دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

دانلود دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

با وجود اینکه احتمال برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 توسط سازمان سنجش کم است ، اما می دانیم که شرکت در این آزمون شرایط و ضوابطی داشته که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور درج شده و همزمان با آغاز فرایند ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گرفته است . 

بر این اساس کلیه متقاضیان تحصیل در رشته محل های دانشگاه پیام نور که شانس قبولی در اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد را از دست داده یا از رشته محل قبولی خود راضی نبوده اند ، می توانستند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و اعلام علاقه مندی خود اقدام نمایند . 

دفترچه فراگیر پیام نور از بخش های مختلفی تشکیل شده و علاوه بر شرایط و ضوابط ثبت نام به معرفی رشته محل های ارائه شده می پردازد تا داوطلبان همزمان با تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام ، رشته محل های مورد علاقه خود را نیز اولویت بندی کنند . در ادامه به بررسی بخش های مختلف دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400 پرداخته و لینک دانلود آن را در اختیار متقاضیان قرار می دهیم . 

 لینک دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ به محض انتشار فعال می شود .

امکان برگزاری ارشد فراگیر برای سال تحصیلی 99 - 1400 با  اخذ مجوزهای قانونی وجود دارد که به محض انتشار اعلام خواهد شد .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

بر اساس اعلام وزارت علوم ، سنجش و پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای سال تحصیلی 99 - 1400 لغو شده است . اما عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفته است : با موافقت سازمان بازرسی کل کشور و اخذ مجوزهای قانونی ، دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور کشور برگزار خواهد شد .

در صورت هر گونه تغییر در این خبر ، متن مقاله بروزرسانی شده و اطلاعات جدید پذیرش دانشجو فراگیر پیام نور در آن منتشر خواهد شد . مطالبی که در زیر به توضیح آن ها پرداخته شده است ، در صورتی قابل استناد می باشد که با درخواست دانشگاه پیام نور این آزمون مجددا برگزار گردد ، در غیر اینصورت ثبت نامی انجام نخواهد شد .

از مهم ترین بخش های دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 شرایط لازم برای شرکت در این آزمون می باشد که در قالب بندها و تبصره های مختلف ارائه شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . در قسمت زیر به بررسی برخی از این شرایط می پردازیم :
 

- اولین شرط لازم برای شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور داشتن مدرک کارشناسی ( پیوسته یا ناپیوسته ) و بالاتر مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت است . 
 

- دانشجویان سال آخر کارشناسی به شرط فارغ التحصیلی تا تاریخ 30 بهمن 99 مجاز به ثبت نام بوده و در هنگام درج معدل باید میانگین واحدهای گذرانده تا تاریخ 31 شهریور 99 را وارد نمایند . این داوطلبان می بایست فرم مخصوص معدل مندرج در انتهای دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر ۹۹ را تکمیل کرده و پس از تایید دانشگاه محل تحصیل ، نزد خود نگه دارند . 
 

- در آزمون فراگیر پیام نور شرط تجانس رشته وجود نداشته و داوطلبان بدون توجه به مدرک کارشناسی خود می توانند در یکی از رشته گرایش های امتحانی ( به جز رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری ) ثبت نام نمایند .
 

- داوطلبانی که رشته کارشناسی آن ها با رشته انتخابی کارشناسی ارشد هم نام و مشابه نباشد می بایست به تشخیص گروه آموزشی مربوط ، علاوه بر واحدهای مصوب مقطع فوق لیسانس حداکثر 12 واحد جبرانی از مقطع کارشناسی همان رشته را نیز بگذرانند . 
 

- طلاب و فضلای حوزه علمیه که دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده باشند در صورت تمایل می توانند نسبت به ثبت نام در رشته های علوم انسانی اقدام نمایند . 
 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور همزمان با ثبت نام این آزمون صورت گرفته و داوطلبان ، مجاز به انتخاب حداکثر 20 کد رشته محل متناسب با رشته امتحانی خود می باشند . 
 

لازم به ذکر است علاوه بر شرایط اختصاصی مذکور ، مقررات وظیفه عمومی ، شرایط ثبت نام اتباع غیر ایرانی ، شرایط استفاده از سهمیه های آزمون و ... نیز به طور کامل در دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور درج می شود که مطالعه آن لازمه شرکت در این آزمون می باشد .

سایر بخش های دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

داوطلبان آزمون ارشد فراگیر پیام نور ۹۹علاوه بر شرایط مذکور به اطلاعات جامع تری نیاز دارند تا بتوانند مراحل ثبت نام را با موفقیت پشت سر گذارند . از این رو سازمان سنجش سایر بخش های دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 را به بررسی لیست رشته های امتحانی ، هزینه ثبت نام ، شهریه دوره دانشجویی ، نحوه ثبت نام و لیست کد رشته محل های ارائه شده اختصاص می دهد . 

از طرفی به دلیل ساختار متفاوت این آزمون شاهد معرفی منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خواهیم بود که به تفکیک رشته های امتحانی در دفترچه راهنمای آزمون درج می شود . داوطلبان با مطالعه این منابع گویی در امتحانات پایان ترم اول مقطع کارشناسی ارشد شرکت می کنند ، چرا که منابع آزمون ارشد فراگیر پیام نور همان دروس ترم اول رشته امتحانی داوطلب در مقطع فوق لیسانس می باشد . 

در انتهای دفترچه ارشد فراگیر ۹۹ - ۱۴۰۰ نیز فرم مخصوص معدل و فرم پیش نویس ثبت نام آزمون قرار داده می شود . همان طور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد ، فرم مخصوص معدل برای دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی بوده و فرم پیش نویس ثبت نام به منظور کاهش خطا و اشتباه کلیه داوطلبان طراحی شده است . 

مشاوره ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

کلیه علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پس از دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای این آزمون می توانند نسبت به خرید کارت اعتباری و تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند .

بدین منظور باید به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب مبلغ ثبت نام را پرداخت کنند . حال به کمک سریال اعتباری خریداری شده امکان درج اطلاعات فردی و تحصیلی برای متقاضیان فراهم خواهد شد و در نهایت با دریافت کد رهگیری 16 رقمی مراحل ثبت نام به اتمام می رسد . 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در کلیه مراحل ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور 99 همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات آن ها خواهند بود .

سوالات متداول

دفترچه ثبت نام این آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر می شود که به محض انتشار ، لینک دانلود آن را در متن مقاله قرار خواهیم داد . 

منابع کارشناسی ارشد فراگیر در دفترچه راهنمای این آزمون درج می شود که لینک دریافت این منابع در متن مقاله قرار داده شده است . 

مطابق متن مقاله هزینه ثبت نام این آزمون در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور درج می شود و داوطلبان ملزم به پرداخت آن می باشند . 

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99 برای افراد متقاضی شرکت در این آزمون منتشر شد. کلیه داوطلبان و متقاضیان می توانند بعد از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند. البته دقت داشته باشید که هر داوطلب باید بعد از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر اقدام به مطالعه جدی و دقیق دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کنند. در دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانید از لیست رشته های تحصیلی ارائه شده، شیوه ثبت نام در دورهارشد فراگیر و همین طور ظرفیت تمامی رشته های درج شده در این دوره اطلاع حاصل کنید.

در این نوشته، قصد ارائه اطلاعاتی کامل در رابطه با دفترچه ارشد فراگیر پیام نور را برای شما عزیزان داریم. اطلاعاتی در مورد زمان و نحوه انتشار این دفترچه و همین طور رشته های مندرج در این دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که اطلاع از آن می تواند برای شما دوست عزیز شرکت کننده در این آزمون مفید باشد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه ارشد فراگیر معمولاً در مهر ماه در اختیار داوطلبان و متقاضیان قرار می گیرد.

 در این زمان داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور از لیست رشته های مندرج در این دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اطلاع حاصل کنند و برای انتخاب رشته اقدام کنند.

در رابطه با زمان انتشار دفترچه ارشد فراگیر در سال جاری باید عرض کنیم که با توجه به ورود ویروس کرونا به ایران و جهت حفظ سلامتی داوطلبان و متقاضیان ثبت نام و همین طور برگزاری آزمون های ورودی مراکز دانشگاهی به تعویق افتاد.

با این اوصاف و با توجه به این که امکان عود دوباره بیماری در فصل پاییز در ایران وجود دارد امکان تعویق زمان ثبت نام و انتشار دفترچه ارشد فراگیرپیام نور برای داوطلبان وجود دارد.

در نتیجه، اجازه دهید برای اطلاع از زمان انتشار و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر تا آن زمان صبر کنیم و بینیم در نهایت تکلیف چه می شود.

جهت اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران خبره و کاردان ایران تحصیل در تماس باشید تا شما را از زمان انتشار دفترچه ارشد فراگیر پیام نور مطلع کنند.

نحوه انتشار دفترچه ارشد فراگیر پیام نور چگونه است؟

شاید این سؤال ذهن شما داوطلبان مایل به شرکت در آزمون ارشد فراگیر را به خود مشغول کرده باشد که نحوه انتشار دفترچه ارشد فراگیر پیام نور به چه صورت است و چگونه می تونم به دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دسترسی داشته باشم؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که هر ساله سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به انتشار دفترچه ارشد فراگیر پیام نور می کند.

در نتیجه، هر داوطلب می تواند در زمان انتشار دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مراجعه به سایت مذکور برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر اقدامات لازم و ضروری را انجام دهد.

پس از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر نوبت به مطالعه جزء به جزء دفترچه و بعد شروع عملیات ثبت نام می رسد.

برای اطلاع از این که چگونه بعد از انتشار دفترچه ارشد فراگیر پیام نور می توانید برای ثبت نام اقدام بفرمایید و چه مراحلی را باید برای انجام این کار طی کنید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا با محتویات و مندرجات دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور آشنایی دارید؟

آیا از محتویات و مندرجات دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اطلاعی دارید؟

آیا می دانید چه اطلاعاتی را می توانید از طریق مطالعه دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدست آورید؟

در این قسمت شماری از موارد مندرج در دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را که بعد از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر می توانید به آن ها دست پیدا کنید را خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض می کنیم.

جهت اطلاع دقیق از مواد و مندرجات موجود در دفترچه ارشد فراگیر با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید تا اطلاعاتی بیشتر را در رابطه با دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدست آورید.

. انواع منابع امتحانی مورد مطالعه برای آزمون ارشد فراگیر، اسامی درس ها و همین طور انواع رشته های تحصیلی ارائه شده در این دوره

. ظرفیت هر یک از رشته های ارشد فراگیر

. شرایط و ضوابط ثبت نام هر کدام از داوطلبان و متقاضیان تبعه و غیرایرانی

. شهریه پرداختی جهت تحصیل در هر کدام از ترم های تحصیلی رشته های اعلام شده

. مبلغی که باید جهت ثبت نام در فراگیر ارشد پرداخت کنید.

. نحوه واریز هزینه در خواستی برای ثبت نام

. جزئیات و موارد مرتبط باسهمیه ایثارگرانو رزمندگان

. قوانین و مقررات مربوط به خدمت سربازی و نظام وظیفه برای آقایان

. کلیه مدارک تحصیلی مورد نیاز برای پذیرش

. نحوه ثبت نام و پذیرش در ارشد فراگیر بدون کنکور

نحوه ثبت‌نام ارشد فراگیر پیام نور

در چه رشته هایی امکان تحصیل ارشد فراگیر پیام نور وجود دارد؟

آیا از لیست رشته های مندرج در دفترچه ارشد فراگیر مطلع هستید؟ آیا می دانید رشته های ارائه شده در دوره ارشد فراگیر پیام نور در کدام گروه های آزمایشی قرار دارند؟

در این نوشته قصد ذکر شماری از رشته های ارائه شده در دوره ارشد فراگیر پیام نور را خدمت شما عزیزان داریم.

برای اطلاع دقیق از لیست رشته های ارائه شده در دوره ارشد فراگیر پیام نور با توجه به مندرجات دفترچه ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

قبل از ثبت نام از ظرفیت رشته های ارشد فراگیر مطلع شوید

اطلاع از ظرفیت هر یک از رشته های گنجانده شده در دفترچه ارشد فراگیر از جمله موارد ضروری است که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در این دوره باید از آن مطلع شوید.

آیا اطلاعی از ظرفیت هر یک از رشته های ارشد فراگیر در هر یک از گروه های آزمایشی دارید؟

در صورت عدم اطلاع از ظرفیت هر یک از کد رشته های درج شده در دفترچه ارسد فراگیر پیام نور با مشاوران خبره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

منابع مورد مطالعه برای ارشد فراگیر شامل چه منابعی می شوند؟

در رابطه با منابع مورد استفاده جهت مطالعه برای قبولی در ارشد فراگیر پیام نور باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این منابع همان دروس ترم یک شما در مقطع ارشد هستند.

به عبارت دیگر، بعد از اعلام نتایج و قبولی دیگر نیازی به گذراندن دروس اولین ترم تحصیلی ندارید و دوره دانشگاهی شما در مقطع ارشد پیام نور از ترم دوم آغاز می شود.

اما آیا می دانید دروس مورد مطالعه برای آزمون ارشد فراگیر شامل چه درس هایی می شوند؟

در صورتی که به دنبال اطلاع از منابع مورد مطالعه ارشد فراگیر برای شرکت در آزمون پیش رو هستید با مشاورانی خبره تماس حاصل فرمایید.

آیا شهریه ارشد فراگیر بدون کنکور از دوره باکنکور بیشتر است؟

همه می دانیم که به جز دوره ارشد فراگیر از طریق آزمون کارشناسی ارشد هم می توان وارد دوره تحصیل در ارشد پیام نور شد.

اما شاید این سؤال همانند بسیاری از داوطلبان برای شما هم مطرح شده باشد که آیا با ورود به مقطع ارشد پیام نور از طریق آزمون فراگیر در مقایسه با دوره باکنکور باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنم؟

یا نه شهریه هر دو دوره برای رشته های مختلف یکسان است؟

برای یافتن پاسخ این سؤال مهم و این که در نهایت آیا تفاوتی بین شهریه پرداختی برای این دو دوره وجود دارد یا خیر از کمک مشاورای آگاه در این زمینه استفاده کنید.

از دریافت مشاوره برای قبولی تضمینی در آزمون ارشد فراگیر غافل نشوید

برای هر آزمونی و قبولی در آن استفاده از یک مشاور تحصیلی و کسی که بتواند شما را بهترین منابع مورد مطالعه‌ و همین طور سؤالات مطرح شده در آزمون های سال های گذشته آشنا کند می تواند کمک بزرگی به شما باشد. 

آزمون ارشد فراگیر هم از این قضیه مستثنی نیست و مطالعه برای آن در کنار یکی از بهترین مشاوران می تواند بسیار برایتان کارساز باشد. 

مشاوران ایران تحصیل می توانند قدم به قدم تا زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر در کنار شما دوستان عزیز داوطلب باشند و شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی و هدایت کنند. 

پس با آن ها تماس بگیرید و هر آن چه در رابطه با این آزمون برایتان سؤال شده و نیاز به یافتن پاسخی درست برای آن دارید و همین طور جهت دریافتمشاوره قبولی در آزمون ارشد فراگیر از آن ها سؤال کنید. 

نتایج آزمون ارشد فراگیر چه زمانی اعلام می شود؟

آیا اطلاعی از زمان اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر دارید؟ آیا می دانید چه زمانی برای این کار از طرف مسئولین مربوطه در نظر گرفته شده است؟ 

برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. 

کانال دانلود دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

مطالب مرتبط

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور99

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه پیام نور

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99

منبع مطلب : irantahsil.org

مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب