افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی کی پرداخت میشودافزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی کی پرداخت میشود را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در انتظار تصویب هیئت وزیران/حداقل حقوق مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی کمتر از ۲میلیون نخواهد بود

به گزارش شهرآرانیوز، اکبر شوکت درخصوص درخواست اعمال افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: در جلسه‌ای که کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی با مدیر عامل این سازمان داشته، درصد افزایش حقوق بازنشستگان مشخص و این پیشنهاد به هیئت وزیران ارسال شده است.


وی افزود: اعمال افزایش حقوق بازنشستگان در انتظار تصویب هیئت دولت است و به محض ابلاغ آن را اجرا می‌کنیم.


عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز گفت: بر اساس موافقت سازمان برنامه و بودجه، قرار است سهام برخی از شرکت‌ها به تأمین اجتماعی واگذار شود که قابلیت عرضه در بورس را داشته باشد و در این صورت قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز اجرایی خواهد شد.


وی در پاسخ اینکه شرکت‌ها چه زمانی به تأمین اجتماعی منتقل می‌شود گفت: منتظر اعلام سازمان برنامه و بودجه و هیئت وزیران هستیم و احتمالاً این ماه یا ماه آینده این اتفاق رخ می‌دهد.

فوری: قیمت‌های جدید شورای رقابت برای خودرو‌های داخلی اعلام شد/ پراید ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان + جدول

وی درخصوص اینکه آیا این شرکت‌ها سودده هستند، تأکید کرد: بررسی بر روی شرکت‌ها نشان می‌دهد که ۸۰ درصد آن‌ها باب میل ماست و اگر بشود در عرصه‌هایی که تا کنون در آن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و موفق بوده‌ایم سرمایه‌گذاری کنیم، اقدام خوب و موفقیت‌آمیز است.


وی اظهار کرد: تاکنون در بخش دارو، نفت و گاز، فولاد و منابع معدنی موفق بوده‌ایم و این صنایع می‌توانند برای ما مثمر ثمر باشد.


عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی گفت: در جلسه‌ای که سالاری، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی، داشتیم قول داد که این موضوع را در هیئت وزیران پیگیری و مصوبه آن را بگیرد.


شوکت گفت: سازمان تأمین اجتماعی قصد دارد حقوق بازنشستگان را به بیش از ۲ میلیون تومان برساند. امیدواریم هر چه زودتر هیئت وزیران نسبت به افزایش حقوق بازنشستگان تصمیم‌گیری کند و بتوانیم آن را اعمال کند. وی افزود: با‌توجه‌به شرایط فعلی حقوق بازنشستگان کم است و با این ارقام نمی‌شود زندگی کرد، امیدواریم بتوان با اجرای همسان‌سازی در جهت افزایش حقوق بازنشستگان اقدام کرد و بتوانیم عدالت را درخصوص این افراد رعایت کنیم.

منبع: مهر

بیشتر بخوانید:

سلطان خودرو و همسرش به اعدام محکوم شدند/ حکم ۲نماینده مجلس صادر شد

آزادسازی سهام عدالت مستقیم یا غیرمستقیم؟/ سوددهی کدام روش بیشتر است؟

میزان و مبلغ زکات فطریه در سال ۹۹+جزئیات

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب