نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورشنتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش | ایران استخدام

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش | ایران استخدام

استخدام مجتمع فولاد قاینات (آمادگی برای آزمون)

ارائه کارت آزمون: ۱۳۹۹/۰۷/۲۳

شروع آزمون: ---

منبع مطلب : iranestekhdam.ir

مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه، اقدام به جذب دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می نماید اما به دلیل کمبود نیرو، هر ساله آزمونی با عنوان “آزمون استخدامی آموزش و پرورش” نیز برگزار می کند که به واسطه آن از میان دانش آموختگان سایر دانشگاه ها، افرادی که دارای صلاحیت لازم و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند به عنوان معلم به استخدام آموزش و پرورش در بیایند.

قابل توجه است که هر ساله، سازمان آموزش و پرورش در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، لیستی از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی ارائه می دهد که در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش قابل مشاهده می باشد و متقاضیان می توانند با توجه به شرایط مد نظر خود، به نام نویسی برای شرکت در آزمون اقدام نمایند. داوطلبانی که در این آزمون شرکت می کنند، تمایل دارند تا هر چه سریع تر از نتایج اولیه آزمون استخدامی با خبر شوند. نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تقریبا 2 ماه پس از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام می شود.

زمان مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

معلمان آینده، هر ساله از طریق کنکور سراسری برای تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی انتخاب می شوند، اما تکلیف آن دسته از علاقه مندان به شغل معلمی که جزء فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها هستند، چه می شود؟ به دلیل کم بودن تعداد معلمان نسبت به تقاضای مدارس، دانشگاه های مذکور نمی توانند تمام دبیران مورد نیاز مدارس کشور را تامین کنند. از همین رو وزارت آموزش و پرورش، هر ساله با برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود می نماید.

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، در روز 15 دی ماه، به صورت چند برابر ظرفیت و از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد. در سال 99 زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از روز پنجشنبه مورخ 20 شهریور ماه 99 لغایت روز شنبه مورخ 29 شهریور ماه 99 می باشد و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش بعد از تعویق آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دلیل انتشار ویروس کرونا، در تاریخ 9 آبان ماه 99 مشخص گشته است و لازم به ذکر است وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی امسال حدود ۲۸ هزار نفر را برای شغل معلمی جذب خواهد کرد. نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به طور تقریبی در دی ماه 99 اعلام خواهد شد اما این زمان به صورت دقیق مشخص نیست. شما می توانید برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضو شوید و به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

مشاهده و دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند از این طریق اقدام به مشاهده نتایج اولیه آزمون خود نمایند. پذیرفته شدگان اولیه این آزمون از میان کسانی هستند که موفق شوند حدنصاب لازم نمرات را کسب کنند. در ادامه، مراحل دسترسی به کارنامه اولیه هر داوطلب به صورت گام به گام شرح داده شده است.

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مهلتی برای متقاضیان در نظر گرفته می شود که به موجب آن شرکت کنندگان می توانند درخواست بررسی مجدد نمره را داشته باشند و پس از آن درخواست و سوالات دیگر خود را مطرح کنند. به این منظور داوطلبان باید از سامانه ارسال درخواست سازمان سنجش آموزش کشور، اقدامات لازم را جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش انجام دهند.
آن دسته از متقاضیانی که در اعلام نتایج اولیه پذیرفته شوند، می بایست در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 شرکت کنند و در صورتی که مراحل آن را با موفقیت بگذرانند و در اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرفته شوند، پس از طی نمودن دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش که به مدت یک سال است، می توانند به عنوان یک معلم شغل خود را آغاز کنند. جهت آگاهی از زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانید بر روی لینک آن کلیک کنید.

سوالات متداول

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org در تاریخ مقرر، قابل مشاهده است.

نتایج اولیه آزمون حدودا 2 ماه پس از آزمون استخدامی یعنی حدودا در دی ماه 99 اعلام می شود.

امکان بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی به دو روش وجود دارد: 1- ارسال درخواست به سازمان سنجش 2- تماس تلفنی با سازمان سنجش

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله معمولا مدتی پس از برگزاری این آزمون از سوی سازمان سنجش اعلام می شود . در طی سال های اخیر معمولا حدودا یک ماه پس از روز امتحان کتبی کارنامه اولیه داوطلبان این آزمون منتشر شده است و لذا پیش بینی می شود همین رویه برای آزمون استخدامی سال ۹۹ نیز ادامه داشته باشد .

 آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ در تاریخ 9 آبان ماه بوده و با توجه به رویه سال گذشته علی الخصوص آزمون استخدامی سال 98 پیش بینی می شود که نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 99 در بازه زمانی دی ماه سال جاری از طریق سازمان سنجش اعلام شود .

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ حدودا نیمه دی ماه اعلام خواهد شد

 هم چنین داوطلبانی که اسامی آنها جزو لیست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت بوده و در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 شرکت کرده اند می توانند مدتی پس از اتمام مرحله مصاحبه این ازمون نتایج خود را از طریق سازمان سنجش و یا آموزش و پرورش دریافت کنند .

 با توجه به رویه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته که در بازه نیمه اول اسفند اعلام شده است ، پیش بینی می شود که نتایج  نهایی استخدام نیرو های آموزش و پرورش سال ۹۹ نیز در بازه زمانی اسفند ماه سال جاری مشخص شده و به داوطلبان اطلاع رسانی شود .

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 حدودا اسفند ماه اعلام خواهد شد

 به محض مشخص شدن زمان دقیق  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 بر اساس تجربه سال های گذشته و همچنین با توجه به نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ انتظار می رود و به احتمال زیاد نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شود . داوطلبان برای مشاهده نتایج خود به اطلاعاتی ثبت نامی نظیر شماره پرونده و اطلاعات فردی - شناسنامه ای مانند شماره شناسنامه احتیاج دارند که نحوه مشاهده نتایج به مطابق مراحل زیر است :

1 - در گام اول آدرس " sanjesh.org " ( پیکان شماره 1 ) و یا عنوان " سنجش " ( پیکان شماره 2 ) را در قسمت مرورگر سیستم خود تایپ کرده و گزینه " google search " ( پیکان شماره 3 ) را کلیک و یا دکمه " enter " صفحه کلید ( کیبورد ) خود را فشار دهید .

2 - از بین نتایج نمایش داده شده بر روی صفحه مانیتور ، اولین گزینه با عنوان  " سازمان سنجش آموزش کشور " را مطابق تصویر زیر انتخاب نمایید .

 3 - پس از ورود به سایت سازمان سنجش از قسمت منوی رنگی بالای صفحه سمت راست گزینه " استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی " را انتخاب کنید . 

4 - با کلیک بر روی گزینه " اعلام نتایج آزمون استخدامی متمکز دستگاه های اجرایی سال 1398 " وارد سامانه اعلام نتایج می شوید .

5 - در سامانه اعلام نتایج 2 روش برای مشاهده کارنامه ارائه شده است :

در هر دو روش ، کادری با عنوان " عبارت امنیتی " قرار دارد که عدد سه رقمی نمایش داده شده در پایین تصویر را باید عیناً در این کادر وارد کنید و در نهایت روی کلید مشاهده نتایج کلیک کنید  .

به محض اعلام شدن نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 ، لینک مشاهده نتایج این آزمون در این مقاله نیز فعال خواهد شد .

نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

 نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال گذشته از طریق سامانه همگام آموزش پرورش نیز اعلام شده است . در صورت اعلام شدن نتایج آزمون سال 99 از طریق این سایت ، داوطلبان برای اطلاع از نتیجه نهایی خود باید وارد سایت همگام به آدرس medu.ir/azmoon-estekhdami/login.php شوند و با وارد کردن اطلاعات خود نتایج نهایی خود را مشاهده کنند .

اگر پس از مطالعه مقاله اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 سوالی در این خصوص دارید پاسخ آن را از کارشناسان مرکز مشاوره هیوا جویا شوید . هم چنین برای اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی ۹۹ عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا باشید .

سوالات متداول

✔️ نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که زمان دقیق پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در این مقاله عنوان خواهد شد .

✔️ نتایج ازمون استخدام اموزش پرورش به صورت اینترنتی اعلام می شود که در این مقاله به شرح مراحل مشاهده نتایج پرداخته ایم .

✔️ برای مشاهده نتایج آزمون آموزش و پرورش سال به اطلاعاتی همچون اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی احتیاج دارید که در بخشی از این مقاله به توضیح این موضوع پرداخته ایم .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب