عکس های پوریا پورسرخ و مهراوه شریفی نیاعکس های پوریا پورسرخ و مهراوه شریفی نیا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

مهراوه شریفی نیا با چهره ای گل آلود + تصاویر

مهراوه شریفی نیا با چهره ای گل آلود + تصاویر

مهراوه شریفی نیا با انتشار این عکس که بیش از 3 هزار و 811 نفر این عکس را لایک زده و آن را پسندیده اند، نوشت:

مهراوه شریفی نیا در سریال کیمیا

«پنج ماه از عمرم را با افتخار در سرزمینی قدم زدم که غیرت مردمانی ، هوایش را مقدس کرده بود. شاید دلیل تمام اشک و ضجه های از ته دل ما در صحنه های جنگ "کیمیا" حرمت و صلابت این خاک بود. سالروز آزادی اش مبارک»

سریال  کیمیا نقش مادر و دختر اصلی آن را آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا بازی می کنند. لابلای قصه اصلی به زندگی شهید جهان آرا می پردازد و امیر اسکندری طراح گریم آن سعی خواهد کرد بهداد بیشترین شباهت را به جهان آرا داشته باشد؛ کسی که نوحه معروف  ممد نبودی ببینی  برای او خوانده شده است.

مهراوه شریفی نیا و آزیتا حاجیان در سریال کیمیا

مهراوه شریفی نیا نقش اصلی این سریال را بازی می کند و نقش مادرش را نیز آزیتا حاجیان برعهده دارد؛ اقدامی که جواد افشار کارگردان سریال پیش از این در  مادرانه  نیز انجام داده و مادر و دختر واقعی را برای ایفای این نقش روبروی هم قرار داده بود:فهیمه رحیم نیا و شقایق فراهانی.

مهراوه شریفی نیا

علی شادمان بازیگر نقش رهی در سریال بلاتکلیف  سرزمین کهن  از دیگر بازیگران این سریال است و پوریا پورسرخ نیز پس از  ماتادور  این بار با  کیمیا  به تلویزیون می آید.

مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ در سریال کیمیا

 کیمیا  پس از طنزهای 90 شبی که چند سالی است ساخته نمی شوند، نخستین سریال ادامه دار بلند ایرانی است که 100 قسمت خواهد داشت و در کارنامه کارگردان آن ساخت سریال هایی چون  مادرانه ،  سی امین روز ، لبه آتش»،  پول کثیف  و... به چشم می خورد.
 

منبع مطلب : namnak.com

مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

عکس مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ در مهمانی خصوصی + عکس لورفته

عکس مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ در مهمانی خصوصی + عکس لورفته

روزهایی که سریال کیمیا با بازی پوریا پور سرخ و مهراوه شریفی نیا پخش می شد، شایعه ازدواج پوریا پورسرخ بیشتر از قبل بر سر زبان ها افتاد و هر روز اسمی را کنار اسم پوریا پور سرخ قرار می دهند. اسم هایی که خود پوریا پورسخ از آن ها اظهار بی اطلاعی میکند!

11

2

فضای مجازی هم که مملو از شایعات ریز و درشت درباره هنرمندان است. کسی در وب سایت خود خبر ازدواج پوریا را میگذارد یکی در فیسبوک می گوید ازدواج کرده و تمام شده و آن یکی هم در اینستاگرام آرزو میکند مهراوه و پوریا واقعا ازدواج کنند.یکی از اعضای اینستاگرام آرزو میکند کاش پوریا پور سرخ و مهراوه شریفی نیا واقعا باهم ازدواج کنند.

پوریا پورسرخ بازیگر سریال کیمیا در گفتگو با تی وی پلاس در مورد شایعاتی که هول ازدواجش است صحبت کرد وی درپاسخ به این سوال که چرا تا الان که ۳۸ سالش است و هنوز ازدواج نکرده گفت:

ازدواج باید در شرایطش انجام شود و تا موقعیت مناسبی پیش نیاید نباید ازدواج کرد، وی ادامه داد که هر انسان نرمال و طبیعی باید ازدواج کند.

منبع مطلب : plus.khabarkhan.news

مدیر محترم سایت plus.khabarkhan.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب