چگونه انلاین بودن اینستا را برداریمچگونه انلاین بودن اینستا را برداریم را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را برای یک شخص خاص مخفی کنیم؟

چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را برای یک شخص خاص مخفی کنیم؟

سوال بسیاری از کاربران instagram این است که از کجا بفهمیم شخصی در اینستاگرام آنلاین است یا نه؟ چراغ سبز رنگ کنار پروفایل روش تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام است. حال حالتی را در نظر بگیرید که نمی خواهید شخصی از آنلاین بودن شما در instagram با خبر شود. برای برداشتن وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام این مقاله را مطالعه کنید. ما به شما می آموزیم که چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم.

موضاعتی که در این مقاله به آن پرداخته شده است:

چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

آنلاین بودن در اینستاگرام چگونه مشخص میشود؟

می خواهیم بدانیم آنلاین بودن در اینستاگرام چگونه مشخص می شود؟ همانطور که می دانید اینستاگرام همانند سابر شبکه های اجتماعی برای کاربردی بودن و سهولت استفاده امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. ویژگی لست سین اینستاگرام یکی از این قابلیت هاست. اما با وجود همه این تفاسیر، غیرفعال کردن لست سین اینستاگرام یکی از چالش های کاربران این اپلیکشن است!

راستی به نظر شما لست سین اینستاگرام کجاست…؟
لست سین اینستاگرام کجاست

اغلب کاربران اینستاگرام سوال می کنند از کجا بفهمیم شخصی در اینستاگرام آنلاین است یا نه؟ برای اطلاع از آنلاین بودن فالوور در اینستاگرام، چراغ سبز دایرکت اینستاگرام به تازگی به لیست قابلیت های این شبکه اجتماعی اضافه شد. این ویژگی برای ارتباط بهتر افراد با دوستان خود بسیار مورد توجه قرار گرفت.

اگر می خواهید بدانید وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام چگونه مشخص می شود مراحل زیر را دنبال کنید:

همچنین برای برخی سوال است که چگونه آخرین بازدید اینستاگرام را ببینیم؟ برای مشاهده آخرین بازدید در اینستاگرام باید به دایرکت مراجعه کنید چراغ سبز دایرکت اینستاگرام نشان دهنده وضعیت آنلاین و عدد کنار نام کاربری نشان دهنده آخرین زمان فعالیت کاربر در instagram است. حالا چالش اینجاست که برای غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

حال که فهمیدید چراغ سبز دایرکت اینستاگرام چیست ممکن است بپرسید چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟مواردی یافت می شود که شما به دلایلی تمایل ندارید کسی از آنلاین بودن شما در instagram با خبر شود و به دنبال روشی برای پنهان کردن آنلاین بودن در اینستاگرام می گردید. نگران نباشید برای برداشتن آنلاین بودن در اینستاگرام هم راه حلی وجود دارد. نحوه مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام به شرح زیر است:

نکته: همانطور که مشاهده می کنید وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام در حالت پیش فرض فعال است.
تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام

این گزینه به شما اجازه می دهد آخرین فعالیت اکانت هایی که دنبال کرده اید و هر کسی که در دایرکت به او پیام داده اید  را در instagram ببینید. وقتی گزینه وضعیت آنلاین غیر فعال باشد نمی توانید فعال بودن سایر اکانت ها را رصد کنید. همچنین آنلاین بودن شما برای دیگران نمایش داده نمی شود. در واقع خاموش بودن این گزینه یک روش غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام بشمار می رود و دیگران متوجه نمی شوند که چه زمان هایی در ایسنتاگرام فعالیت دارید.

چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را از یک نفر مخفی کنیم؟

در تکنیک قبلی غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام برای تمامی اشخاص را پیاده کردیم. حال ممکن است بخواهیم تنها از یک فرد خاص آنلاین بودن در اینستا را مخفی کنیم. برای انجام این کار لازم است قابلیت restrict account اینستاگرام را برای او فعال نماییم.

به عنوان مثال اگر کاربری که قابلیت رستریکت اینستاگرام برای او فعال شده کامنتی در زیر یکی از پست های شما بگذارد، کامنت او فقط برای شما و خودش قابل مشاهده است.

تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام

هر آنچه باید در مورد چراغ سبز دایرکت اینستاگرام بدانید:

همانطور که مطالعه کردید این مقاله از میزبان فا مگ به این موضوع پرداخته است که از کجا بفهمیم شخصی در اینستا انلاین است یا نه. غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام منجر می شود کاربران قادر به دیدن آخرین بازدید در اینستاگرام شما نباشند. زیرا اطلاع از آنلاین بودن فالوور در اینستاگرام تنها زمانی امکان پذیر است که ویژگی آنلاین بودن در اینستا فعال باشد. از طرفی می توان نسبت به غیرفعال کردن لست سین اینستاگرام و چراغ سبز اقدام نمود که در این مقاله به شرح مفصل آن پرداختیم. در صورت وجود مشکل، سوالات خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

آموزش اینستاگرام

منبع مطلب : mizbanfa.net

مدیر محترم سایت mizbanfa.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

چگونه وضعیت آنلاین بودنمان را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

چگونه وضعیت آنلاین بودنمان را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

به تازگی اینستاگرام قابلیت جدیدی را به بخش پیام‌های خصوصی اضافه کرده است که هر کاربر می‌تواند آنلاین بودن دوستان خود را مشاهده کند.

این قابلیت نه تنها زمان آنلاین بودن کاربر را نشان می‌دهد، بلکه آخرین زمانی که کاربر فعال بوده است را نیز نشان می‌دهد. پس شما متوجه می‌شوید کی دوستان شما فعال بوده‌اند و برای این موضوع نیازی نیست آن‌ها عکس شما را لایک کرده یا به پیغام شما پاسخ داده باشند.

این قابلیت برای افرادی که به حریم شخصی خود اهمیت می‌دهند آزار دهنده است چرا که نه تنها به دیگران خبر می‌دهد چه زمانی آنلاین بوده‌اند، بلکه ممکن است زمانی که نمی‌خواهند پاسخ‌گوی پیام افراد باشند با نشان دادن زمان آنلاین شدن بعد از دریافت پیام شرایط بدی را ایجاد کند.

خوشبختانه مخفی کردن «Activity Statuse»در اینستاگرام در چند مرحله ساده ممکن است.

توجه داشته باشید که خاموش کردن «Show activity status» باعث می‌شود شما نیز از وضعیت فعالیت‌های دیگران باخبر نشوید.

منبع مطلب : www.gsm.ir

مدیر محترم سایت www.gsm.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

چگونه آخرین وضعیت آنلاین را در اینستاگرام غیر فعال کنیم؟

چگونه آخرین وضعیت آنلاین را در اینستاگرام غیر فعال کنیم؟

اینستاگرام به‌عنوان یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو استفاده می‌شود اخیراً اینستاگرام در آخرین آپدیت خود ویژگی آخرین فعالیت کاربر را اضافه کرده است اما نگران نباشید طریقه غیرفعال کردن این ویژگی در قسمت دایرکت اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد

اینستاگرام به‌عنوان یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو استفاده می‌شود اخیراً اینستاگرام در آخرین آپدیت خود ویژگی آخرین فعالیت کاربر را اضافه کرده است اما نگران نباشید طریقه غیرفعال کردن این ویژگی در قسمت دایرکت اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد

طریقه مشاهده آخرین وضعیت آنلاین بودن کاربر

خوشبختانه ویژگی آخرین وضعیت آنلاین در کنار پست اینستاگرام نمایش داده نمی‌شود وقتی شما به صندوق ورودی پیغام‌هایتان می‌روید در پایین نام هر کاربر برچسب Active و بعد زمان آنلاین بودن به شما نمایش داده می‌شود

اگر دقت کنید بعضی از کاربران برچسب Last Active  را ندارند دلیل آن این است که وضعیت فعالیت تنها برای پیام‌هایی که توسط هر دو طرف فالو شده ارسال و دریافت شده نمایش داده می‌شود

حال اگر در صندوق ورودی خود پیغامی دارید که متعلق به یک شخصی هست که فالو نکردید باز شما می‌توانید زمان آنلاین بودنش را مشاهده کنید

مطلب پیشنهادی: چطور تیک آبی پیام ها را در واتس اپ غیرفعال کنیم؟

نحوه غیرفعال کردن آخرین وضعیت آنلاین بودن

برای برداشتن زمان آنلاین شدن در دایرکت ، برنامه اینستاگرام را خود بازکنید. روی آیکون پروفایل در گوشه راست / پایین صفحه اصلی تپ کنید.

در این بخش گزینه بالای صفحه را انتخاب کنید

در منو باز شده وارد تنظیمات برنامه شوید

پس از ورود به تنظیمات وارد بخش Privacy شوید

گزینه Activity Status را که برای تنظیمات آنلاین بودن اینستاگرام می‌باشد را انتخاب نمایید

در مرحله آخر می‌توانید وضعیت آنلاین بوده خود در اینستاگرام را فعال یا غیرفعال نمایید

منبع مطلب : iphonechi.com

مدیر محترم سایت iphonechi.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب