نتایج آزمون دوره های کاردانی نظام جدید فنی حرفه اینتایج آزمون دوره های کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

ایرنا

ایرنا

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، داوطلبانی که در آزمون های کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی و حرفه ای و غیردولتی غیرانتفاعی شرکت کردند، از هم اکنون با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند.

آزمون‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و غیردولتی غیرانتفاعی ساعت هشت روز جمعه ۱۴ شهریورماه در ۱۶۶ شهرستان کشور برگزار شد.

بر اساس اعلام فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، ۸۹ هزار و ۹۲۳ نفر در این آزمون پذیرفته شدند که از این تعداد ۵۲ هزار و ۲۶۲ نفر مرد و ۳۷ هزار و ۶۶۱ نفذ زن هستند.

به گفته وی، از این تعداد قبولی ۶۲ هزار و ۴۴۵ نفر در رشته های با آزمون و ما بقی در رشته های بیآزمون پذیرفته شدند.

همچنین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص زمان ثبت نام از این پذیرفته شدگان منتشر شده است.

منبع مطلب : www.irna.ir

مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای

اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای

زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 99

معمولا هر ساله نتایج نهایی پذیرش بدون کنکور و با کنکور کاردانی فنی حرفه ای از سوی سازمان سنجش اعلام می شود و تاریخ دقیق اعلام نتایج با انتشار اطلاعیه سازمان سنجش مشخص می شود . طبق رویه اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای در دوره های اخیر ، معمولا هر ساله نتایج نهایی این آزمون دهه دوم شهریور ماه  ، اعلام می شود .

طبق مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 و هم چنین بنا به اظهارات سخنگوی سازمان سنجش نتایج نهایی پذیرش داوطلبان نیمه دوم سوم مهر ماه اعلام خواهد شد . هم چنین خاطر نشان می شود کارنامه نهایی داوطلبان نیز در همین بازه زمانی منتشر خواهد شد .

 نتایج کاردانی فنی حرفه ای 99 اعلام شده است .

به محض اعلام شدن نتایج کاردانی فنی حرفه ای 99 در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

نحوه اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 99

متقاضیان برای مشاهده نتایج خود می توانند با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و انتخاب بخش کاردانی فنی حرفه ای از منوی سمت راست تصویر و کلیک روی اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 99 وارد لینک اعلام نتایج شوند .

1- برای ورود به سایت سازمان سنجش ، آدرس " sanjesh.org " و یا عبارت " سایت سازمان سنجش " را در قسمت مرورگر سیستم خود تایپ نمایید .

2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب نمایید .

4 - با کلیک بر روی گزینه "  اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی فنی حرفه ای سال ۹۹  " وارد سامانه اعلام نتایج شوید .

چنانچه پس از مطالعه مقاله نتوانستید نتایج خود را دریافت کنید ، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته تا کارشناسان این مرکز با مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی تان نمایند . همچنین در صورتی که  در دانشگاه فنی حرفه ای قبول شده اید می توانید از طریق سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای فرآیند ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند .

سوالات متداول

نتایج پذیرش کاردانی فنی و حرفه ای معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

همانطور که در مقاله اشاره شده ، نتایج نهایی رشته های با آزمون و بدون آزمون همزمان اعلام می شوند .

معمولا نتایج نهایی این آزمون از طریق سازمان سنجش اعلام می شود که نحوه مشاهده نتایج در این مقاله توضیح داده شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب