قیمت طلا امروز چهارشنبه ۱۲ آذرقیمت طلا امروز چهارشنبه ۱۲ آذر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

قیمت سکه و طلا امروز 12 آذر 99

قیمت سکه و طلا امروز 12 آذر 99

88492747

88830950

[email protected]

تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان فجر - خیابان نظری - انتهای خیابان دلفان - نبش اتوبان مدرس - پلاک 50

منبع مطلب : www.borna.news

مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

قیمت انواع سکه و طلای ۱۸ عیار در روز چهارشنبه ۱۲ آذر

فرارو- نرخ فروش سکه طرح جدید صبح امروز به ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید و سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

نیم سکه و ربع سکه هم به ترتیب با قیمت شش میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شدند و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۰۷ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

ظهر امروز روند افزایش قیمت سکه و طلا در بازار متوقف شد و سکه طرح جدید با ۱۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات ابتدایی امروز، به ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم هزار تومان ارزان‌تر شد و یک میلیون و ۱۰۶ هزار تومان قیمت خورد.

عصر امروز هم سکه امامی ۳۵۰ هزار تومان ارزان‌تر شد و به کانال ۱۱ هزار تومانی بازگشت. نرخ فروش سکه طرح جدید عصر امروز در بازار به ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید. سکه بهار آزادی هم با ۱۵۰ هزار تومان کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان به‌فروش رسید. نیم‌سکه و ربع‌سکه هم نسبت به ظهر امروز به‌ترتیب ۱۵۰ هزار تومان و ۱۰۰ هزار تومان ریزش قیمت داشتند و هر گرم طلای ۱۸ عیار با هفت هزار تومان کاهش قیمت، یک میلیون و ۹۹ هزارتومان ارزش‌گذاری شد.

قیمت انواع سکه و طلای ۱۸ عیار تا ساعت ۱۶:۱۵ (به‌روزرسانی می‌شود)

منبع مطلب : fararu.com

مدیر محترم سایت fararu.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

پیش‌بینی قیمت طلا امروز 12 آذر 99 / قیمت طلا امروز افزایشی است؟

پیش‌بینی قیمت طلا امروز 12 آذر 99 / قیمت طلا امروز افزایشی است؟

به گزارش تجارت‌نیوز،قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 107 هزار و 900 تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام طرح جدید به قیمت ۱۱ میلیون و ۹۰۰هزارتومان بود. اما امروز برای قیمت طلا و سکه چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، با نوسان قیمت انس جهانی و دلار نباید انتظار کاهش قیمت طلا را داشت. پیش‌بینی می‌شود امروز قیمت طلا در بازار افزایشی باشد.

در این مورد دنیای اقتصاد هم نوشت: هر زمان حباب سکه بالاتر می‌رود، می‌توان انتظار داشت که قیمت این فلز گرانبها راه صعودی را در پیش بگیرد؛ چراکه نشان می‌دهد تقاضای هیجانی وارد بازار شده است. با این حال، هر چقدر این حباب بزرگ‌تر شود، ریسک خرید بیشتر شده و در نهایت با تخلیه حباب، افرادی که در نقاط بالاتر وارد شده‌اند، دچار ضرر خواهند شد.

این اتفاقی است که حداقل در سال ۹۹ دو بار رخ داد. یک‌بار در پاییز و یک بار در اوایل تابستان. در تیرماه، حباب سکه از ۵۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بالا رفت و درمهرماه از زیر یک میلیون به بالای ۲ میلیون تومان رسید. در هر دو مقطع زمانی، قیمت سکه رشد زیاد و حبابی را تجربه کرد و پس از آن، دوره‌های نزول و تعادل را تجربه کرد.

به‌نظر می‌رسد در انتظارات معامله‌گران سکه تغییری رخ داده است که زمینه‌ساز افزایش خریدهای آنها و بالا رفتن میزان حباب شده است. عده‌ای مساله تغییر انتظارات را به تغییرات جدیدی نسبت می‌دهند که در فضای سیاسی رخ داده است. ترور یکی از دانشمندان هسته‌ای ایران و تصویب کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس که خواستار حذف برخی محدودیت‌های هسته‌ای است، از جمله مواردی است که برخی معامله‌گران سکه و دلار به آن اشاره می‌کردند.

با این حال، برخی از فعالان هم باور داشتند، سفته‌بازان پیرامون اخبار یاد شده جوسازی روانی صورت دادند تا ضررهای قبلی خود را پوشش دهند. از نظر گروه دوم، نوسانات کنونی دلار و سکه هم پایدار نخواهد بود.

اخبار مرتبط با طلا را در صفحه اختصاصی ارز و طلا تجارت‌نیوز بخوانید.

منبع مطلب : tejaratnews.com

مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب