خلاصه بازی لیورپول تاتنهام

خلاصه بازی لیورپول تاتنهامخلاصه بازی لیورپول تاتنهام را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دریافت

منبع مطلب : video.varzesh3.com

مدیر محترم سایت video.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

لیورپول 2-1 تاتنهام: اتوبوس برای امتیاز گرفتن کافی نبود :: ورزش سه

لیورپول 2-1 تاتنهام: اتوبوس برای امتیاز گرفتن کافی نبود :: ورزش سه

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ در دیداری خانگی مقابل تاتنهام، رقیب اصلی شان در کورس قهرمانی، با گل های محمد صلاح و روبرتو فیرمینو به پیروزی رسیدند و تک گل سون هیونگ مین هم نتوانست مانع از شکست شاگردان ژوزه مورینیو شود.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و جریان مسابقه بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اولین فرصت برای لیورپول و در دقیقه 13 روی یک موقعیت ایستگاهی از سمت چپ ایجاد شد، اما ارسال اندرو رابرتسون و ضربه سر بابی فرمینو با عکس العمل هوگو لوریس همراه شد.

در دقیقه 22 لیورپول باز هم فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما ضربه محمد صلاح روی پاس به بیرون رابرتسون توسط دروازه بان حریف مهار شد.

اما در دقیقه 26 لیورپول با خوش شانسی به گل اول دست یافت. ضربه محمد صلاح به توبی آلدرویرد برخورد کرده، تغییر مسیر داد و از بالای سر لوریس گذشت تا وارد دروازه تاتنهام شود.

اما تاتنهام در صدد جبران برآمد و در دقیقه 32 به گل تساوی دست یافت.روی پاس جیووانی لوسلسو، سون هیونگ مین در موقعیتی تک به تک با ضربه ای زمینی به زاویه مخالف آلیسون را تسلیم کرده و دروازه لیورپول را باز کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول هوگو لوریس به زیبایی ضربه بابی فرمینو را با کف دست مهار کرد و نیمه نخست با تساوی 1-1 به اتمام رسید. تاتنهام نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس اشتباه آلیسون بکر و ضربه فنی هری کین می توانست به گل برتری دست یابد، اما دروازه بان برزیلی اشتباه خودش را جبران کرد.

در دقیقه 69 تاتنهام فاصله ای تا زدن گل برتری در خانه لیورپول نداشت، اما استیون برخواین روی پاس سون هیونگ مین و در موقعیتی تک به تک بدشانس بود و ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد.

دقایقی بعد این بار سادیو مانه با چرخشی تماشایی و ضربه ای محکم از سمت چپ محوطه تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه محکم او به دیرک افقی دروازه تاتنهام برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

اما در نهایت و در شرایطی که به نظر می رسید این دیدار با تساوی 1-1 رو به پایان است، لیورپول در دقیقه 90 به گل برتری دست یافت. روی ارسال کرنر از سمت چپ، بابی فرمینو با ضربه سر دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد تا لیورپول به پیروزی شیرین 1-2 برابر تاتنهام دست یابد.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

(ویدیو) خلاصه بازی لیورپول 2 - 1 تاتنهام 26 آذر 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

در دیدار لیورپول و تاتنهام چه گذشت؟

حساس‌ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس امشب در آنفیلد بین لیورپول و تاتنهام برگزار شد که قرمزها با برتری 2 بر یک دوباره صدرنشین شدند.

نیمه نخست لیورپول توسط صلاح در دقیقه 26 به گل رسید، اما این گل را سون در دقیقه 33 در حالی جبران کرد که به نظر می‌رسید کمی در آفساید قرار دارد. با این حال VAR گل ستاره کره‌ای را تأیید کرد. نیمه دوم هم مثل نیمه اول لیورپول تیم برتر بود و بازی یک‌گله دنبال می‌شد تا در نهایت فیرمینو با ضربه سری دیدنی در دقیقه 90 برد را برای تیم کلوپ به ارمغان آورد.

با این پیروزی لیورپول 28 امتیازی و به صدر جدول لیگ برتر رفت و تاتنهام 25 امتیاز به رده دوم سقوط کرد.

خلاصه بازی لیورپول 2 - 1 تاتنهام

منبع مطلب : fararu.com

مدیر محترم سایت fararu.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب