دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی من جمله آموزش و پرورش در سال 99 ، می بایست با کسب اطلاعات کامل در خصوص نام نویسی ، شرکت و پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ کسب کرده و سپس در صورت علاقه در این آزمون ثبت نام کنند .

 داوطلبان آزمون سال جاری باید نخست به بررسی شرایط عمومی و تخصصی اعلام شده برای استخدام در آموزش و پرورش بپردازند ، چرا که برای ثبت نام و پذیرش در آزمون استخدامی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ باید واجد تمامی شرایط اعلام شده باشند . و تمامی مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را داشته باشند .

  هم چنین داوطلبان می توانند برای اطلاع از رشته های آزمون استخدامی اموزش و پرورش ، من جمله رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام و رشته های شغلی مورد نیاز ، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را دانلود و مطالعه کنند .

 دفترچه راهنمای استخدام آموزش و پرورش معمولا با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش منتشر می شود به همین دلیل و بنا به اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 در تاریخ 20شهریور منتشر خواهد شد .

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام زمان دقیق انتشار دفترچه و یا به محض منتشر شدن فایل راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 داوطلبان پس از دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹، باید بخش های مختلف این دفترچه را مطالعه کرده و پس از اطلاع از شرایط ، ضوابط و قوانین نام نویسیدر صورت علاقه با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این آزمون نام نویسی کنند .

 به منظور آشنایی با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و هم چنین تسهیل روند مطالعه دفترچه در ادامه این مقاله جزئیات بخش های مختلف این راهنما را ارائه داده ایم .

 بخش اول :

تعاریف مربوط به ارگان های مربوطه ، داوطلبان و سهمیه های مورد پذیرش این آزمون

 بخش دوم :

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 بخش سوم :

مواد آزمون عمومی و اختصاصی

 بخش چهارم :

سهمیه های مورد پذیرش در آزمون و تسهیلات ارائه شده برای هر یک از سهمیه ها

 بخش پنجم :

مراحل ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون و جزئیات کارت ورود به جلسه

 بخش ششم :

جزئیات نحوه پذیرش آموزش و پرورش ، مصاحبه ها و پذیرش نهایی

 جدول شماره 1 :

 مواد امتحانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ 

 جدول شماره 2 :

 كد و نام استان و شهرستان ها

 جدول شماره 3 :

 جدول شغل محل ها - شرایط احراز تحصیلی

 جزئیات ارائه شده بر اساس دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته بوده و به محض انتشار دفترچه جدید بروزرسانی خواهد شد . 

اگر پس از مطالعه مقاله دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ ، سوالی درباره رشته های این آزمون دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

داوطلبان دقت داشته باشند که با مطالعه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ می توانند از مواد آزمونی عمومی و اختصاصی معرفی شده رشته شغلی انتخابی خود نیز مطلع شوند . متقاضیان شرکت در آزمون سال جاری می توانند برای اطلاع از منابع لازم برای آزمون آموزش و پرورش مقاله زیر را مطالعه کنند .

سوالات متداول

همزمان با شروع ثبت نام لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر می شود .

خیر . دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی شامل همه دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش است که به محض انتشار لینک دانلود در این مقاله نیز فعال می شود .

بله . عمانطور که در این مقاله اشاره شده است ، شرایط اختصاصی هر سمت شغلی به تفکیک در دفترچه تعیین می شود .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش 99

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش 99

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 دفترچه آزمون استخدامی فرهنگیان هر ساله معمولا همزمان با آغاز مهلت نام نویسی این آزمون و یا چند روز قبل از آغاز ثبت نام منتشر می شود . علاقه مندان به ثبت نام در رشته های شغلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند با مطالعه این دفترچه از رشته های تحصیلی مورد پذیرش و شرایط هر یک از شغل ها مطلع شوند .

 طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص آزمون استخدامی سال جاری ، احتمالا دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ بیستم شهریور ماه منتشر خواهد شد . البته لازم به ذکر است که به محض اعلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و یا انتشار دفترچه راهنما از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد .

**** دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 بیستم شهریور ماه منتشر شد ****

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 خاطر نشان می شود در صورت انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و یا مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار دفترچه ، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . با انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 لینک دانلود راهنمای سال جاری جایگزین دفترچه ارائه شده خواهد شد .

 داوطلبانی که با مطالعه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ ، از دارا بودن شرایط و مدارک لازم برای پذیرش این آزمون اطمینان حاصل کرده و قصد نام نویسی در آزمون سال جاری را دارند می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات زمان و نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ اطلاع پیدا کنند .

 طی دوره های اخیر برگزاری و نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، گاهی بدلیل انتشار اطلاعیه های جدید ، تغییر ظرفیت ها ، رشته ها و .... علاوه بر دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ، اصلاحیه هایی نیز در قالب دفترچه و یا اطلاعیه از سوی سازمان سنجش منتشر شده است .

 در صورت انتشار هر گونه اطلاعیه تکمیلی و یا دفترچه اصلاحیه برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ ، در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد . هم چنین فایل این اصلاحیه ها نیز به منظور سهولت دسترسی داوطلبان ، در کنار دفترچه اصلی بارگذاری می شود .

 علاقه مندان به استخدام شدن در سایر ارگان های دولتی و دستگاه های اجرایی می توانند با اطلاع از شرایط و نحوه استخدام این سازمان ها و رشته های ارائه شده ، برای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ ثبت نام کنند .

اگر پس از مطالعه جزئیات زمان انتشار و دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 سوالی در خصوص مندرجات این دفترچه دارید می توانید پاسخ تمامی سوالات خود را از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا دریافت کنید . هم چنین آخرین اخبار مربوط به آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ازمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی می شود .

سوالات متداول

✔️ دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پروش معمولا همزمان و یا چند روز قبل از آغاز فرآیند نام نویسی این آزمون منتشر می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق انتشار دفترچه ، در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، داوطلبان می توانند با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از رشته های تحصیلی مورد پذیرش در ازمون امسال مطلع شوند .

✔️ دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، از طریق سازمان سنجش منتشر می شود و بلافاصله لینک دانلود دفترچه در این مقاله نیز فعال می شود .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات دقیق درباره جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و اطلاعیه های سازمان سنجش در این خصوص می توانید در کانال تلگرام آزمون استخدامی و یا پیج اینستاگرام آزمون استخدامی عضو شوید.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود تا از این طریق فارغ التحصیلان رشته های مختلف مقاطع کاردانی به بالاتر، وارد حرفه معلمی شوند. البته معلمان حق التدریس نیز مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشند و پس از پذیرش در این آزمون، سنوات حق التدریسشان به سابقه شغلی آن ها افزوده می شود. داوطلبان می توانند پس از اعلام زمان ثبت نام و انتشار دفترچه راهنما برای اطلاع از شرایط و ضوابط نام نویسی، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را که چند روز قبل از شروع بازه نام نویسی منتشر می شود، دریافت و بررسی نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

با توجه به آخرین اخبار منتشر شده به گفته وزارت آموزش و پرورش 23 هزار نیرو در سال 99 می توانند به استخدام اموزش و پرورش درآیند. همچنین مطابق اطلاعیه های اخیر، دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش همزمان با شروع مهلت نام نویسی این آزمون یعنی در ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه 20 شهریور ماه 99 منتشر می شود. و بر روی سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

در برخی دوره ها دفترچه این آزمون به صورت جداگانه انتشار می یابد. اما اگر جذب نیرو در وزارت آموزش و پرورش به همراه سایر دستگاه های اجرایی کشور صورت گیرد، بنابراین دفترچه ای که آزمون های مذکور منتشر می شود نیز یکسان خواهد بود. مجری برگزاری آزمون سال 99 سازمان سنجش آموزش کشور می باشد بنابراین دفترچه راهنمای ثبت نام نیز از طریق سایت این سازمان منتشر خواهد شد. داوطلبانی که خواهان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند نیز می بایست با دریافت این دفترچه از شرایط، ظرفیت ها و سایر جزئیات این آزمون مطلع شوند.

جهت سهولت دسترسی شما عزیزان، این دفترچه به محض انتشار، جهت دانلود در جدول زیر قرار خواهد گرفت، همچنین برای آشنایی بیشتر شما با شرایط و قوانین ثبت نام در آزمون استخدامی، دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و برخی اصلاحیه های آن در جدول زیر درج شده است.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه اطلاعاتی است؟

لازم است مجددا این نکته را ذکر کنیم که ثبت نام آزمون دستگاه های متمرکز اجرایی و آموزش و پرورش به صورت همزمان برگزار می شود، بنابراین همان طور که گفته شد برای ثبت نام کلیه موسسات دولتی و وزارتخانه ها، یک دفترچه ثبت نام مشترک منتشر خواهد شد. داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، مواد آزمونی، امتیازات و سهمیه های قانونی، شرایط احراز شغل محل ها، مراحل و مدارک ثبت نام و… دفترچه راهنما را با دقت مطالعه نمایند. همچنین پیشنهاد می شود برای کاهش خطا و اشتباه در زمان تکمیل فرم ثبت نام، پیش نویس تقاضانامه ثبت نام را که در انتهای دفترچه قرار دارد، بررسی نمایید تا از اطلاعات لازم برای ثبت نام آگاه شوید.

رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

رشته های استخدامی آموزش و پرورش در دفترچه راهنمای ثبت نام قید می گردد، همچنین ظرفیت و جنس مورد پذیرش هر یک از رشته ها در مناطق مختلف کشور از سهمیه های آزاد و ایثارگر نیز در دفترچه ثبت نام درج شده است که در این جا ما به ارائه لیست رشته های این آزمون در سال پرداخته ایم.

برای آن که بتوانید به لیست کامل رشته های استخدامی آموزش و پرورش سال 99 دست پیدا کنید، لازم از به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 مراجعه نموده و از بخش مورد نظر، فهرست تمامی رشته های تحصیلی که فارغ التحصیلان آن ها مجاز به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می باشند را مشاهده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از موارد فوق می توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید.

سوالات متداول

این دفترچه به محض شروع زمان نام نویسی یعنی از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه 20 شهریور ماه 99 از طریق سایت استخدامی آموزش و پرورش در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

می توان از سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور و یا سایت ایران مشاوره، نسبت به دریافت دفترچه اقدام کرد.

تمامی مواردی که برای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی نیاز است، در این دفترچه ذکر می شوند. مانند راهنمای ثبت نام و زمان آن، انواع سهمیه ها، عناوین شغلی مورد نیاز، شرایط عمومی و اختصاصی و ... .

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب