نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود را با موفقیت طی نمودن و در زمان برگزاری آزمون سمپاد 99 - 1400 سر جلسه حضور داشته اند می توانند نتایج آزمون تیزهوشان را که هر ساله توسط مرکز ملی استعداد های درخشان حدودا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت رسمی این مرکز اعلام می شود مشاهده نمایند .

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد برای ورود به هر یک از پایه های هفتم و دهم متفاوت بوده در زیر زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم شرح داده شده است :

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو پیش بینی می شود ، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشام ششم به هفتم 99 - 1400 نیز حدودا در همین بازه زمانی باشد . متقاضیان آزمون سنجش هوش تیزهوشان می توانند از طریق سایت hoosh.medu.ir ، نتیجه آزمون ورودی خود را مشاهده نمایند .

بنابر اطلاعیه سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تا 10 شهریور ماه اعلام خواهد شد .

سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد که از این رو احتمالا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 نیر حدودا در این بازه زمانی خواهد بود . داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون مدارس سمپاد می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند .

بنابر اطلاعیه سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تا 10 شهریور ماه اعلام خواهد شد .

در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ مشخص نشده است ولی هر ساله مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان ، زمانبندی رویداد های مختلف این آزمون را در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس سمپاد سال جاری مشخص و به اطلاع متقاضیان می رساند . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم ۹۹-۱۴۰۰ این قسمت به روز رسانی می شود .

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

همانطور که قبلا هم به آن اشاره شد کلیه مراحل آزمون تیزهوشان ( از ثبت نام تا اعلام نتایج ) صرفا به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مرکز پرورش استعداد های درخشان و سامانه همگام انجام می شود . در ادامه به شرح نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس سمپاد 99 - 1400 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم پرداخته شده است :


 نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400

1) داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰ باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند :

2) سپس باید نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید .

3) در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " دانش آموز قابل مشاهده است :


 نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

1) نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 صرفا از طریق سایت اعلام نتایج azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند :

2) در این قسمت می بایست نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایید :

3) در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

4) در صورت پذیرفته نشدن نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

5 ) لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده اند با تصویر زیر مواجه می شوند :

( تصاویر ارائه شده در بالا مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 98 - 99 جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم می باشد البته به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج این آزمون ورودی در سال تحصیلی 99-1400 این قسمت به روز رسانی می شود . )

دانش آموزان می توانند در صورت بروز مشکل و یا سوال در پیرامون مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرند . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

سوالات متداول

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جهت ورود به پایه هفتم و پایه دهم در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود که در این مقاله به سایت آن اشاره شده است .

نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 جهت ورود به پایه دهم هر ساله 4 الی 6 هفته پس از برگزای آزمون ورودی اعلام می شود که برای اطلاع از تاریخ دقیق آن می توانید این مقاله را مطالعه نمایید .

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می پذیرد که البته راهنمای تصویری مشاهده نتیجه آزمون در این مقاله ارائه شده است .

اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

همان طور که گفته شد آگاهی از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، برای تصمیم گیری بهتر در پیش ثبت نام سایر مدارس مفید است . سال گذشته زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم تقریبا یک ماه بعد از برگزاری آزمون بود به همین دلیل پیش بینی می کنیم نتایج امسال نیز حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون اعلام شوند . 

بنابر اطلاعیه سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان ، نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تا 10 شهریور ماه اعلام خواهد شد .

برای آگاهی از جدیدترین اخبار زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 ، در کانال تلگرام مدارس تیزهوشان عضو شده و یا پیج اینستاگرام مدارس تیزهوشان را دنبال کنید . برای آگاهی از تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم می توانید مقاله ای که در ادامه قرار داده شده است را مطالعه کنید .

نحوه اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰ بعد از اعلام نتایج این آزمون باید در زمانی که در بالا گفته شد ، وارد سایت استعداد های درخشان به آدرس azmoon.medu.ir ، شوند و جواب نهایی آزمون خود را دریافت کنند . در ادامه راهنمای تصویری نحوه دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان پایه دهم ارائه شده است .

 مراحل نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99  - 1400

1) ورود به سایت azmoon.medu.ir

2) وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام 

3) دریافت نتیجه نهایی 

 راهنمای تصویری اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99  - 1400

1) ابتدا آدرس سایت azmoon.medu.ir را در موتور جستجوگر خود سرچ کرده و پس از انتخاب گزینه « پایه دهم » کد ملی و رمز ورود همگام خود را در قسمت هایی که در تصویر زیر شخص است ، وارد کنید .

2) در این قسمت نقش خود و نام سازمان را وارد کرده و سپس گزینه « ورود » را کلیک کنید .

3) در مرحله بعدی ، اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است که در صورتی که پذیرفته شوید تصویر زیر را مشاهده می کنید .

4) در صورتی که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم پذیرفته نشوید تصویر زیر را خواهید دید . 

لازم به ذکر است که تصاویر بالا مربوط به نحوه اعلام نتایج تیزهوشان پایه دهم سال گذشته است ، که بلافاصله پس از اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم امسال این تصاویر به روز رسانی می شوند .

در صورت داشتن هر گونه سوال درباره زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید ؛ برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

در صورتی که در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم پذیرفته نشدید و نسبت به نتیجه خود معترضید ، پیشنهاد می کنیم مقاله ای که در ادامه قرار داده شده است را مطالعه کنید .

سوالات متداول

احتمالا یک ماه پس از برگزاری آزمون باشد که بلافاصله پس از اعلام زمان دقیق آن در این مقاله اطلاع رسانی می شود . 

به صورت اینترنتی و در سایت استعداد های درخشان که آدرس آن در این مقاله ارائه داده شده است .

به کد ملی و رمز ورود همگام که در این مقاله راهنمای تصویری نحوه دریافت اعلام نتایج این آزمون شرح داده شده است . 

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب