ادامه داستان یک روز سعید و امیر به مغازه ای رفتندادامه داستان یک روز سعید و امیر به مغازه ای رفتند را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

باراد

تکواندو (زبان کره‌ای: خط هانگول태권도 خط هانجا :跆拳道) یک ورزش رزمی کره‌ای و یکی از ورزشهای المپیکی است. تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است.

فنون تکواندو از ورزش‌های سنتی تاریخ کره استخراج و پس از جنگ جهانی دوم با کوشش استادان هنرهای رزمی کره جنوبی در قالب یک ورزش رزمی مدرن به دنیای هنرهای رزمی عرضه شده‌است.

اگرچه این ورزش تأثیراتی از کاراته پذیرفته و شباهت‌هایی نیز با برخی سبک‌های جنوبیکونگ فو در آن به چشم می‌خورد، اما استیل خاص این رشته دفاعی که متکی بر ضربات پا با حداکثر قدرت وسرعت است و بر حفظ فاصله فیزیکی با دشمن و طراحی فنون برای دور کردن مهاجم تاکید دارد، آن را از تمام سبک‌های رزمی موجود متمایز می‌کند.

پس از پایان جنگ و آزادی کره ورزشهای رزمی سنتی این کشور تا حد زیادی با رشته‌های ژاپنی همانند کاراته، کندو و جودو آمیخته شده بود، در عین حال بسیاری از رزمی کاران کره هم با آموختن هنرهای رزمی چینی آن‌ها را وارد کره کرده بودند. در آن زمان بیشتر اصطلاح‌های «تانگ سو دو» و «کونگ سو دو» برای نام گذاری ورزشی که بعدها به تکواندو معروف شد، به کار می‌رفت.

تلاش برای بازسازی تکواندو و بازگرداندن آن به حالت اصلی خود در نهایت منجر به تبدیل این رشته به ورزش ملی کره و محبوبترین سبک رزمی در سراسر دنیا شد.

کلمه تکواندو از سه بخش تشکیل می‌شود:

منبع مطلب : baradsafaee.blogfa.com

مدیر محترم سایت baradsafaee.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

سکوی پرواز

سکوی پرواز

سلام

می خواهم برایتون یک قصه تعریف کنم که به کمک کتاب بنویسیم مدرسمون نوشتمش.

یکی بود یکی نبود

یک روز سعید و امیر به مغازه رفتند و یک ظرف ماست خریدند. وقتی به خانه بر می گشتند ناگهان ظرف ماست از دست امیر افتاد و همه ماست ها روی زمین ریخت. جلو ی خانه همسایه اشان حسابی کثیف شد. همسایه اشان بیرون آمد و امیر را دعوا کرد. امیر ناراحت شد. همسایه اشان که دید امیر ناراحت است او را بخشید. و گفت: عیبی ندارد و رفت توی خانه و کمی پول آورد و به امیر داد. امیر و سعید باز هم به مغازه رفتند و ایندفعه مواظب بودند که ماست نریزد.

تمام شد.

منبع مطلب : 8sale.parsiblog.com

مدیر محترم سایت 8sale.parsiblog.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب