ایا وام یک میلیون تومانی دوباره واریز میشودایا وام یک میلیون تومانی دوباره واریز میشود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

۶ میلیون نفر در انتظار دریافت وام کرونا / واریزی‌ها از شنبه ادامه دارد؟

۶ میلیون نفر در انتظار دریافت وام کرونا / واریزی‌ها از شنبه ادامه دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بانک مرکزی امروز اعلام کرد وام یک میلیون تومانی کرونا برای ۴ میلیون و ۶۶۰ هزار خانوار واجد شرایط واریز شده است. این در حالی است که این وام قرار بود برای ۱۱ میلیون خانوار واریز شود و ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار خانوار همچنان در انتظار واریز وام هستند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد واریزی‌های امروز، ۱۳ آذرماه تنها بخشی از واریزی‌های وام بوده و احتمالا این وام در هفته آتی به حساب دیگر واجدین شرایط واریز می‌شود.

البته حدود دو هزار نفر از متقاضیان این وام، به دلایلی از جمله مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطا‌ها شامل این وام نشده‌اند.

طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار بود کلیه افرادی که نوبت قبل وام کرونا دریافت کرده‌اند و درآمد ثابت و بیمه ندارند، مشمول دریافت این وام شوند. اما افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت‌های دولتی یا نهادهای عمومی غیردولتی و بازنشستگان شامل این طرح نشوند.

اما پیام‌های مخاطبان تجارت‌نیوز نشان می‌دهد هنوز برخی از واجدین شرایط وام کرونا را نگرفته‌اند اما در مقابل این وام به حساب برخی از حقوق‌بگیران واریز شده است.

بازنشستگان وام کرونا گرفتند؟

«امروز به حساب یکی دونفر از بازنشستگان تامین اجتماعی که من میشناختم این وام واریز شده.گفته بودن به حساب حقوق‌بگیران بازنشسته واریز نمیشه ولی واریز کردن. خدا کنه اشتباهی این کار رو نکرده باشن و برای همه واریز بشه.»

«یکی ازدوستان من معلم هست اما امروز براش وام کرونا واریز کردن!»

«پدر من بازنشسته تامین اجتماعی است ولی وام یک میلیونی واریز شد براشون.»

واریزی‌ها از شنبه ادامه دارد؟

در این میان برخی می‌گویند که دفعه قبل وام یک میلیونی کرونا را دریافت کرده‌اند و یا بیمه و حقوق ثابت ندارند اما هنوز پولی به حساب آنها واریز نشده است. اگرچه برخی دیگر هم امیدوارند که واریز‌ها از امروز آغاز شده باشد و تا هفته اینده هم ادامه داشته باشد.

«سلام برا من واریز نشده من ۳تا بچه هم دارم نمی‌دونم رو چه معیاری حساب کردن برا وام دادن.»

«بنده کلیه شرایط دریافت وام رو دارم و تقاضا هم دادم ولی پولی واریز نشده!!!»

«سلام من یک میلیون اول را گرفتم نه بیمه هستم نه حقوق ثابت دارم مرحله دوم هم پیام دادم ولی واریز نشد درضمن اینها مگه نمیگن ۱۱میلیون خانوار میدیم چی جوری ۵ میلیون واریز شده؟

«من یه زن بیوه هستم ۳۰سالم با دوتا دختر بچه نه وام بهم ریختن نه معیشتی برام میریزن نمیدونم چیکار کنم اگر ممکن کمکم کنید.»

«کمک معشیتی و وام قبلی و یارانه به من تعلق گرفته ولی الان وام به من ندادن … آیا دوباره هم واریزی داره یا خیر؟»

«برا من نریختن نه بیمه دارم نه درامدیسری قبل ریختن چکار کنم راه حلی داره؟»

«بعضی خانوارها متاسفانه ازثبت نام دوم وام کرونا جاماندند،اگر میشه تمدید کنید انها هم بتوانند موفق به دریافت وام شوند.»

منبع مطلب : tejaratnews.com

مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جزئیات وام یک میلیون تومانی کرونا

جزئیات وام یک میلیون تومانی کرونا

به گزارش تجارت‌نیوز، ثیت‌نام وام یک میلیون تومانی کرونا از روز سه‌شنبه هفته جاری آغاز شده و تا سه‌شنبه هفته آینده ادامه دارد.

پرداخت این بسته حمایتی پس از اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی مصوب شد و دولت آن را برای بار دوم اجرا می‌کند، جزئیات این طرح به شرح زیر است:

وام یک میلیونی کرونا شامل چه کسانی می‌شود؟

11 میلیون خانوار شامل 29 میلیون و 700 هزار نفر از جمعیت کشور این وام را دریافت می‌کنند.

وام یک میلیونی کرونا شامل چه کسانی نمی‌شود؟

شرایط(نحوه دریافت)

ملاک برای شناسایی مشمولان وضعیت شغل سرپرستان خانوار در فروردین ماه است، اگر متقاضی در ابتدای سال درآمد ثابت نداشته و بیمه نشده جزو دریافت کنندگان این وام هستند.

زمان پرداخت

به تمام کسانی که وام یک میلیون تومانی کرونا تعلق می‌گیرد یارانه 100 هزار تومانی نیز پرداخت می‌شود.

شماره پیامک(کد)(سرشماره)

شیوه ارسال پیامک

زمان ارسال پیامک

منبع مطلب : tejaratnews.com

مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

وام یک میلیون تومانی کرونا واریز شد + جزئیات پرداخت

وام یک میلیون تومانی کرونا واریز شد + جزئیات پرداخت

به گزارش شهرآرانیوز،  با ادامه شیوع ویروس کرونا و افزایش فشار اقتصادی به خانوار‌های ضعیف و متوسط جامعه و البته بعد از پافشاری مجلس به پرداخت یارانه‌های حمایتی به مردم، دولت اعلام کرد که به ۱۱ میلیون خانوار مجدداً وام یک میلیونی پرداخت خواهد کرد ضمن اینکه به مدت ۴ ماه نیز ماهانه ۱۰۰ هزار تومان به ۳۰ میلیون نفر می‌پردازد.

بر این اساس، وام یک میلیونی ساعتی قبل به حساب ۴ میلیون و ۶۶۱ نفر که سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها معرفی کرده بود واریز شد.  هزار و ۹۲۸ نفر از متقاضیان هم به دلایلی از جمله مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطا‌ها شامل این وام نشده‌اند.اقساط تسهیلات پرداختی در ۳۱ قسط از حساب یارانه‌ای سرپرست خانوار کسر می‌شود.

طبق اعلام وزارت رفاه، تمامی افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده‌اند و درآمد ثابت ندارند، می‌توانند متقاضی دریافت وام یک‌میلیون‌تومانی باشند.

نکته مهم اینجاست که افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت‌های دولتی یا نهاد‌های عمومی غیردولتی، بازنشستگان، بیمه‌پرداز سازمان تأمین اجتماعی یا سایر صندوق‌های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.

گفتنی است، متقاضیان صرفاً باید کد ملی خود را از تلفن همراه ثبت‌شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال نمایند، شهروندان عزیز تنها یک بار پیامک ارسال کنند.

مهلت متقاضیان وام یک میلیونی برای ارسال پیامک به سر شماره ۶۳۶۹ از روز سه شنبه ۴ آذر شروع شده و تا سه‌شنبه ۱۱ آذر ادامه داشت.

از صبح امروز واریز وام یک میلیونی به حساب سرپرستان خانوار که درخواست خود را از طریق پیامک به وزارت رفاه اعلام کرده بودند، آغاز شده است و تا کنون ۴.۶ میلیون نفر این تسهیلات را دریافت کرده اند.

طبق اعلام روابط عمومی بانک مرکزی، در ادامه حمایت‌های ستاد ملی مدیریت کرونا و سیستم بانکی از یارانه بگیران، تعداد ۴.۵۱۵.۶۵۱ نفر سرپرست خانوار که یارانه معیشتی دریافت می‌کنند و فاقد درآمد ثابت هستند و تعداد ۱۴۷.۲۹۲ نفر از یارانه بگیران که در مراحل قبلی موفق به دریافت تسهیلات ده میلیون ریالی نشده بودند (مجموعاً ۴.۶۶۱.۰۱۵ نفر)، از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها (با اخذ پیامک از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) شناسایی و به سیستم بانکی معرفی شدند که تا ساعت ۱۳ پنج شنبه مورخ ۱۳‏ آذر ماه ۱۳۹۹ تسهیلات مربوط به حساب ۹۹.۹۶ درصد از افراد یاد شده واریز شده است.

ضمن اینکه امکان واریز تعداد ۱.۹۲۸ فقره تسهیلات به دلایلی از جمله مسدودی حساب، فوت سرپرست خانوار و سایر خطا‌ها میسر نگردیده است. بدیهی است در صورت اخذ اطلاعات افراد مشمول جدید در مراحل بعدی (یارانه بگیران معیشتی فاقد درآمد ثابت) از سوی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها تسهیلات یک میلیون تومانی به حساب متقاضیان متعاقباً واریز خواهد شد.

منبع: تسنیم

منبع مطلب : shahraranews.ir

مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب