دستگیری یکی از عاملان اغتشاشات اخیر در شهریار که باعث تهییج دانش آموزان می‌شد وکلیپ تهیه می کرددستگیری یکی از عاملان اغتشاشات اخیر در شهریار که باعث تهییج دانش آموزان می‌شد وکلیپ تهیه می کرددستگیری یکی از عاملان اغتشاشات اخیر در شهریار که باعث تهییج دانش آموزان می‌شد وکلیپ تهیه می کرد

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با صدور اطلاعیه ای خبر از دستگیری یکی از عاملان اغتشاشات اخیر در شهریار که باعث تهییج دانش آموزان می‌شد و کلیپ آن را تهیه و به همدستش ارسال می‌کرد داد.

دستگیری یکی از عاملان اغتشاشات اخیر در شهریار

این فرد با شخصی در آلمان در ارتباط بوده و با وعده های او اقدام به تهییج دانش آموزان می کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار کلیپ شعاردهی تعدادی از دانش‌آموزان دختر در شهرک وحیدیه شهرستان شهریار در فضای مجازی و شبکه‌های معاند، اقدامات ویژه جهت شناسایی عاملان آن در دستور کار قرار گرفت.

ماموران پلیس اطلاعات غرب استان تهران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، عامل اصلی تحریک دانش‌آموزان را شناسایی و در یک عملیات پلیسی در مخفیگاه خود در شهرستان شهریار دستگیر کردند. متهم در مواجه با ادله و شواهد موجود، به جرم خود اعتراف و در اظهارات اولیه خود هدف و انگیزه خود را از این اقدام مجرمانه، طمع مالی با فریب وعده‌های توخالی توسط معاندین و تحت تاثیر جو رسانه‌های خارجی اعلام کرد.

این مطلب را از دست ندهید. سوت پایان گشت ارشاد زده شد ؟! / ارشاد نباید انتظامی باشد

در ادامه آمده است :متهم در اعترافات خود اعلام داشت که چندی قبل با شخصی با نام مستعار ژنس که ساکن آلمان بوده آشنا و با وعده‌های او قرار شده در منطقه خود اقدام به راه اندازی اغتشاش کند و سپس کلیپی از اعتراضات تهیه و برای پخش در فضای مجازی و شبکه های معاند برای همدست خود ارسال کند.

متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب