اگر پسورد اینستاگرام را فراموش کردیم چه کنیماگر پسورد اینستاگرام را فراموش کردیم چه کنیم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

فراموش کردن رمز اینستاگرام |ساده ترین روش بازیابی رمز اینستاگرام | سایت بازیابی رمز اینستاگرام

تعمیرات اپل

فراموش کردن رمز اینستاگرام : اگر رمز عبور اینستاگرام یا پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید نگران نباشید، چرا که روش های مختلفی به منظور بازیابی رمز اینستاگرام وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم به آموزش روش های بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با فراموش کردن رمز اینستاگرام و بازیابی آن

این احتمال وجود دارد که شما بنا به هر دلیلی رمز اکانت اینستاگرام خود را فراموش کنید. اگر این مسئله برایتان پیش آمده نگران نباشید، چرا که اینستاگرام روش های مختلفی را برای بازیابی رمز فراموش شده کاربران ارائه می‌کند. استفاده از این روش ها بسیار ساده است و فقط چند دقیقه وقت شما را می‌گیرد.

در این مقاله قصد داریم به آموزش روش های بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحلی که شرح داده می‌شوند نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها راهنمایی خواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده

تصور کنید که رمز عبور اکانت اینستاگرام‌تان را فراموش کرده‌اید یا بنا به هر دلیل تمام دارید رمز عبور آن را بدون لاگین شدن در اکانت تغییر دهید. برای انجام این کار می‌توانید از دو روشی استفاده کنید که در ادامه شرح می‌دهیم.

روش اول: بازیابی رمز از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

در این روش از خود اپلیکیشن اینستاگرام به منظور بازیابی رمز فراموش شده استفاده می‌کنیم. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

آموزش تصویری بازیابی پسورد اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات اپل

نکته: اگر در این مرحله با مشکل مواجه شدید و اینستاگرام اشاره کرد که ایمیل یا یوزرنیم وارد شده صحیح نیست، احتمال دارد که آن را به اشتباه وارد کرده باشید. اگر مطمئن هستید که یوزرنیم یا ایمیلتان صحیح وارد شده اما اینستاگرام آن را به رسمیت نمی‌شناسد، احتمال دارد که اکانت شما بنا به دلایل خاص از سوی اینستاگرام حذف شده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسئله از مقاله “چگونه حساب اینستاگرام غیرفعال یا حذف شده خود را دوباره فعال کنیم؟” استفاده کنید.

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده

تبریک می‌گوییم! بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده شما با موفقیت انجام شده است. حالا فقط کافیست که برنامه اینستاگرام را اجرا و یوزرنیم خود را به همراه رمز حدیدی که انتخاب کرده‌اید، وارد و لاگین کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ

روش دوم: بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده از طریق سایت اینستاگرام

در این روش برای بازیابی پسورد فراموش شده اکانت اینستاگرام از سایت اینستاگرام استفاده می‌کنیم. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی آیفون 11 پرو مکس

فراموش کردن رمز اینستاگرام

تبریک می‌گوییم با طی کردن مراحل فوق هم پروسه بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده شما به پایان می‌رسد. حالا می‌توانید برنامه اینستاگرام را اجرا و با استفاده از یوزرنیم و پسورد جدیدتان لاگین شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ S20 Plus

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحلی که شرح داده می‌شوند نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها راهنمایی خواهید.

بیشتر بخوانید:

دوربین پشت آیفون 11

قیمت ال سی دی سامسونگ S9 Plus

قطعات گوشی Samsung A01

تعمیرات موبایل

منبع مطلب : mobilekomak.com

مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

ساده ترین روش برای بازیابی رمز اینستاگرام + آموزش تصویری

ساده ترین روش برای بازیابی رمز اینستاگرام + آموزش تصویری

تا بحال برای شما پیش آمده که پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده باشید؟ این احتمال وجود دارد که شما رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده باشید. نگران نباشید این برنامه روش های مختلفی را جهت بازیابی پسورد اینستاگرام فراهم کرده است. در این راستا مقاله ای با عنوان آموزش روش های بازیابی پسورد اینستاگرام ارائه می دهیم. سپس روش های بازیابی رمز اینستاگرام به سه طریق بازیابی پسورد ایستاگرام با ایمیل، بازیابی پسورد اینستاگرام با پیامک و بازیابی پسورد اینستاگرام با فیس بوک آموزش داده خواهد شد.

روش های بازیابی رمز اینستاگرام

فراموشی رمز عبور اینستاگرام

1. بازیابی رمز از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

در مرحله بعد نیاز است نام کاربری، ایمیل و یا شماره تلفنی که به اکانت شما متصل است را وارد نمایید و دکمه Next را بزنید.
در صورت وارد کردن نام کاربری و انتخاب دکمه next سه گزینه به شما نمایش داده می شود.

با توجه به اطلاعاتی که در دسترس دارید یکی از گزینه های موجود را انتخاب نمایید. حالا بر اساس شیوه انتخابی ادامه دهید.

در صورتی که در مرحله قبلی بازیابی از طریق ایمیل را انتخاب کردید، با وارد کردن آدرس ایمیل متصل به اکانتتان برای شما ایمیلی از سوی اینستاگرام ارسال می گردد.
پس از وارد کردن آدرس ایمیل و انتخاب گزینه next با صفحه زیر مواجه خواهید شد.
در این صفحه دو گزینه برای بازیابی پسورد اینستاگرام وجود دارد.
بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیلبا انتخاب گزینه اول یعنی Send an Email وارد مرحله ای می شوید که به شما اعلام می کند یک ایمیل برای شما ارسال شده. پس باید وارد اینباکس ایمیل خود شوید و به دنبال ایمیلی باشید که اینستاگرام برای شما ارسال کرده است.
نکته: اگر این ایمیل را در inbox مشاهده نکردید پوشه spam را چک کنید.
ایمیل بازیابی پسورد اینستاگرامپس از یافتن ایمیل ارسالی اینستاگرام روی لینک یا گزینه ای تحت عنوان Reset Password کلیک کنید.
بازیابی پسورد اینستاگرامبه صفحه ای منتقل می شوید که حاوی دو کادر متنی است. رمز جدید خود را در هر دو فیلد وارد نمایید و روی آیکن تیک بالای صفحه ضربه بزنید.
تغییر پسورد اینستاگرامپیغامی جهت ذخیره پسورد جدید برای شما ظاهر می شود. روی گزینه save password کلیک نمایید.
ساده ترین روش برای بازیابی پسورد اینستاگرامحال کافیست مجددا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و با ورود نام کاربری و پسورد جدید به حساب کاربری تان لاگین کنید.بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیلتبریک! بازیابی پسورد شما با موفقیت انجام شد.

در صورتی که در مرحله گزینه های بازیابی پسورد اینستاگرام گزینه Send an SMS را انتخاب  نمودید این مراحل را دنبال کنید.

بازیابی رمز اینستاگرام با شماره تلفنگزینه send an SMS را انتخاب نمایید. یک کد 6 رقمی جهت ورود به اکانت به شماره تلفن همراهی که به اکانت شما متصل است ارسال می گردد.
بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیلکد ارسالی را در باکس ظاهر شده وارد نمایید. (در بسیاری از مواقع بدون نیاز به وارد کردن کد ارسالی به صورت خودکار وارد اکانتتان می شوید.)
بازیابی رمز اینستاگرام فارسی بدون ایمیل

تبریک می گوییم! شما با موفقیت وارد اکانت اینستاگرام خود شدید.
نکته:
توجه داشته باشید در این روش پسورد شما تغییر نخواهد کرد. اینستاگرام جهت اطمینان از اینکه این اکانت متعلق به شماست به شماره تلفنی که به اکانت اینستاگرام شما متصل است یک کد ارسال و به صورت خودکار وارد اکانت خواهید شد.

این گزینه را در صورتی می توانید انتخاب نمایید که اکانت اینستاگرام شما متصل به اکانت فیس بوکتان باشد.
نکته: در این روش به دلیل محدود بودن دسترسی شبکه اجتماعی فیس بوک در ایران نیاز به روش های تغییر آی پی خواهیم داشت.

2.بازیابی رمز از طریق سایت

اگر رمز اینستاگرام خود را فراموش کردید و ورود شما به حساب کاربری اینستاگرامتان از طریق PC است باید از طریق سایت اقدام به بازیابی رمز اینستاگرام نمایید. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید.

در مرحله بعد از شما می خواهد نام کاربری یا یک ایمیل جهت ارسال لینک بازگشت به حساب کاربری تان را وارد کنید.
در صورت وارد کردن نام کاربری به شماره تلفنی که متصل به اکانتتان هست یک کد 6 رقمی ارسال می کند.
شما می توانید به جای نام کاربری آدرس ایمیل خود را در باکس نمایش داده شده وارد کنید. سپس روی گزینه send log in link کلیک نمایید.
نکته: توجه داشته باشید ایمیل وارد شده باید به حساب کاربری تان متصل باشد.
روش های بازیابی رمز اینستاگراماکنون به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل ارسالی از اینستاگرام را باز کنید. روی دکمه reset password کلیک کنید.
سایت بازیابی پسورد اینستاگرامدر پنجره نمایش داده شده رمز جدید را وارد نمایید. سپس روی دکمه Reset password کلیک نمایید.
نکته: پسورد جدید وارد شده نباید قبلا استفاده شده باشد.
نحوه بازیابی پسورد اینستاگرام با سایتدر صورت تایید پسورد وارد شده توسط اینستاگرام وارد اکانت اینستاگرام خود خواهید شد.
نکته: در صورتی که به جای آدرس ایمیل نام کاربری را وارد نمایید مجددا از سوی اینستاگرام ایمیلی دریافت خواهید کرد. بنابراین باید به اینباکس ایمیل خود مراجعه کنید و پس از باز کردن ایمیل روی آیکن اینستاگرام کلیک نمایید.

بازیابی پسورد اینستاگرام از طریق وب سایت
تبریک می گوییم! عملیات بازیابی پسورد با موفقیت انجام شد.

از این که تا انتهای این مطلب همراه میزبان فا مگ بودید سپاسگزاریم. نحوه بازیابی پسورد اینستاگرام به دو روش سایت بازیابی رمز اینستاگرام و برنامه بازیابی رمز اینستا امکان پذیر است. همچنین می توان مشخص نمود که پسورد بازیابی شده از طریق پیامک، ایمیل و یا از طریق فیس بوک ارسال گردد. در هر سه حالت نیاز است اکانت شما به شماره تلفن و ایمیل وارد شده و یا اکانت فیس بوکتان متصل باشد. در این مطلب به طور کامل هر دو روش آموزش داده شده است. اگر در رابطه با راه های بازیابی رمز اینستاگرام سوالی دارید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید.

سایر آموزش های اینستاگرام

منبع مطلب : mizbanfa.net

مدیر محترم سایت mizbanfa.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

در صورت فراموش کردن پسورد اینستاگرام چه کار کنیم؟

در صورت فراموش کردن پسورد اینستاگرام چه کار کنیم؟

فراموش کردن پسورد اینستاگرام

اگر پسورد اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید، نگران نباشید؛ اینستاگرام راه‌حل بسیار آسانی به شما ارائه می‌کند که به کمک آن قادر خواهید بود اکانت خود را بازیابی کرده و مجددا وارد حسابتان شوید. با ما همراه باشید.

 مدیریت پسورد اینستاگرام

اگر از برنامه مدیریت پسورد استفاده نمی‌کنید، باید گفت که پسوردهای پیچیده به‌راحتی فراموش شده و خیلی سخت در ذهن کاربر باقی می‌مانند. اگر پسورد اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید، قادر نخواهید بود که دقیقا همان رمز را بازیابی کنید اما کافی است که اکانت خود را با تغییر پسورد قبلی و ایجاد یک پسورد جدید، ریکاوری کرده و مجددا بازیابید.

اگر پسورد اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید و یا شخصی بدون اجازه شما رمزتان را تغییر داده است، اینستاگرام روش بسیار ساده‌ای به شما ارائه می‌دهد که قادر خواهید بود پسورد خود را بازیابی کنید. در واقع تغییر پسورد اینستاگرام کمی با این مسئله تفاوت دارد؛ تعویض پسورد زمانی اتفاق می‌افتد که رمز فعلی خود را به خاطر داشته باشید و تنها بخواهید آن را با یک پسورد جدید، عوض کنید.

پسورد خود را از روی وبسایت ریست کنید

به وبسایت اینستاگرام مراجعه کرده و روی Login In که در پایین صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

فراموشی پسورد اینستاگرام

در صفحه بعد، در زیر کادر Log In روی لینک Forgot Password کلیک کنید.

پیدا کردن پسورد اینستاگرام

در این قسمت نام کاربری، آدرس ایمیل و شماره تلفنی که با آن اکانت خود را باز کرده‌اید، وارد کنید. پس از عبور از مرحله بررسی امنیت روی گزینه Reset Password کلیک کنید.

در این مرحله ایمیلی به آدرسی که قبلا در سایت وارد کردید، ارسال خواهد شد که حاوی یک لینک برای ریست کردن پسورد شما خواهد بود. هرگاه این پیغام را دریافت کردید، روی گزینه Reset Password کلیک کنید.

پسورد جدید خود را وارد کنید. در کادر بعدی نیز جهت تایید پسورد، مجددا رمز جدید را وارد کنید و سپس روی Reset Password کلیک کنید.

در این مرحله قادر خواهید بود که با اکانت خود در اینستاگرام وارد شده و به فید اینستاگرام خود هدایت خواهید شد.

پسورد خود را با استفاده از اپلیکیشن ریست کنید

ریست کردن پسورد از روی اپلیکیشن اینستاگرام نیز بسیار ساده است. ما این آموزش را برای نسخه اندروید منتشر کردیم اما باید گفت که این روش به‌ خوبی روی آیفون و یا آیپد نیز جواب خواهد داد.

اپلیکیشن اینستاگرام را روی موبایل خود باز کرده و در صفحه ورود، روی لینک Get Help Signing In کلیک کنید.

در این قسمت نام کاربری، آدرس ایمیل و شماره تلفنی که با آن اکانت خود را باز کرده‌اید، وارد کنید و سپس روی گزینه Next کلیک کنید.

در این قسمت سه گزینه برای انتخاب وجود دارد: اینکه اینستاگرام برای شما از طریق ایمیل، یک پیغام ارسال کند، یا به‌واسطه SMS یک پیام بفرستد و یا از طریق وارد شدن به اکانت فیسبوک (البته اگر قبلا آن را تنظیم کرده باشید) این کد را دریافت کنید. در ادامه آموزش، ما ارسال پیام از طریق ایمیل را بررسی خواهیم کرد اما روش ارسال پیام با SMS نیز بسیار مشابه با ایمیل بوده و اگر آن را انتخاب کنید، یک کد برای شما فرستاده خواهد شد که با تایپ آن در اپلیکیشن، قادر خواهید بود تنظیمات مربوط به پسورد جدید را انجام داده و وارد اکانت خود شوید.

پس از انتخاب گزینه ارسال پیام از طریق ایمیل، پیامی به آدرس ایمیلی که قبلا در اپلیکیشن وارد کرده‌اید، دریافت خواهید کرد.

در پیغامی که به‌واسطه ایمیل دریافت کرده‌اید روی گزینه {Login In As {Username کلیک کنید. همچنین قادر خواهید بود که روی لینک  Reset Your Instagram Password کلیک کنید. در واقع هر دو روش، شما را به صفحه ریست پسورد هدایت خواهد کرد.

حال رمز جدید خود را تایپ کنید (در نظر داشته باشید که آن را از نظر امنیت، قوی انتخاب کنید) و سپس بر روی گزینه Reset Password کلیک کنید.

در این مرحله قادر هستید که با اکانت خود در اینستاگرام وارد شوید و به فید اینستاگرام خود هدایت خواهید شد.

منبع:mag.plaza.ir

منبع مطلب : www.beytoote.com

مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب