لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس پاختاکورلیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس پاختاکور را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و پاختاکور در لیگ قهرمانان 2020 آسیا

تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و پاختاکور در لیگ قهرمانان 2020 آسیا

پرسپولیس در  یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا باید به مصاف پاختاکور ازبکستان برود.

زمان بازی های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به شرح ذیل می باشد:

چهارشنبه 9 مهرماه 99:

النصرعربستان الاهلی عربستان

ساعت 17:10

استادیوم جاسم بن حمد

پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان

ساعت 21:15

استادیوم جاسم بن حمد

منبع مطلب : www.afkarnews.com

مدیر محترم سایت www.afkarnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

پرسپولیس و فرصت انتقام استقلال از پاختاکور!

پرسپولیس و فرصت انتقام استقلال از پاختاکور!

به گزارش ورزش سه، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی به پایان رسید که پرسپولیس باید دومین بازی روز را در مقابل پاختاکور برگزار کند و پیش از آن الاهلی به مصاف النصر خواهد رفت.

مراسم پر استرس قرعه کشی، از ساعت ۱۱:۳۵ به وقت ایران در سالن اجوکیشن سیتی به انجام رسید و مدیر تیم پرسپولیس یعنی افشین پیروانی هم در این مراسم حضور داشت. او در پایان گفت که پرسپولیس آماده تقابل با هر تیم دیگری بود و برای صعود آماده است.

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی را اینجا به صورت لحظه به لحظه میتوانید دنبال کنید؛ با نکات و حواشی ای که شما را بیشتر در حال و هوای دوحه قطر قرار می‌دهد.

12:28 - مانیتور سالن محل قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه اجوکیشن سیتی و قرعه نهایی مرحله نیمه لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب. برای نماینده ایران آرزوی موفقیت می‌کنیم.

12:27- توقف پرسپولیس مقابل پاختاکور در خانه و برابر پاختاکور در فصل گذشته این دو تیم از دلایل حذف زودهنگام شاگردان برانکو از لیگ قهرمانان آسیا بود. مسابقه ای که البته قضاوت بد داور و گل آفساید حریف تاثیر زیادی در نتیجه‌اش داشت. سرخپوشان امیدوارند در دیدار مجدد با پاختاکور که در زمین بی طرف انجام می‌شود بدون مشکلات حاشیه‌ای خود را به فینال منطقه غرب برسانند.

12:26- تصویر سیامک نعمتی در همان مسابقه. در حال حاضر یکی از دغدغه های مدیران پرسپولیس بازگرداندن سیامک نعمتی که با یک کارت قرمز غیرمنصفانه از بازی مقابل پاختاکور محروم شده است.

12:26- با غیبت احتمالی سیامک نعمتی که اخراج شده و بازگشت مهدی شیری به اردوی این تیم، این بازیکن به عنوان گزینه جدی حضور در سمت راست دفاعی برابر حریف ازبک محسوب می‌شود و البته باید دید نظر یحیی گل محمدی چه خواهد بود.

12:25 - شوتا آرولادزه ستاره سابق فوتبال گرجستان که در حال حاضر سرمربی پاختاکور همچنان به دلیل تست مثبت کرونا در قرنطینه به سر می برد. باید دید او در دیدار مقابل پرسپولیس در کنار زمین حاضر خواهد بود یا خیر.

12:25- لبخند افشین پیروانی در لحظات پایانی مراسم قرعه کشی که در کنار مربی پاختاکور ایستاد و با وی عکس گرفت. پیروانی امیدوار است تیمش فاتح مسابقه دشوار پیش رو مقابل پاختاکور شود. اگرچه اگر نام الاهلی از گوی برای رقابت با این تیم بیرون می آمد احتمالا برای پرسپولیس قرعه بهتری به نظر می‌رسید.

12:24- تصاویر جام لیگ قهرمانان آسیا که به مراسم قرعه کشی آورده شده است در شبکه مجازی خبرساز شده است. نسخه اصلی جام قهرمانان که بخش چوبی آن دچار آسیب دیدگی و به اصطلاح لب پر شده است.

12:20- شاید عجیب باشد اما ماریو بودیمیر ستاره تاثیرگذار پرسپولیس در بازی قبلی مقابل پاختاکور بود. مهاجم کروات سابق پرسپولیس تنها گل آسیایی خود را برابر این حریف ثبت کرده و البته سرخ‌ها اعتقاد داشتند در این صحنه نیز داور از خطای پنالتی به سود آنها چشم پوشی کرده است.

12:18 - بازی پرسپولیس و پاختاکور در فصل گذشته در لیگ قهرمانان، مهدی ترابی ستاره آن روزهای پرسپولیس که اکنون دور از اردوی سرخپوشان به سر می برد در حال جدال با مدافعان ازبک. دیدار پرسپولیس مقابل پاختاکور یک دیدار انتقامی محسوب می شود.

12:15-در برنامه الکاس صحبت مجددی درباره تیم فوتبال پرسپولیس شد و کارشناس قطری این برنامه به تمجید از شاگردان یحیی گل محمدی پرداخت و گفت پرسپولیس کامل ترین این مسابقات در خطوط سه گانه است و قدرت زیادی در گلزنی و توانایی زیادی در دفاع دارد و من این تیم را شانس اول صعود به فینال می دانم.

12:05 - با مشخص شدن قرعه پرسپولیس و دیدار این تیم مقابل پاختاکور، این تیم ازبک برای سومین بازی متوالی برابر یک تیم ایرانی قرار خواهد گرفت (شهرخودرو بازی پایانی مرحله گروهی و استقلال در مرحله حذفی) و باید دید شکل این تیم و استراتژی آنها چه تفاوتی با مسابقات قبلی خواهد داشت. پاختاکور هرگز حریف آسانی برای پرسپولیس نبوده و در دوره قبلی نیز سرخ‌ها را از دور آسیا حذف کرده است.

11:59- کارشناس برنامه الکاس درباره بازی دو تیم عربستانی درباره این تقابل گفت: این یک قرعه باز است و نمی‌توان برنده آن را تشخیص داد. اگرچه النصر شرایط بهتری در این مسابقات داشته اما با توجه به شناخت دو تیم از یکدیگر در این مسابقه، شاید اتفاق غیرقابل پیش بینی رخ دهد. ضمن اینکه الاهلی تجربه زیادی درباره این مسابقات دارد و نباید از آن گذشت.

11:58 - افشین پیروانی که به زبان انگلیسی صحبت‌هایش را در پایان قرعه کشی انجام داد: سلام به همه من افشین پیروانی هستم مدیر تیم پرسپولیس، ما می‌خواهیم به فینال برویم و برایمان فرقی ندارد مقابل چه تیمی قرار بگیریم، بازی قبلی با السد مثل یک فینال بود و این هم فینال دیگر ماست و برای بردن به میدان خواهیم رفت.

11:55 - روی ویتوریا سرمربی النصر: هر چهار تیم حاضر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حریفان سختی هستند. ما الاهلی را خوب می‌شناسیم، مربی خوبی دارد و تیم بزرگی است. هر دو طرف تمام تلاششان را می‌کنند اما بازی سختی پیش رو داریم. باتوجه به فشردگی مسابقات استراتژی این بازی ها متفاوت است. باید مسئول تر و کم اشتباه تر بازی کنیم تا به فینال برسیم.

11:53- سرمربی الاهلی عربستان ولادان میلوشوویچ بعد از اعلام قرعه کشی: هر دو تمی یکدیگر را خوب می شناسند و این قرعه خیلی سختی است.

11:49 - کارشناس حاضر در برنامه ویژه پوشش قرعه کشی لیگ قهرمانان در تلویزیون الکاس، شانس پاختاکور و النصر را برای صعود به مرحله بعدی بیشتر دانست.

11:48 - دو تیم عربستانی در مرحله قبلی با یکدیگر روبرو شدند و این بار هم با چنین قرعه ای مواجه شده اند تا حضور یک تیم سعودی در نیمه نهایی آسیا قطعی باشد.

11:48 - این همان گویی است که مشخص کرد که حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کرد و در واقع نام پاختاکور را بیرون آورد.

11:47 - افشین پیروانی وقتی نام پرسپولیس بیرون آمد و مشخص شد که با النصر رودررو نمی‌شود، لبخند جالبی به دوربین زد.

۱۱:۴۲ - بازی های مرحله یک چهارم در ورزشگاه جاسم بن حمد برگزار می‌شود که سرخ ها توانستند در آن الشارجه را ۴-۰ شکست دهند.

۱۱:۴۱ -سرمربیان دو تیم النصر و التعاون به همراه مربی پاختاکور و افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس در پایان مراسم قرعه کشی عکسی به یادگار با یکدیگر گرفتند.

۱۱:۴۱ - بازی پرسپولیس - پاختاکور دیدار دوم خواهد بود و ساعت ۲۰:۴۵ برگزار می‌شود.

۱۱:۴۰ - قرعه کشی یک چهارم نهایی: پرسپولیس - پاختاکور، الاهلی - النصر.

۱۱:۳۹ - النصر عربستان و پرسپولیس به عنوان دو قرعه نخست از گوی بیرون آمدند و بنابراین پرسپولیس با النصر قطعا رودررو نمیشود.

11:36- بعد از شروع مراسم و سخنرانی توسط مجری، مکانیزم قرعه کشی برای حاضران توضیح داده شد.

11:34- شروع مراسم مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا به طور رسمی با 5 دقیقه تاخیر و از ساعت 11:35

۱۱:۳۳ - قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا از هم اکنون رسما آغاز شد و مجری نام تیم ها را اعلام کرد و اسمشان را در گوی ها قرار داد.

11:30- مسوولان برگزاری و نمایندگان باشگاه‌ها روی صندلی سالن محل برگزاری قرعه کشی حضور یافته‌اند و در انتظار مشخص شدن قرعه مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان هستند.

11:27- در تمرین قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا (منطقه غرب) در سالن کنفرانس خبری استادیوم اجوکیشن سیتی، به صورت تمرینی نام پرسپولیس از گوی خارج شد که در تصویر قابل مشاهده است.

گوی‌ها و اسم ها؛ به امید یک قرعه مناسب برای پرسپولیس!

۱۱:۲۵ - شبکه الکاس به پوشش زنده قرعه کشی از مدینه التعلیمیه(اجوکیشن سیتی) می‌پردازد.

11:18- رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس که برای تماشای دیدار حساس مقابل السد عازم دوحه و به اردوی تیم اضافه شد، پس از پایان بازی و بامداد امروز به ایران برگشت تا امور جاری باشگاه را پیگیری کند.

۱۱:۱۷ - افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس: پیروزی بزرگ را به هواداران تبریک می‌گویم. ما پرسپولیس قهرمان ایران هستیم و مطمئنا قرعه خوبی خواهیم داشت و برای برد به میدان می‌رویم.

11:16- حمدالله طی 9 بازی اخیر لیگ قهرمانان آسیا برای النصر موفق به گلزنی شده و یکی از عوامل اصلی موفقیت این تیم و صعود به این مرحله محسوب می‌شود. این ستاره یکی از دلایلی است که شاید پرسپولیسی‌ها دوست نداشته باشند در این مرحله برابر این حریف عربستانی قرار گیرند.

11:15 - در جدول گلزنان این فصل عبدالرزاق حمدالله شانس بیشتری با حذف دیگر مدعیان برای دستیابی به عنوان آقای گلی خواهد داشت. البته با اضافه شدن تیم‌های شرق آسیا باید در انتظار تغییرات زیادی در این جدول بود.

11:14 - صفحات ورزشی چهار روزنامه قطر امروز انتقادات تندی را متوجه ژاوی هرناندز سرمربی السد و همچنین ولید الرگراگی سرمربی الدحیل شکل داده‌اند. البته به نظر نمی رسد هیچ کدام از این دو مربی در شروع دوباره مسابقات آسیایی از سمت خود کنار بروند. البته شانس رگراگی برای اخراج بیشتر از ژاوی است.

11:13 - حسین عبدالغنی مدافع راست الاهلی کهنسال‌ترین بازیکن حاضر در لیگ قهرمانان آسیاست که در مرحله نیمه نهایی این مسابقات در غرب آسیا حضور دارد. او با 43 سال و هشت ماه رکورد جالب توجه و دست نیافتنی را به خود اختصاص داده است.

11:12- برنامه بازی‌های مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان - منطقه غرب

چهارشنبه، ۹ مهرماه ۱۳۹۹
 تیم شماره یک - تیم شماره دو، ساعت ۱۷:۱۰ به وقت تهران (۱۶:۴۰ به وقت دوحه)، استادیوم جاسم بن حمد 
 تیم شماره سه - تیم شماره چهار، ساعت ۲۱:۱۵ به وقت تهران (۲۰:۴۵ به وقت دوحه)، استادیوم جاسم بن حمد

11:11-  رونمایی از لوگوی پرسپولیس در سالن کنفرانس؛ ستاره سرخ ها به همراه نام تغییر یافته انگلیسی شان که حرف E در میان آن وجود دارد.

11:10- جام اصلی لیگ قهرمانان که برای مراسم قرعه کشی اکنون در سالن اجوکیشن سیتی قرار گرفته است.

11:09 - مراسم تست قرعه کشی از لحظاتی پیش در سالن کنفرانس خبری استادیوم اجوکیشن سیتی انجام شد.

11:00-  کارشناس برنامه الکاس که برنامه ویژه‌ای برای پوشش مراسم قرعه کشی ترتیب داده‌اند، از النصر و پرسپولیس به عنوان رقبای اصلی صعود به فینال این دوره نام برد.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دریافت

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب