آموزش گرفتن رونالدو در فری فایرآموزش گرفتن رونالدو در فری فایر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

آموزش گرفتن کاراکتر chorono در بازی فری فایر Free Fire

آموزش گرفتن کاراکتر chorono در بازی فری فایر Free Fire

آموزش گرفتن کاراکتر chorono در بازی فری فایر Free Fire

بازی فری فایر Free Fire یک بازی چند نفره بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی Free Fire را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است.  Garena  همیشه مجموعه ای از ویژگی های جدید را در هر بار به روزسانی، به فری فایر اضافه می کند.

آموزش گرفتن کاراکتر chorono در بازی فری فایر Free Fire

چون بسیاری از بازیکنان هنوز نمی دانند که چطور کاراکتر Chrono را در بازی فری فایر بدست آورند، ما اولین بار تمام روش ها را برای دریافت این کاراکتر جدید معرفی خواهیم کرد.
کاراکتر Chrono بدون شک داغترین موضوع هفته گذشته در بازی فری فایر Free Fire بوده است. کاراکتر Chrono به عنوان نسخه قابل بازی معروف ترین فوتبالیست جهان یعنی کریستیانو رونالدو به بازی اضافه شده است. به شما پیشنهاد میکنیم که حتما مقاله ی قبلی ما را در مورد کاراکتر chrono که به معرفی کامل و مهارت آن پردخته است بخوانید. این کاراکتر توانایی های زیادی دارد که به شما کمک می کند در بازی فری فایر دشمنان را بدون هیچ زحمتی شکست دهید. در اینجا تمام روش ها برای گرفتن کاراکتر chrono در بازی فری فایر Free Fire را به شما آموزش می دهیم.

1. از طریق عملیات Chrono Event

سری رویدادهای Chrono Free Fire Operation بهترین شانس برای هر بازیکنی است که نه تنها کاراکتر Chrono بلکه بسیاری از جوایز محدود دیگر مانند بسته نرم افزاری و اسلحه را نیز به صورت رایگان دریافت کند. برای شرکت در این رویداد و دریافت آخرین کاراکتر در بازی Free Fire بدون خرج یک الماس، لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:

آخرین نسخه در فروشگاه رسمی برنامه دانلود شده است. برای دیدن رویداد بازی، باید مستقیماً با کلیک روی دکمه “آپدیت” به روز شوید و برنامه را دوباره راه اندازی کنید. در صورت مشکلی در دانلود مستقیم نسخه آپدیت شده، دانلود فایل OB25 با فرمت APK را به صورت دستی امتحان کنید.

پس از آپدیت آخرین نسخه بازی، تب Operation Chrono را با بسیاری از رویدادهای در حال انجام مانند Chrono Mission ،Chrono Bounty ،Chrono Archive و حالت های جدید Cosmic Racer یا Chosen One را مشاهده خواهید کرد. با تکمیل این رویدادها، بازیکنان می توانند طیف وسیعی از سلاح ها، وسیله نقلیه، بسته نرم افزاری و بسیاری از جوایز محدود دیگر را دریافت کنند.
با این حال، برای به گرفتن کاراکتر Chrono در بازی Free Fire، باید تا 19 دسامبر (29 آذز) منتظر بمانید تا قفل رویداد Obtain Chrono باز شود. در حال حاضر، دستورالعمل های دقیق در مورد این رویداد هنوز معلوم نیستند زیرا هیچ کاربری نمی تواند رویداد Obtain Chrono را باز کند. اگر می خواهید این شخصیت را به صورت رایگان دریافت کنید، برای بررسی دوباره آن در 29 آذر برگردید و برای راهنمایی دقیق به وب سایت ما مراجعه کنید.

2. شخصیت Chrono را با استفاده از کد دریافت کنید

روش دیگر برای بدست آوردن کاراکتر Chrono به صورت رایگان در بازی Fire Fire استفاده از کد آزاد کردن کاراکتر است. این نوع کدها را می توانید در شبکه های اجتماعی طرفداران بازی فری فایر، در بخش های رسمی پخش مستقیم بازی یا هر گونه حامی مالی معتمد پیدا کنید. با این حال، لطفا توجه داشته باشید که کد محدودیت زمانی دارد و اگر کدی دریافت کردید، بلافاصله با وارد کردن کد در سایت Garen Official Redemption Site، آن را خریداری کنید.

3. کاراکتر Chrono را به عنوان پاداش top-up دریافت کنید

کاراکتر chorono

اگرچه در حال حاضر هیچ رویدادd در دسترس نیست، اما این احتمال وجود دارد که بازیکنان بتوانند شخصیت را از یک رویداد top-up در آینده مانند کاراکتر DJ Alok یا بسیاری از کاراکتر های درون بازی به دست آورند. اگر این رویداد راه اندازی شود، باید مقدار الماس مورد نیاز را پر کنید تا بتوانید این کاراکتر را به صورت رایگان بگیرید.

4- کاراکتر Chrono را از فروشگاه درون بازی خریداری کنید

در صورت از دست دادن فرصت دریافت رایگان Chrono in Free Fire، نگران نباشید زیرا بعداً می توانید او را از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید. شخصیت کریستینو رونالدو نیز مانند سایر شخصیت ها قرار است با قیمت 499 جم در دسترس قرار بگیرد. شما میتوانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه ایدی گیم مراجعه کنید.

درباره کاراکتر Chrono در بازی فری فایر

کاراکتر Chrono به عنوان یکی از بهترین کاراکترهای بازی فری فایر Free Fire تاکنون معرفی شده است و همه می خواهند این کاراکتر را امتحان کنند. در واقع، نسخه قابل پخش کریستیانو رونالدو قبلاً چند روز پیش در Free Fire Advance Server OB25 به صورت رایگان ارائه می شد.

این شخصیت مهارت خاصی به نام Time Tuner دارد که با آن می تواند یک میدان قدرت ایجاد کند تا 500 آسیب (damage) ببیند و حرکت کل تیم را همزمان افزایش دهد. شکی نیست که Chrono یکی از قدرتمندترین کاراکترهایی است که هر بازیکنی آرزو می کند داشته باشد.

آموزش استفاده از کاراکتر chrono در بازی فری فایر

با توجه به اینکه کاراکتر Chrono متحد شما است مهارت منحصر به فرد او می تواند به راحتی به شما کمک کند تا از  آسیب دشمن محفوظ بمانید و سپس سرعت حرکت خود را برای ورود به موقعیت های لازم در لحظه مناسب حفظ کنید.
اگر بخواهیم با یکی از آنها به میدان جنگ برویم، تأیید دانستن اطلاعاتی در مورد کاراکتر chrono بسیار مهم است. در آخرین به روزرسانی، کریستیانو رونالدو نه تنها به عنوان یک سفیر طولانی مدت برای این بازی بلکه به شخصیتی در بازی خود با نام “chrono ” تبدیل شده است که باعث ایجاد یک سری رویدادها و جوایز مرتبط با آن در طول موضوع “Operation Chrono” می شود.

همچنین بخوانید :

استراتژی استفاده از شخصیت Chrono در بازی فری فایر

 
به طور خلاصه، به نظر می رسد که Chrono یکی از بهترین کاراکتر ها تاکنون بوده است، به خصوص وقتی که صحبت از موقعیت های خاصی می شود. حتی اگر توانایی Chrono نتواند توانایی کاراکتر های محبوبی  مانند K یا DJ Alok را برآورده کند ، شما هنوز هم می توانید هنگام استفاده از او، صحنه های خارق العاده ای را علیه دشمنان خود بسازید.

یک میدان نیرویی حبابی شکل ایجاد می کند که 600 آسیب (damage) از حمله دشمنان خنثی می کند. سرعت حرکت 15٪ افزایش می یابد. در طول دوره فعال سازی مهارت، متحدان در این میدان نیرویی (حباب) 10٪ پاداش سرعت دریافت می کنند. 10 ثانیه طول می کشد.

آمار ارائه شده در بالا بر اساس سطح اول است و نیازی به گفتن نیست وقتی بازیکنان این توانایی را ارتقا دهند، این آمار بیشتر هم می شود.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire و سلاح ها و کاراکترهای آن علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

منبع مطلب : idgame.ir

مدیر محترم سایت idgame.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

اموزش گرفتن اسکین رونالدو در فری فایر

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
با کیفیت 144p
با کیفیت 240p
با کیفیت 360p

منبع مطلب : www.aparat.com

مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

رونالدو در فری فایر

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
با کیفیت 144p
با کیفیت 240p
با کیفیت 360p
با کیفیت 480p
با کیفیت 720p

منبع مطلب : www.aparat.com

مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

امیرحسی : 15140

امیرحسی : 15140

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب