‌آموزان رشته تجربی و ریاضی با توجه به دروسی که دارند برنامه مجزایی دریافت می‌کنند. به طور مثال، دانش‌آموزان رشته ریاضی روزانه ساعات مشخصی را به مطالعه درس‌هایی مانند ریاضی، فیزیک و … می‌پردازند. ۱۰۰ ساعت این برنامه ۴ ماهه به طور کامل و جامع تمامی مطالب را به دانش‌آموزان آموزش می‎‌دهد. دانش‌آموز در این مرحله ۱۰ درصد از مسیر را با موفقیت سپری می‌کند. برنامه ۴ ماهه حرف آخر به صورتی طراح شده است که دانش‌آموز در ابتدای روز جدید مباحث و مفاهیم روزهای قبلی را نیز مطالعه و بررسی می‌کند.

برنامه ۴ ماهه کنکور: ۹۰ درصد راه

برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر طوری طراحی شده است که دانش‌آموز با ۱۰۰ ساعت یعنی ۱۰ درصد برنامه، مطالب را به خوبی آموزش ببیند. اساتید حرف آخر درس‌های مورد نظر خود را در این ۱۰۰ ساعت به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند. مرحله بعدی که ۹۰ درصد این برنامه ۴ ماهه را تشکیل می‌دهد مربوط به تمرین و تست زنی است.

دانش‌آموزان در این ۴ ماه، ۹۰۰ ساعت به تمرین و تست زنی می‌پردازند. این تمرین و تکرار بدون شک بهترین قسمت این برنامه است. دانش‌آموزان تمامی سوال‌های سال‌های اخیر کنکور را با کمک اساتید حل می‌کنند. ۹۰ درصد این برنامه، تمرین و تکرار است. این برنامه ۴ ماهه یا ۱۰۰۰ ساعته به بهترین شکل ممکن داوطلبان را برای کنکور سراسری آماده می‌کند. به نظر شما یک تمرین و تکرار ۹۰۰ ساعته دلیل خوبی برای مطالعه این برنامه ۴ ماهه نیست؟ دانش‌آموز به راحتی تنها با ۴ ماه می‌تواند بهترین رتبه کنکور را کسب کند.

حرف آخر

۶ ویژگی مهم‌ برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر

دانش‌آموزانی که زمان کمی تا کنکور دارند به اندازه کافی دچار سردرگمی و استرس هستند. حرف آخر تمام تلاش خود را کرده است که این دانش‌آموزان را به بهترین شکل برای کنکور آماده کند. یک برنامه ۴ ماهه برای کنکور چه ویژگی‌های باید داشته باشد؟ تمام ویژگی‌هایی را که یک برنامه کامل و جامع باید داشته باشد حرف آخر در این برنامه ۱۰۰۰ ساعته جمع‌آوری کرده است. ویژگی‌های برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر به صورت زیر است:

۱) دارای بالاترین سطح علمی

حرف آخر برنامه چهار ماهه کنکور را با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی طراحی کرده است. این برنامه چهار ماهه کنکور دارای بالاترین سطح علمی است. دانش‌آموزان با استفاده از این برنامه نه تنها در ۴ ماه به نتیجه قابل قبولی می‌رسند بلکه از جدیدترین و بهترین روش آموزشی نیز بهرمند می‌شوند. برنامه چهار ماهه کنکور حرف اخر با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا یک برنامه‌ریزی کامل در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. این برنامه کامل به دانش‌آموز و داوطلب کمک می‌کند تا در یک زمان مشخص خود را به بهترین شکل برای آزمون سراسری آماده کند.

۲) برنامه مطالعه کاربردی

حرف اخر یک برنامه ۴ ماهه کامل با برنامه‌ریزی دقیق آماده کرده است. یکی از نکات مهم در مورد این برنامه ۱۰۰۰ ساعته، حالت کاربردی آن است. این بدین معنی است که دانش‌آموز با یک برنامه دقیق و عملی به مسیر ادامه می‌دهد. برنامه طوری طراحی شده است که دانش‌آموز در مدت زمان ۴ ماه بالاترین بازده را داشته باشد.

۳) استفاده از تکنیک‌های ابداعی و رمزگذاری

مدرسان موسسه حرف آخر برای تمامی دروس عمومی و اختصاصی از تکنیک‌های ابداعی استفاده می‌کنند. این تکنیک‌ها به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا فرمول‌های زیادی را حفظ نکنند. دانش‌آموزان با استفاده از این تکنیک‌ها نه تنها مفاهیم را به خوبی یاد می‌گیرند بلکه دیگر نیازی به حفظ کردن صدها فرمول ندارند. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر استفاده از سیستم رمزگذاری است. برخی از دروس مفاهیم و مطالبی دارند که دانش‌آموزان به سادگی آن‌ها را یاد نمی‌گیرند. موسسه حرف آخر در این برنامه ۴ ماهه برای حفظ کردن برخی مطالب از سیستم رمزگذاری استفاده کرده است.

۴) پویانمایی و شهودی‌سازی

دانش‌آموزان و داوطلبانی که از پکیج‌های حرف آخر به همراه برنامه چهار ماهه کنکور استفاده می‌کنند با یک روش آموزشی جدید آشنا می‌شوند. حرف اخر برای آموزش تمامی مطالب از تصاویر و انیمیشن استفاده می‌کند. این موضوع موجب می‌شود که مطالب به صورت بلندمدت در ذهن دانش‌آموز باقی بماند. تصویرسازی و انیمیشن‌‌سازی تمامی مطالب موجب می‌شود که دانش‌آموز این تصاویر را در نیم کره راست خود ذخیره کند و برای یک مدت طولانی آن‌ها را خاطر خود نگه دارد.

۵) مطالعه موازی تمامی دروس

حرف اخر در برنامه چهار ماهه کنکور تمامی دروس را به صورت موازی آموزش می‌دهد. به طور مثال، دانش‌آموز در یک روز، درس‌هایی مانند ریاضی، ادبیات و شیمی را در ساعات مختلف مطالعه می‌کند. این موضوع موجب می‌شود که دانش‌آموز و داوطلب تنها با یک درس روز خود را سپری نکند. حرف آخر به صورت روزانه برنامه‌های مشخصی را برای دانش‌آموز مشخص می‌کند.

۶) بررسی تکنیک‌های سریع تست زنی

دانش‌آموزان می‌توانند تنها در ۴ ماه تمامی مطالب را یاد بگیرند اما این موضوع فقط ۱۰ درصد راه است. ۹۰ درصد راه برای قبولی کنکور در چهار ماه، تمرین و تکرار و تست زنی است. موسسه حرف اخر در این برنامه چهار ماهه، تکنیک‌های سریع تست زنی را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهد. شما یک برنامه ۱۰۰۰ ساعته دارید، این یعنی فقط در ۴ ماه می‌توانید تمامی مطالب را یاد بگیرید و تست‌های مربوط به هر درس را حل کنید. به نظر شما این برنامه کامل‌ترین برنامه چهار ماهه کنکور نیست؟ ویژگی‌های کلی این برنامه به صورت زیر است:

مزایای استفاده از برنامه ۴ ماهه کنکور

بسیاری از دانش‌آموزان به دنبال قبولی کنکور در یک مدت زمان مشخص هستند. این برنامه می‌تواند بهترین کمک برای دانش‌آموزان در این مسیر باشد. برنامه چهار ماهه کنکور مزایای زیر را دارد:

مدرسان حرف آخر

دانش‌آموزانی که فرصت کمی تا آزمون سراسری دارند نباید به هیچ عنوان نگران باشند. بهترین اساتید کشور با یک برنامه‌ریزی دقیق دانش‌آموزان را برای آزمون آماده می‌کنند. اساتید حرف آخر که در این برنامه چهار ماهه کنکور به دانش‌آموزان کمک می‌کنند عبارتند از:

برنامه ۴ ماهه کنکور برای رشته تجربی

دانش‌آموزان رشته تجربی که به دنبال قبولی در رشته‌های دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی و … هستند با برنامه ۴ ماهه کنکور حرف آخر به راحتی رتبه مناسبی کسب می‌کنند. حرف آخر برای دانش‌آموزان رشته تجربی دروس عمومی و اختصاصی را به صورت موازی آموزش می‌دهد.

یکی از نکاتی که باید حتما به آن دقت کنید برگزاری کنکور ۱۴۰۰ به صورت نظام جدید است. دانش‌آموزان باید منابع نظام جدید را برای کنکور مطالعه کنند. این برنامه چهار ماهه، دروس زیر را به دانش‌آموزان و داوطلبان رشته تجربی آموزش می‌دهد:

برنامه ۴ ماهه کنکور برای رشته ریاضی

دانش‌آموزان رشته ریاضی نیز از این برنامه ۴ ماهه می‌توانند به راحتی استفاده کنند. این برنامه دروس تخصصی و عمومی را به صورت موازی پیش می‌برد و دانش‌آموزان بدون خستگی تمامی دروس را مطالعه می‌کنند. حرف آخر دروس عمومی و تخصصی زیر را در این برنامه به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد:

این برنامه مناسب کدام دانش‌آموزان است؟

بسیاری از دانش‌آموزان با این سوال مواجه می‌شوند که این برنامه برای چه کسانی مناسب است؟ تمامی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور از این برنامه به راحتی می‌توانند استفاده کنند. دانش‌آموزانی که زمان کمی تا کنکور فرصت دارند و مطالعه دروس را شروع نکردند در اولویت اول این برنامه هستند.

دانلود برنامه ۴ ماهه کنکور

حرف آخر برنامه ۱۰۰۰ ساعته یا برنامه ۴ ماهه کنکور را در دو فاز تهیه کرده است. دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی این برنامه را دانلود کنند:

جمع بندی

برنامه‌ریزی برای مطالعه کنکور در ۴ ماه امکان‌پذیر است. بسیاری از داوطلبان زمانی‌که فرصت کمی تا کنکور دارند دچار استرس می‌شوند. اما استفاده از برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر به دانش‌آموزان کمک می‌کند. این برنامه در یک فرصت زمانی ۴ ماهه به خوبی دانش‌آموز را برای کنکور آماده می‌کند. شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات کامل در مورد این برنامه با شماره ۰۲۱۶۶۰۹۸۱۰۰ تماس بگیرید. مقالات و مطالب پیشنهادی خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع مطلب : harfeakhar.com

مدیر محترم سایت harfeakhar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب