دانشکده داروسازی گیلان

دانشکده داروسازی گیلاندانشکده داروسازی گیلان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

کارنامه و درصد قبولی داروسازی روزانه دانشگاه گیلان رشت

کارنامه و درصد قبولی داروسازی روزانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت منطقه 1 کنکور 98 - 99

کارنامه و درصد قبولی داروسازی روزانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت منطقه 2 کنکور 98 - 99

کارنامه و درصد قبولی داروسازی روزانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت منطقه 3 کنکور 98 - 99

مشاوره قبولی در رشته داروسازی کنکور سراسری 99

کارنامه های ارائه شده در جداول این مقاله بر اساس قبولی های کنکور سراسری 98 است و متقاضیان کنکور 99 در نظر داشته باشند که بر اساس اطلاعات و آمار ارائه شده می توانند درصد دروس خود را تا قبل از اعلام نتایج اولیه به طور حدودی محاسبه نمایند و طبق رتبه های قبولی آمار ارائه شده پس از اعلام نتایج اولیه و در مرحله انتخاب رشته شانس قبولی خود را در رشته مورد نظر تخمین بزنند .

داوطلبان کنکور تجربی که متقاضی رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت هستند می بایست تاثیر سهمیه هایکنکور سراسری 99 ، تاثیر سهمیه بومی گزینی و تاثیر سهمیه مناطق و ایثارگران در انتخاب رشته کنکور سراسری را در نظر بگیرند .

اگر جز داوطلبانی هستید که تحصیل در رشته داروسازی هدف نهایی شماست توصیه می کنیم مقاله انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 را مطالعه کنید تا از تغییرات در نحوه انتخاب رشته داروسازی این دانشگاه مطالع شوید .

پس از اعلام نتایج و مشاهده کارنامه خود در صورتی که معترض به نتایج کنکور سراسری هستید می توانید از گزینه ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش استفاده کنید . برای توجیه و درک صحیح تر کارنامه خود مطالعه مقالات توضیحات کارنامه اولیه کنکور سراسری 99 و کارنامه نهایی کنکور سراسری 99 می تواند مفید باشد .
 

 چنانچه بعد از مشاهده اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ در هیچ کد رشته محلی پذیرفته نشده اید می توانید مجددا با شرکت در کنکور 1400 شانس خود را برای پذیرش در رشته محل دلخواه انتحان کنید .

برای اطلاع از کارنامه و درصد قبولی داروسازی روزانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت و سایر دانشگاه های علوم پزشکی می توانید با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بهره مند شوید .

منبع : کارنامه شرکت کنندگان آزمون های کانون فرهنگی آموزش

سوالات متداول

مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی داروسازی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

خیر ، شما می توانید از زمان برنامه ریزی برای کنکور که جزئیات آن به تفصیل در این مقاله ارائه شده است از این اطلاعات استفاده نمایید تا از محدوده قبولی این رشته در این دانشگاه آگاه شوید .

محدوده رتبه و درصد قبولی داروسازی روزانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت در سهمیه مناطق مختلف متفاوت است شما می توانید با توجه به سهمیه منطقه خود آخرین رتبه قبولی داروسازی این دانشگاه را در این مقاله مشاهده نمایید .

رتبه و کارنامه قبولی رشته داروسازی دانشگاه دولتی گیلان در کنکور 95-96

برای مشاوره رتبه و کارنامه قبولی رشته داروسازی دانشگاه دولتی گیلان در کنکور 95-96

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 1365  در شهر رشت تاسیس شد . دانشگاه علوم پزشکی گیلان  8 بیمارستان و مرکز آموزشی در رشت و 22 بیمارستان در استان گیلان را تحت نظر دارد . این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجوی داروسازی پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول  30 دانشجو که نیمی از آنها خانم و نیمی دیگر آقا می باشند پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی داروسازی دانشگاه دولتی گیلان در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2800 و در منطقه 2 حدود 4900  و در منطقه 3 حدود 1600 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته داروسازی دانشگاه دولتی گیلان در کنکور 95 -96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور سراسری 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96را با شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته داروسازی در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 انجام دهند . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته داروسازی کی توصیه می کنیم معرفی رشته داروسازی را مطالعه کنید . آمار کل قبولی های داروسازی را نیز می توانید در نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 96 هیوا پیدا کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 پیدا کنید.

برای اطلاع از رتبه قبولی داروسازی روزانه کلیک کنید . 

برای اطلاع از رتبه قبولی داروسازی پردیس خودگردان کلیک کنید . 

برای اطلاع از رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد کلیک کنید . 

برای اطلاع از تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد کلیک کنید . 

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب