سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ایسمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

ورود به سایت سامانه سمیاد samyad.tvu.ac.ir دانشگاه فنی و حرفه ای

samyad.tvu.ac.ir | ورود به سایت سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای

samyad.tvu.ac.ir | ورود به سایت سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای

سامانه سمیاد یا به اختصار “سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی فنی و حرفه ای”، پایگاهی است که معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه ها به منظور ارائه خدمات و آموزش از راه دور راه اندازی نمود. هدف از ایجاد این سامانه، انجام تمامی فعالیت های آموزشی از جمله ارزیابی و برگزاری آزمون پایانی به صورت الکترونیکی می باشد.

از آن جایی که به دلیل جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، محور آموزشی دانشگاه ها بر پایه آموزش مجازی طراحی شده است، دانشگاه فنی و حرفه ای یکی از دانشگاه هایی است که از این مسئله در جهت ارتقای کیفیت آموزش خود استفاده می کند و به منظور هماهنگ سازی ارائه آموزش ها، اقدام به ایجاد یک سامانه مجزا و کاربردی به نام سامانه سمیاد نمود. دانشجویان از طریق این سامانه می توانند به بخش آموزش مجازی دانشگاه استانی که در آن تحصیل می نمایند، وارد شوند و از خدماتی که دانشگاه فنی و حرفه ای در نظر گرفته است به راحتی استفاده نمایند.

لینک مستقیم ورود به سایت سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای

 آشنایی با سامانه سمیاد دانشگاه فنی و حرفه ای و نحوه ورود به آن

اخیرا با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر شیوه آموزشی دانشگاها از حضوری به آموزش از راه دور، دانشگاه فنی و حرفه ای در جهت جلوگیری از پراکندگی آموزش ها و یک پارچه سازی آن ها، سامانه سمیاد را ایجاد نمود. دانشجویانی که در یکی از رشته های تحصیلی دانشگاه های فنی و حرفه ای مشغول به تحصیل می باشند، می توانند به این سایت مراجعه کرده و از امکانات آموزش الکترونیکی بهره بگیرند. همچنین امکان دارد تا مدت ها آموزش ها به همین روش ارائه گردند و در این صورت بدیهی است که ارزیابی پایانی دانشجویان نیز از طریق همین سامانه انجام شود.

لازم است بدانید که برنامه ارائه هر درس و زمان برگزاری آزمون آن در سامانه سمیاد اطلاع رسانی می گردد. بنابراین دانشجویان می بایست نحوه ورود به این سایت و استفاده از آن را بیاموزند. ورود به سایت سمیاد طبق راهنمای زیر صورت می گیرد.

نام کاربری و رمز عبور سامانه سمیاد چه مواردی هستند؟

نام کاربری برای دانشجویان به صورت شماره دانشجویی و رمز عبور به صورت کد ملی دانشجو (همراه با صفرهای اول) تعریف شده است. همچنین رمز عبور برای ورود اساتید به سامانه، کد ملی آن ها می باشد. البته لازم به ذکر است که در جهت ایمن سازی صفحه کاربری، دانشجویان باید پس از مراجعه به سامانه سمیاد، رمز عبور خود را که به صورت پیش فرض تعیین شده است، تغییر دهند و به جای آن از یک رمز معتبر استفاده نمایند. پس از تعیین رمز جدید، دانشجو با پیام “کلمه عبور تغییر یافت” مواجه خواهد شد. اکنون کاربر می تواند با انتخاب بخش های مورد نظر خود در این سامانه الکترونیکی، نسبت به انجام فرآیندهای مربوطه اقدام کند.

در صورتی که در هر یک از مراحل مراجعه به سامانه مدیریت الکترونیکی دانشگاه فنی و حرفه ای دچار مشکل شدید یا چنانچه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش مجازی دانشگاه فنی و حرفه ای می باشید، می توانید از کارشناسان و مشاوران تحصیلی مرکز ایران مشاوره کمک بگیرید. سامانه ناد یکی دیگر از پایگاه های اینترنتی تحت نظارت دانشگاه فنی و حرفه ای و مخصوص دانشجویان این دانشگاه می باشد. اگر می خواهید اطلاعاتی در خصوص سامانه ناد دانشگاه فنی و حرفه ای کسب کنید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سوالات متداول:

اخیرا با توجه به شیوع ویروس کرونا و تغییر شیوه آموزشی دانشگاها از حضوری به آموزش از راه دور، دانشگاه فنی و حرفه ای در جهت جلوگیری از پراکندگی آموزش ها و یک پارچه سازی آن ها، سامانه سمیاد را ایجاد نمود.

آموزش، آزمون های مجازی و تکلیف برگزاری کلاس های درسی در سایت سمیاد ارائه می گردد.

نام کاربری برای دانشجویان به صورت شماره دانشجویی و رمز عبور به صورت کد ملی دانشجو (همراه با صفرهای اول) تعریف شده است. همچنین رمز عبور برای ورود اساتید به سامانه، کد ملی آن ها می باشد

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ورود به کلاس های سامانه سمیاد فنی حرفه ای برای دانشجویان

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

مراحل ورود به کلاس های سامانه سمیاد فنی حرفه ای

 همانطور که پیش از این نیز اشاره شده با اعلام مرکز آموزش دانشگاه فنی حرفه ای ، کلاس های درسی ترم جاری تمام دانشجویان ورودی های قبلی و جدید مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه به صورت اینترنتی خواهد بود . دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد در سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای شده اند ، باید برای آموزش وارد سایت سمیاد شوند .

 دانشجویان برای عضویت در کلاس های آنلاین ترم جاری باید وارد سایت سمیاد به نشانی samyad.tvu.ac.ir شده و پس از طی مراحل اولیه تایید اطلاعات و نهایی سازی عضویت ، وارد کلاس های درسی شوند . در ادامه مراحل ورود به کلاس های سامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای برای دانشجویان این دانشگاه را ارائه داده ایم .

1 - ورود به سایت سمیاد به نشانی " samyad.tvu.ac.ir "

2 - انتخاب استان و واحد محل تحصیل از لیست ارائه شده در سایت

3 - ورود به سامانه با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور

4 - انتخاب گزینه " درس های من " از لیست سمت راست سایت برای مشاهده کلاس ها

5 - انتخاب درس مورد نظر طبق زمانبندی

6 - ورود به صفحه اصلی درس برای مشاهده تکالیف و زمان دقیق برگزاری

 دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای علی الخصوص دانشجویان جدیدالورود می توانند با مطالعه مقاله زیر نخست از کاربرد ها و جزئیات ورود و عضویت در سامانه سمیاد مطلع شده و سپس اقدام به ورود به کلاس های سامانه سمیاد فنی حرفه ای کنند .

اطلاعات لازم برای ورود به کلاس های سامانه سمیاد فنی حرفه ای

 دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای پس از ورود به سایت سمیاد فنی حرفه ای باید با استفاده از حساب شخصی خود در کلاس های درسی ترم جاری شرکت کنند . مانند سایت ناد دانشگاه فنی حرفه ای ، در سایت سمیاد نیز هر فرد برای دسترسی و ورود به پرتال دانشجویی خود باید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور شخصی وارد صفحه خود در سامانه شود .

 سامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای نام کاربری و رمز ورود دانشجویان و اساتید دانشگاهی را به صورت جداگانه تعریف و تعیین کرده است . هر فرد با توجه به نوع کاربری خود باید طبق این دستورالعمل اطلاعات تعیین شده را در بخش مربوطه وارد کرده و سپس وارد سامانه سمیاد شوند .

 دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای 

نام کاربری : شماره دانشجویی / کلمه عبور : کد ملی

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 اساتید دانشگاه فنی حرفه ای 

نام کاربری : کد ملی / کلمه عبور : کد ملی

 دانشجویان جدیدالورودی که قصد تشکیل پرونده و یا انتخاب واحد های ترم جاری را دارند باید وارد سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای شده و اقدامات لازم را انجام دهند که می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات نحوه ورود به این سامانه مطلع شوند .

راهنمای تصویری نحوه ورود به کلاس های سامانه سمیاد فنی حرفه ای

 همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است دانشجویان ورودی های قبلی و جدید مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه های فنی حرفه ای باید پس از ورود به سامانه سمیاد برای ورود به کلاس های درسی خود مراحلی را طی کنند تا بتوانند در کلاس درسی مورد نظر خود حاضر شوند . در ادامه راهنمای تصویری نحوه ورود به کلاس های سامانه سمیاد فنی حرفه ای را ارائه داده ایم . 

1 - ورود به سامانه سمیاد با جست و جوی عبارت " samyad.tvu.ac.ir " و یا عبارت " سامانه سمیاد " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر

2 - انتخاب اولین نتیجه نمایش داده شده با عنوان " مدیریت یادگیری الکترنیکی دانشگاه فنی و حرفه ای "

3 - ورود به سایت سمیاد و انتخاب استان و واحد محل تحصیل

4 - تکمیل اطلاعات خواسته شده ( نام کاربری / کلمه عبور )

5 - انتخاب گزینه " درس های من " از لیست سمت راست صفحه به منظور مشاهده کلاس های ارائه شده

6 - انتخاب درس مورد نظر

7 - ورود به صفحه اصلی درس برای مشاهده تکالیف و زمان برگزاری

  

ورود به سامانه سمیاد دانشگاه فنی حرفه ای

 به دلیل غیر حضوری بودن کلاس های ترم جاری نیازی به رفت و آمد دانشجویان غیر بومی دانشگاه فنی حرفه ای وجود ندارد اما اگر بنا به هر دلیلی قصد میهمانی و یا انتقالی به سایر واحد های دانشگاهی را دارید می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید .

اگر پس از مطالعه جزئیات نحوه ورود به کلاس های سامانه سمیاد فنی حرفه ای برای دانشجویان سوالی در خصوص عضویت و ورود به کلاس های خود دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را دریافت کنید .

سوالات متداول

✔️ همانطور که در این مقاله توضیح داده شده است ، آموزش های مجازی دانشگاه فنی حرفه ای از سایت سمیاد ارائه می شوند .

✔️ دانشجویان می توانند با جست و جوی آدرس samyad.tvu.ac.ir وارد سایت سمیاد شوند که لینک ورود به سامانه سمیاد در این مقاله ارائه شده است .

✔️ همانطور که در این مقاله توضیح داده شده است ، آموزش های مجازی دانشگاه فنی حرفه ای از سایت سمیاد ارائه می شوند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب