کرم سفید کننده ناحیه تناسلی

کرم سفید کننده ناحیه تناسلیکرم سفید کننده ناحیه تناسلی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

کرم سفید کننده ناحیه تناسلی - کرم، ژل و پودر مخصوص رفع تیرگی واژن | مینی ژوپ

کرم سفید کننده ناحیه تناسلی - کرم، ژل و پودر مخصوص رفع تیرگی واژن | مینی ژوپ

راهکارهای خانگی و طبیعی برای رفع تیرگی واژن

اگرچه محصولات شیمیایی و انواع کرم سفید کننده ناحیه تناسلی راهکار خوبی برای روشن کردن واژن هستند اما ترفندهای خانگی هم می‌تواند مفید باشد.

جالب است بدانید کثر ترکیباتی که به صورت ماسک تهیه می‌شوند همین حالا در دسترس شما قرار دارند. بنابراین بدون هزینه جانبی و تنها با صرف کمی زمان می‌توانید انواع ماسک روشن کننده ناحیه تناسلی را در منزل تهیه کنید.

تاثیر عصاره آلوئه ورا در رفع تیرگی واژن

برای تهیه این ماسک می‌توانید از عصاره طبیعی آلوئه ورا ، برگ آلوئه ورا و حتی ژل‌های بهداشتی صنعتی آلوئه ورا استفاده کنید. اگر از ژل آلوئه ورا استفاده کنید احتمال بروز حساسیت پوستی در ناحیه کم‌تر است. اما اگر از برگ طبیعی این گیاه برای روشن کردن واژن استفاده می‌کنید بهتر است از قبل کمی از عصاره را روی پوست تست کنید.

استفاده از ترکیب تخم مرغ و زردچوبه برای رفع تیرگی واژن

زردچوبه یکی از آنتی اکسیدان‌های قوی برای تحریک جریان خون است. اکثر برندهای گیاهی بازار از عصاره زردچوبه در فرآوری محصول خود استفاده کرده‌اند. حال اگر تخم مرغ و زردچوبه را با هم ترکیب کنید، یک ماسک طبیعی و ارزان برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی به دست می‌آید.

برای تهیه این ماسک یک قاشق غذاخوری زردچوبه به همراه یک عدد زرده تخم مرغ را با هم مخلوط کنید. در برخی از دستورهای خانگی از عسل یا ماست هم در این ترکیب استفاده شده و نتایج خوبی به دنبال داشته است.

کرم سفید کننده ناحیه تناسلی: خوب یا بد؟

اگر قرار باشد واقع گرایانه درباره سفید کردن واژن صحبت کنیم، باید اعتراف کرد که هیچ راه قطعی برای سفید شدن این ناحیه وجود ندارد. در واقع سفید شدن ناحیه تناسلی اشتباه متداولی است که اغلب برندها در معرفی محصولاتشان مرتکب می‌شوند.

اولین هدف استفاده از کرم سفید کننده ناحیه تناسلی نه سفید شدن، بلکه رفع تیرگی واژن و برگشت رنگ صورتی آن است.

روش‌های زیادی برای روشن کردن ناحیه تناسلی بانوان وجود دارد. مراکز اسپا خدمات مختلفی برای روشن کردن این ناحیه ارائه می‌دهند. از طرفی اکنون روش‌های غیرتهاجمی نظیر لیزر هم برای رفع تیرگی واژن مناسب ارزیابی شده‌اند. اما همه این روش‌ها گران قیمت بوده و خیلی از اوقات در دسترس نیستند.

کرم سفید کننده ناحیه تناسلی ارزان‌ ترین و در دسترس ترین ابزار موجود برای رفع تیرگی واژن است. البته این کرم‌ها یک داروی معجزه آسا برای رفع سریع تیرگی نیستند و صبر و حوصله زیاد مصرف کننده را می‌طلبند.

شاید در تعریف کرم سفید کننده ناحیه تناسلی بهتر است این محصول را نوعی ماده روشن کننده برای کاهش پیگمنت یا رنگدانه پوستی نامید. مکانیسم عمل اصلی این کرم‌ها بلوکه کردن رنگدانه‌های ملانین از طریق تاثیرگذاری روی سلول‌های جدید است. بنابراین به مرور زمان و هر چه قدر که سلول‌های مرده از پوست جدا شوند، پوست روشن‌تر به نظر می‌رسد.

آشنایی با ترکیبات موثر کرم سفید کننده واژن

ناحیه تناسلی از هر نظر حساس است. پوستی که اطراف واژن را محاصره کرده است به سادگی تخریش می‌شود و در آسیب بدان پیامدهای ثانویه زیادی به دنبال دارد. پایه کرم سفید کننده ناحیه تناسلی معمولا شیمیایی است. این ترکیبات در وهله اول باعث تنظیم PH ناحیه تناسلی می‌شوند. پس ترکیبات کرم سفید کننده تا حدودی به ژل شستشوی بانوان شباهت دارد.

یکی از این ترکیبات شیمیایی هیدروکینون است. هیدروکینون ترکیب آنزیمی شفاف کننده است که با مهار رنگدانه‌ها ناحیه را رنگ زدایی می‌کند. اکنون مخالفت‌های زیادی پیرامون استفاده از این ماده در فرمولاسیون کرم سفید کننده ناحیه تناسلی وجود دارد.

در کنار هیدروکینون از عصاره‌های گیاهی و ویتامینه در فرمولاسیون کرم‌های روشن کننده استفاده می‌شود. نام ویتامین A، ویتامین C و ویتامین E به وفور در بسته بندی محصولات دیده می‌شود.

نکات کلیدی پیش از خرید کرم سفید کننده تناسلی

معمولا تبلیغات زیاد محصولات سفید کننده و عدم آگاهی مصرف کننده باعث خرید هیجانی محصولات بی‌کیفیت می‌شود. همه انواع کرم سفید کننده ناحیه تناسلی نمی‌توانند نتیجه رضایت بخشی در روشن کردن این ناحیه داشته باشند. حتی ترکیبات غیراستاندارد این محصولات می‌تواند بدتر تعادل PH محیط واژن را بر هم بریزد.

بنابراین قبل از خرید هر محصول با هر برندی باید ملاحظات زیر را در نظر داشته باشید:

مراقبت ترکیبات مضر محصول باشید!

هر برندی فرمولاسیون ویژه خود را برای روشن کردن ناحیه تناسلی عرضه می‌کند. گلیسیرین، روسینول، فاکتورهای مغذی پوست و گلوتاتیون به وفور در این محصولات دیده می‌شوند. اغلب کرم‌های ناحیه تناسلی بدون عطر تولید می‌شوند تا حساسیت زا نباشند. اگر به ترکیب یا افزودنی‌ها حساسیت دارید دقیق روی محصول را مطالعه کنید.

هر کرم روشن کننده برای ناحیه تناسلی نیست

روی بسته بندی کرم های سفید کننده تناسلی حتما باید به عنوان ناحیه واژن یا تناسلی بانوان اشاره شده باشد. کرم‌های روشن کننده طیف وسیعی از محصولات آرایشی را در برمی‌گیرند که PH آن‌ها با محیط واژینال سازگاری ندارد.

به بسته بندی محصول توجه کنید

کرم‌هایی که در ناحیه تناسلی استفاده می‌شوند باید بسته بندی مناسب و متفاوتی داشته باشند. استعمال کرم های سفید کننده تناسلی به سبب موقعیت آناتومیک خاص واژن مشکل‌تر است. پس به دنبال محصولاتی باشید که استفاده از آن‌ها راحت‌تر باشد.

شما چه فکر می‌کنید؟

بین راه‌های رفع تیرگی واژن، استفاده از کرم سفید کننده ناحیه تناسلی انتخابی مقرون به صرفه است. برای کسب نتیجه از مصرف کرم‌های روشن کننده باید صبر و حوصله زیادی به خرج دهید. در میان محصولات، ترکیبات گیاهی و غیر معطر نسبت به سایر کرم‌های شیمیایی در اولویت قرار دارند.

شما چه فکر می‌کنید؟ کدام یک از برندهای معرفی شده را برای رفع تدریجی تیرگی واژن پیشنهاد می‌دهید؟ ش

منبع مطلب : minijupe.ir

مدیر محترم سایت minijupe.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

روشن سازی و رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی

روشن سازی و رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی

زنان خاورمیانه و مدیترانه معمولاً پوست بدن تیره تری دارد و در نتیجه پوست ناحیه تناسلی و کشاله ران نیز در این افراد تیره تر است. تیرگی پوست ناحیه تناسلی ، یکی از مهمترین دغدغه های بزرگ زنان است که سبب کاهش اعتماد به نفس آنها در روابط جنسی میگردد. در ادامه راهکارهای روشن سازی و رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی و مزایا و معایب هر یک از این روش‌ها را بررسی می‌کنیم.

علت تیرگی پوست ناحیه تناسلی

تیرگی پوست واژن دلایل مختلفی دارد که موارد زیر دلایل اصلی آن هستند.
۱- ژنتیک: پوست بعضی افراد به طور ژنتیکی تیره و در بعضی قسمت های بدن مانند پوست ناحیه تناسلی تیره تر است و این تیرگی در دوران بلوغ شدیدتر می شود.

۲- افزایش سن : با افزایش سن و تغییرات هورمونی بافت ناحیه تناسلی دچار تیرگی می گردد.

۳ – مرطوب بودن ناحیه تناسلی

۴- پوشیدن لباس های تنگ با افزایش رطوبت بدن و ایجاد اصطحکاک بیشتر ، می‌تواند سبب تیرگی پوست ناحیه تناسلی گردد.

۵- اصطحکاک و ساییده شدن پوست ناحیه تناسلی بر اثر ورزش هایی مثل دوچرخه سواری.

۶- تغییرات هورمونی ناشی از بارداری

۷ – عفونت های باکتریایی

۸- نژاد خاورمیانه و مدیترانه که پوست های تیره تری دارند.

۹- تیغ زدن مکرر به خصوص شیو کردن با تیغ های کند.

۱۰- کمبود بعضی ویتامین ها در بدن.

۱۱- سندروم تخمدان پلی کیستیک

۱۲- استفاده مداوم از پودر تالک

۱۳- مصرف بعضی کرم ها صابون ها و شامپوهای بدن.

تمام این موارد می‌تواند سبب افزایش تیرگی و تیرگی پوست ناحیه تناسلی گردد.

راه های موثر در رفع تیرگی و روشن سازی پوست واژن

راهکارهای زیادی مطرح شده که بعضی از این روش‌ها و معایب و مزایای هر یک را در زیر اشاره می‌کنیم:

۱- استفاده از صابون ها برای روشن کردن پوست واژن : که خود می تواند سبب به هم خوردن ph ناحیه تناسلی شده و سبب تیرگی بیشتر پوست ناحیه تناسلی گردد.

۲- روشن سازی پوست ناحیه تناسلی با کرم های شیمیایی و گیاهی : عوارض پوستی ناشی از این کرم ها زیاد است.

اثر آن جهت روشن سازی پوست ناحیه تناسلی زود گذر است و همچنین وجود هیدروکینون در این ترکیبات اثرات سرطان زایی می تواند داشته باشد.

۳- روشن کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر.

هر یک از مواردی که در بالا ذکر کردیم مزایا و معایبی دارد لیزر می تواند اثرگذاری بالا و نتیجه عالی را در زنان در کوتاه مدت ایجاد کند و عوارض آنها را ندارد.

رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی با لیزر

لیزر موثرترین و جدیدترین روش جهت رفع تیرگی و روشن سازی و سفید کردن پوست ناحیه تناسلی است. که به آن لیزر بلیچینگ گویند. هر جلسه لیزر حدود ۱۰ دقیقه طول می‌کشد و تعداد جلسات برای رسیدن به نتیجه بهتر بستگی به میزان تیرگی و نظر پزشک متخصص دارد.

تیرگی پوست ناحیه تناسلی به دلیل افزایش ملانین در زیر لایه اپیدرم است که جهت رفع آن با لیزر ناحیه اپیدرم می‌توان پوست را روشن تر کرد. لیزر جهت رفع تیرگی پوست ناحیه تناسلی با حداقل عوارض همراه هست.

حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد می‌توان پوست ناحیه تناسلی با لیزر روشن کرد و ماندگاری آن طولانی‌تر از سایر روش ها ست.

لیزر یک روش غیر تهاجمی و بدون درد است اما توصیه می شود یک سا عت قبل از لیزر از کرم های بی حسی موضعی استفاده شود.

بین ۱ تا ۳ جلسه متفاوت است و بستگی به شدت تیرگی پوست ناحیه تناسلی و نظر پزشک متخصص دارد. معمولا اثرات روشن سازی پوست ناحیه تناسلی دو هفته بعد لیزر قابل مشاهده است. بهتر از فواصل لیزر بین ۳۰ تا ۴۵ روز باشد.

برای روشن کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر انرژی فوتون های فرستاده شده از لیزر بر روی پوست سبب تبخیر لایه های تیره پوست بدون خراش و آسیب به ساختار پوست می شود، و با این فرایند و افزایش کلاژن سازی، بافت پوست روشن تر می گردد. نتیجه روشن کردن پوست و رفع تیرگی واژن با لیزر معمولاً دو هفته پس از انجام لیزر قابل تشخیص است.

۱- افرادی که تمایل دارند در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین اثر بخشی را در روشن سازی پوست ناحیه تناسلی خود شاهد باشند.

۲- افرادی که به دلیل تیرگی پوست ناحیه تناسلی اعتماد به نفس خود را در برقراری رابطه جنسی از دست داده اند.

۳- افرادی که تمایل دارند پوست ناحیه تناسلی روشن تر باشد.

مزایای روشن کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر

۱- لیزر روش غیرتهاجمی است و بدون درد و خونریزی است.

۲- مدت زمان عمل بسیار کوتاه، حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است.

۳- اثر ماندگاری آن طولانی تر از روش‌های دیگر درمان است.

۴- لیزر علاوه بر رفع تیرگی پوست باعث شادابی و جوانسازی پوست واژن هم می شود.

۵- لیزر نیاز به بستری ندارد سرپایی قابل انجام است.

بله. محدودیت جهت استفاده از این نوع لیزر وجود ندارد و همه خانم ها می توانند جهت رفع تیرگی پوست واژن خود از این لیزر استفاده نمایند.

۱- کسانی که بیماری سیستمیک دارند.

۲- کسانی که بیماری موضعی حاد دارند .

۳- کسانی که بیماری پوستی لیکن پلان دارند.

۴- کسانی که دارای زگیل تناسلی هستند.

۵- کسانی که دارای تبخال تناسلی هستند.

۶- کسانی که راکوتان استفاده می‌کنند.

۱- بهتر است انجام لیزر روشن کننده پوست ناحیه واژن ، یک هفته بعد از پایان پریود باشد.

۲- قبل از انجام لیزر در صورت وجود عفونت فعال واژینال ابتدا باید عفونت درمان شود.

۳- سه روز قبل از لیزر از شیو کردن و اپیلاسیون و برنزه کردن پوست ناحیه تناسلی خود خودداری کنید.

۴- از یک هفته قبل از لیزر ، از هرگونه کرم و مواد سفید کننده ناحیه تناسلی استفاده نکنید.

۵- شب قبل از لیزر حمام کنید.

۶ – شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید.

۷- یک ساعت قبل از انجام لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی، از کرم های موضعی بی حسی استفاده کنید.

۸- از دامن یا شلوار گشاد بعد از لیزر استفاده کنید.

مراقبت های بعد از انجام لیزر روشن کننده پوست واژن

۱- بعد لیزر چون پوست ناحیه حساس است برای مقابله با سوزش و التهاب پماد ترمیمی که توسط پزشک تجویز می‌شود را تا یک هفته استفاده کنید.

۲- ناحیه تناسلی را پاکیزه نگه دارید و بعد از هر شستشو کاملا خشک کنید.

۳- ۳ تا ۵ روز از رابطه جنسی خودداری کنید.

۴- ۴ تا ۱۰ روز فعالیت ورزشی نداشته باشید.

۵- از شلوارهای و لباس‌های گشاد بعد لیزر استفاده کنید.

درمان تیرگی پوست واژن

نتایج درمان سفید کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر معمولا دو هفته بعد از انجام قابل مشاهده است.

خیر. به طور همزمان نباید انجام شود و بهتر است اگر قصد دارید هر دو را انجام دهید اول لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی را انجام دهید، و دو هفته بعد لیزر موهای زائد خود را انجام دهید.

منبع مطلب : drshivamadani.com

مدیر محترم سایت drshivamadani.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

سفید سازی واژن - مزایا، عوارض و هزینه ها

در این مقاله سعی می کنیم اطلاعاتی کامل از سفید سازی واژن که با نام های روشن سازی ناحیه ژنیتال یا بیکینی نیز معروف است به شما ارائه کنیم. این مطلب، به مرور و درطول زمان، تکمیل و اطلاعات جدید به آن اضافه می شود. جهت دسترسی سریع به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید. کافیست روی سرفصل موردنظر کلیک کنید.

فهرست مطالب

سفید سازی واژن

تیرگی پوست دستگاه تناسلی همواره مورد توجه زنان بوده است. در طول سال‌های اخیر، راه‌حل‌های مختلفی برای رسیدگی به این مسئله به وجود آمده است، اما هیچ‌کدام از این درمان‌ها راه‌ حلی معتبر، دائمی و موثر برای این موضوع نبوده‌اند.
مواد شیمیایی موضعی قبلاً به‌ منظور روشن سازی واژن و مقعد مورد استفاده قرار می گرفتند، اما نتایجی که از آن حاصل می‌شد،نه تنها موقتی بود بلکه مشکلات پوستی بسیاری را به دنبال داشت. ازآنجا که پوست این ناحیه بسیار حساس است، استفاده از مواد شیمیایی، عواقب زیادی را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل است که فناوری به پزشکان ما در کلینیک زیبایی BlueTouch، این اجازه را می‌دهد تا از تکنولوژی و با استفاده از لیزر برای روشن سازی واژن برای نتایج دائمی و موثرتر استفاده کنند. 

سفید کردن واژن یکی ازروش هایی می باشد که در بین خانم ها بسیار شایع می باشد. با عمل سفید کردن واژن تیرگی پوست در ناحیه تناسلی از بین می رود که علاوه بر زیبایی ناحیه تناسلی باعث افزایش روحیه اعتماد به نفس فرد می شود.

بسیاری از زنان به علت ژن‌های موروثی، تغییرات هورمونی، پس از زایمان، پیری و یا عفونت های باکتریایی دچار این مشکل شده ، خجالت می‌کشند و اعتماد به نفس پایینی در برقراری رابطه جنسی دارند. معمولاً زنان خاورمیانه‌ای، مدیترانه‌ای یا تیره پوست، بیشتر برای لیزر مقعدی یا سفید سازی واژن اقدام می کنند، درحالی‌که آن‌ها این رنگ‌دانه‌ها را به ارث برده‌اند و با تغییرات هورمونی، زایمان و پیری تشدید می‌شود.
 

عوامل ایجاد تیرگی واژن
 

چه کسانی کاندید سفید سازی واژن هستند؟

ازآنجایی‌که این نوع عمل جراحی، انتخابی است، شرایطی وجود دارد که باید دید شما نیز جزء کسانی هستید که نیاز به این عمل جراحی دارید یا خیر:

راهکارهای سفید کردن واژن

همانطور که گفتیم در نژاد ما تیره تر بودن ناحیه تناسلی نسبت به دیگر بخش های بدن طبیعی ست . با اینحال افراد به دنبال روشهای موثر برای روشن تر کردن این ناحیه از بدن خود هستند تا جذابیت و زیبایی بیشتری داشته باشند. راههای زیادی برای سفید کردن واژن ارائه شده است . راهکارهایی مثل: 

هر یک از روش هایی که در بالا ذکر کردیم مزایا و معایب خود را دارد ولی در بین این روشها روز به روز به طرفداران روشن کردن واژن با لیزر ، به دلیل اثرگذاری بسیار بالا و نتیجه ی عالی که در زمان کوتاه در پی دارد افزوده میشود .

طبق اخرین تحقیقات انجام شده علمی میزان موفقیت این روش چنانچه با دستگاه لیزر مونالیزاتاچ انجام شود حداقل هشتاد درصد می باشد.

هدف از درمان تیرگی واژن

رنگ تیره در ناحیه تناسلی ناشی از غلظت بالای ملانین زیر قسمت تیره شده‌ی پوست است. روشن سازی واژینال باهدف قرار دادن مشکل، با استفاده ازلیزر مونالیزا تاچ ، آن لایه را در قسمت تیره شده پوست از بین می‌برد.

حتی با یک جلسه، نتایج ماندگاری به دست می‌آید. یک جلسه می‌تواند از 15 تا 30 دقیقه به طول بیانجامد. لیزر مقعدی و سفید سازی واژینال در مقایسه با کرم‌های بلیچینگ و یا سفیدکننده مطمئن‌تر و ساده‌تر است.

نحوه انجام سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر سریع می باشد و در حداکثر زمان 30 دقیقه انجام می شود. قبل از شروع کار متخصص روی موضع را آغشته به کرم بی حس کننده می زند تا بیمار متوجه هیچ دردی نشود. سپس اشعه ای بی خطر را به دستگاه تناسلی می تاباند . این اشعه رنگدانه های پوستی به نام ملانین را از بین می برد و باعث رفع تیرگی واژن می شود.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا

عوارض جانبی روشن سازی واژن با لیزر مونالیزا

با توجه به استانداردهای بالا که توسط متخصصین ما در کلینیک بلوتاچ رعایت می شود، این روش عارضه خاصی ندارد . ممکن است به مدت چند روز کمی احساس درد و سوزش داشته باشید که طبیعی ست و میتوانید طبق نظر پزشک از پمادهای مخصوص استفاده کنید.
با توجه به حساس بودن ناحیه واژن ، حتما لیزردرمانی را تحت نظر پزشک متخصص انجام دهید. 

پروسه‌ی درمان

این روش ساده است و بیشتر از نیم ساعت به طول نمی‌انجامد. مراحل مشخص‌شده در زیر، مراحل انجام این روش ساده است.

مراقبت های پس از درمان با لیزر

به‌منظور بهبود مناسب و حصول بهترین نتایج ممکن، به دریافت‌کننده‌های لیزر واژینال و روشن ساز مقعدی توصیه می‌شود که مراحل زیر را دنبال کنند.

نتایج درمان

قبل از پروسه‌ی درمان، ما به دنبال حذف و نگرانی شما با ناحیه‌ی تیره‌تر اندام‌های تناسلی‌تان هستیم. ما به شما اطمینان می‌دهیم که پوست شما با استفاده از این تکنیک ساده اما مؤثر روشن سازی واژینال، سفیدتر خواهد شد. نتایج پس از ۲ هفته از گذشت درمان آشکارخواهد شد و پس از آن شما می‌توانید دوباره معاینه کنید تا بدانید چگونه می‌توانید سلامت دستگاه تناسلی‌تان را حفظ کنید. نتایج بسیار رضایت‌بخش‌تر و طبیعتاً دائمی‌تر از هر کرم بلیچینگ یا سفیدکننده است.

سوالات متداول در مورد روشن سازی واژن:

آیا سفید شدن واژن ماندگار هست ؟

دارای ماندگاری بالایی است و به دلیل اینکه در کلینیک ما از دارو نیز کمک گرفته می شود سفید کردن واژن با لیزر مونالیزاتاچ دارای ماندگاری بالایی است.

آیا سفید کردن واژن درد دارد ؟

خیر – در زمان روشن کردن واژن با لیزر،چون از از بی حسی موضعی استفاده می شود شخص کوچکترین دردی را احساس نمی کند .

چند جلسه برای سفید کردن واژن نیاز است ؟

برای سفید کردن واژن نیاز به یک الی سه جلسه است ،اگر چه سفید کردن واژن با لیزر در یک جلسه نیز نتایج بسیار خوبی را به دنبال دارد اما در برخی از خانم ها به دلیل تیرگی بسیار زیادی که واژن دارد نیاز به دو یا سه جلسه لیزر است ، تعداد جلسات سفید کردن واژن بسته به پوست هر شخص نیز متفاوت است .

هزینه سفید سازی واژن چقدر است؟

با توجه به اینکه عوامل مختلفی در هزینه سفید کردن واژن تاثیرگذار هستند و سفید سازی واژن برای هر شخص متفاوت می باشد.

آیا با جوش شیرین و آب لیمو در منزل می شود سفید سازی واژن رو انجام داد؟

چون این راه حل ها دائمی نیستن و در خیلی از موارد ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی شوند، توصیه نمی شود.

شما کرم خاصی برای سفید کردن واژن می توانید معرفی می کنید ؟

سلام هیچ یک از کرم های روشن کننده واژن به طور دائم سبب روشن شدن واژن نمی شود ، شما می توانید با کمک لیزر روشن کننده واژن ماندگاری طولانی داشته باشد.

سفید سازی در کدام نواحی انجام می شود؟

در ناحیه واژن،مقعد ، پرینیوم یا خشتک و کشاله ران

آیا دختران باکره هم می توانند سفید سازی واژن رو انجام بدهند؟

بله سفید کردن واژن هیچ ربطی به پرده بکارت ندارد ، بنابراین دختران باکره هم می توانند سفید کردن واژن را انجام دهند.

آیا میتوان همزمان با لیزر موهای زائد تایتنیگ یا روشن سازی ژنیتال رو هم در یک جلسه انجام داد؟

بله همزمان با روشن کردن ناحیه تناسلی می شود از لیزر موهای زائد بیکینی نیز استفاده کرد.

چه مدت بعد لیزر نباید رابطه جنسی داشت؟

حدود 3 روز

مشاوره رایگان در مورد سفید سازی واژینال

اگر می‌خواهید کم‌روئی یا ناامیدی ناشی از تیرگی ناحیه‌ی تناسلی‌تان از بین ببرید، برای مشاوره‌ی رایگان با یکی از متخصصان ما 88883933 - 021  تماس بگیرید تا بتوانید درباره هزینه‌ها و نگرانی‌هایی که در این مورد دارید، صحبت کنید. 

منبع مطلب : www.bluetouchclinic.com

مدیر محترم سایت www.bluetouchclinic.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب