داستان فیلم به کجا چنین شتابانداستان فیلم به کجا چنین شتابان را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

به کجا چنین شتابان

اخبار سینمای ایران و جهان - سینماپرس

خلاصه داستان و نقد سریال به کجا چنین شتابان+ ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

خلاصه داستان و نقد سریال به کجا چنین شتابان+ ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

دوات آنلاین -سریال به کجا چنین شتابان سریالی دیدنی و جذاب است که حرف برای گفتن زیاد دارد. این سریال اولین بار از شبکه ۵ پخش شد و حالا روی آنتن آی فیلم رفته است. ساعت پخش و تکرار آن به همراه خلاصه داستان و نقد را در ادامه بخوانید.

عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

خلاصه سریال به کجا چنین شتابان

داستان این سریال درباره افرادی است که به یک شبه ره صد ساله طی‌کردن می‌اندیشند و به بهایی که در قبال آن می‌پردازند، توجهی ندارند.

یونس جوانی از یک خانواده متوسط و معتقد به اصول دینی است که پیشرفت را دوست دارد. همین دغدغه موجب می شود تا با کتایون، دختر عمه متمولش، بیشتر در ارتباط باشد. شوهر عمه یونس، صاحب یک شرکت عمرانی است که با ساخت و پیش فروش مسکن، ثروت زیادی به دست آورده است. یونس که دانشجوی عمران است، با پیشنهاد کتایون در این شرکت مشغول به کار می شود و پس از مدتی متوجه می شود ثروت شرکت پدرش از راه های غیر قانونی به دست آمده است؛ اما طمع رسیدن به ثروت زیاد، یونس را به ادامه راه تشویق می کند که...

در پایان سریال یونس بر نفس خودش غلبه می کند اما معلوم نیست چه اتفاقاتی برایش می افتد و چگونه دوباره با خانواده اش مواجه می شود.

عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

بازیگران سریال

آهو خردمند، رضا رویگری ، بهروز بقایی، بابک حمیدیان ، فریبا متخصص،عسل بدیعی، علی عمرانی، حامد بهداد ، حسن شکوهی، محمودرضا قدیریان، محمدمهدی فقیه، نگین صدق‌گویا و پرستو گلستانی از جمله بازیگران سریال به کجا چنین شتابان هستند.

عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

به کجا چنین شتابان چند قسمت است

این سریال که تولید آن از از بهار سال 87 تا پاییز سال 88 به طول انجامید 24 قسمت دارد.

عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

سریال به کجا چنین شتابان هر شب ساعت 10 از شبکه آی فیلم پخش می شود و تکرارا آن در ساعت های 6 صبح و 2 ظهر خواهد بود.

عکسی از سریال به کجا چنین شتابان

نقدی بر سریال به کجا چنین شتابان

هادی معیری ‌نژاد پیش از این در نقد سریال به کجا چنین شتابان به ایسنا گفته بود: این مجموعه از جمله آثاری است که قصد نصیحت اخلاقی مخاطبان را دارد ، مشکل چنین مجموعه‌های این است که رویکرد نصیحت‌گرانه‌ی آن ها بر جنبه‌های دراماتیک این سریال‌ها می‌چربد و بسیار زود به ورطه شعارزدگی می‌افتند.

او ادامه داد: پردازش شخصیت‌های کاملا سیاه و سفید یکی دیگر از مشکلات چنین سریال‌هایی است که از جمله آن‌ها به «فریدون» با بازی رضا رویگری و «عزیز» با بازی آهو خردمند می‌توان اشاره کرد؛ البته در این سریال با شخصیت متفاوتی مانند «یونس» روبه‌رو هستیم که به خوبی پردازش شده است.

این منتقد اضافه کرد: «به کجا چنین شتابان» توانسته است با شخصیت «یونس» مخاطب را جذب کند و او را راضی نگهدارد ، چرا که پیش از این ،بینندگان فکر می‌کردند که یونس مانند بره‌ی معصومی است که شخصیت سیاه داستان -فریدون- او را به سمت خود جذب می‌کند و کسی فکر نمی‌کرد که یونس قصد فریب فریدون را داشته باشد، هر چند که کدهایی در این سریال در این زمینه به مخاطب داده می‌شد. در حقیقت پردازش شخصیت یونس یکی از امتیازات سریال «به کجا چنین شتابان» است و پردازش چنین شخصیتی باعث شده است مخاطبانی که علاقه چندانی به سریال‌های نصیحت گر ندارند بتوانند با «به کجا چنین شتابان» ارتباط برقرار کنند، در کل این سریال از نظر ارائه مفاهیم نمره قبولی گرفته است.

منبع مطلب : davatonline.ir

مدیر محترم سایت davatonline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب