اسامی قبول شدگان کارشناسی ارشداسامی قبول شدگان کارشناسی ارشد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

نحوه مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99

برای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 و بعد از استقرار کارنامه ها روی سایت سنجش ، کافیست به آدرس اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید . در صفحه اول و از منوی سمت راست روی لینک " کارشناسی ارشد " کلیک کرده و سپس روی لینک " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپيوسته سال 1399 " کلیک کنید .

همانطور که از تصویر زیر مشخص است هر داوطلب می تواند پس از کلیک روی گزینه ورود به سیستم به دو شکل زیر ، نتایج اولیه و نهایی خود را مشاهده کند . در زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ، کارنامه ارشد داوطلبان که شامل وضعیت علمی داوطلب است منتشر شده و در زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 ، محل قبولی داوطلب مشخص خواهد شد .

نتایج اولیه کارشناسی ارشد 99 اعلام شد .

برای مشاهده نتایج کلیک نمایید .

مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 با شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

همانطور که از تصویر بالا مشخص است ، در روش اول هر داوطلب می تواند با وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام ، نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ را مشاهده کند . شماره پرونده هر داوطلب هم در فرم ثبت نام و هم در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد درج شده است . کد پیگیری ثبت نام هم در رسید ثبت نام درج شده است . اگر به هر دلیلی به کد پیگیری ثبت نام خود دسترسی ندارید ، برای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 می توانید از روش دوم که در زیر توضیح داده شده است اقدام کنید .

داوطلبانی که در انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 شرکت کرده بودند می توانند با مراجعه به مقاله زیر از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع شده و اقدامات لازم را به عمل آورند .

مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 با شماره پرونده و کد ملی

در روش دوم داوطلبانی که به کد پیگیری ثبت نام خود دسترسی ندارند می توانند با وارد کردن شماره پرونده خود به همراه کد ملی و سال تولد ، نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 را مشاهده کنند . اگر از روش دوم هم نتوانستید به کارنامه خود دسترسی پیدا کنید ؛ آخرین راه بازیابی اطلاعات ثبت نامی از طریق ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش است .

در این روش باید ابتدا عضو سیستم پاسخگویی سازمان سنجش شوید و در قسمت درخواست های کارشناسی ارشد ، برای دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایید . اگر نتوانستید عضو سیستم پاسخگویی سازمان سنجش شوید می توانید از هرجای ایران که هستید از مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا کمک بگیرید . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

سوالات متداول

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99 به شکل کارنامه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد .

هم زمانی اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد به تصمیمات وزارت علوم بستگی دارد . 

خیر ، در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99 تنها وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلبان مشخص می گردد .

اسامی قبول شدگان ارشد 97 - پی ان یو نیوز – PnuNews – اخبار پیام نور

نتایج ارشد سال 97 امروز دوشنبه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد

به گزارش سایت پی ان یو نیوز سازمان سنجش آموزش کشور فهرست اسامی تعداد ۱۸۸ هزار و ۸۷۱ نفر از پذیرفته شدگان نهایی ۱۲۷ کد رشته امتحانی از ۱۴۱ کد رشته امتحانی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی را منتشر کرد
دواطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به مشاهده نتایج این آزمون اقدام کنند
داوطلبان پس از ورود به سیستم از قسمت مشاهده نتایج نهایی می توانند نسبت به مشاهده نتیجه قبولی خود را ببینند
برای مشاهده نتایج کنکور ارشد سال ۹۷ کلیک کنید

پذیرفته شدگانی که فهرست اسامی آنان امروز منتشر شده، برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم ثبت نام علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه ای که امروز همزمان با نتایج اعلام شده است، ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.

در صورتی که تاریخ مشخصی برای پذیرفته شدگان از سوی این مراکز اعلام نشده باشد داوطلبان باید در یکی از روزهای چهارشنبه ۱۴، شنبه ۱۷ و یکشنبه ۱۸ شهریور ماه به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند.

ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی خواهد بود
زمان و نحوه ثبت نام در روزهای آینده از طریق سایت پی ان یو نیوز (PnuNews.com) اطلاع رسانی خواهد شد

برای مشاهده نتایج کنکور ارشد سال ۹۷ کلیک کنید

 اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ اعلام‌ ‌ اسامی پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ‌سال‌ 97

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی دوره‌های کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته‌ سال‌ 1397 در اجرای قانون سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی مصوب مجلس شورای اسلامی و با حفظ استانداردهای آموزشی برای ارتقاء کیفیت در آموزش های عالی شامل رعایت سقف ظرفیت و تایید رشته محل ها توسط شورای گسترش بدین‌وسیله‌ توجه پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون مذکور را به توضیحات ذیل، معطوف میدارد. 

تذکر مهم: لازم به توضیح است که نتایج مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً از طریق سایت این سازمان اعلام خواهد شد و بدیهی است داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار میگیرند توجه داشته باشند که منحصراً میتوانند در یکی از کدرشته‌محلهای قبولی ثبت‌نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نمیباشند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

الف- اسامی قبول شدگان نهایی 14 کدرشته امتحانی ذیل و برخی از کدرشته‌محلهای مربوط به دانشگاههای (دارای شرایط خاص) به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد:

1- کد 1147 (اطلاعات و حفاظت اطلاعات)، 2-کد 1149 (مدیریت دفاعی«1» ارتش جمهوری اسلامی ایران )، 3-کد 1150 (مدیریت دفاعی«2» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)، 4- کد1153 (مدیریت اطلاعاتی)، 5-کد 1154 (مطالعات دفاعی استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، 6-کد 1155 (اطلاعات استراتژیک دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، 7-کد 1156 (آماد دانشگاه جامع امام حسین«ع»، 8-کد 1157 (مدیریت بحران دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، 9-کد 1158 (پدافند غیرعامل«1» دانشگاه جامع امام حسین«ع»)، 10-کد 1159 (پدافند غیرعامل«2» دانشکده علوم و فنون فارابی)،11- کد 1160 (فرماندهی و مدیریت انتظامی دانشگاه علوم انتظامی امین)، 12- کد 1161 (مجموعه رشته‌های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین) 13- کد1220 (مجموعه علوم اطلاعاتی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی) که به علت داشتن شرایط خاص، ثبت‌نام و برگزاری آزمون کدرشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است.

ب- تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان نهایی 127 کد رشته امتحانی

از کلیه‌ پذیرفته‌ شدگان دعوت‌ میگردد ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده ذیل و قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم، ابتدا برای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، در صورتی که دانشگاهها و موسسات محل قبولی داوطلبان، تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشند، میبایست در یکی از روزهای چهارشنبه مورخ 97/06/14، یا شنبه مورخ 97/06/17 و یا یکشنبه مورخ 97/06/18 برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

توجه: کلیه پذیرفته شدگان میبایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

ج- مدارک‌ لازم‌ برای ثبت‌نام‌

1- اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی و یا شورای ‌عالی انقلاب‌ فرهنگی که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌.

تبصره ‌1- پذیرفته‌شدگانی که‌ به‌ دلایلی قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمیباشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی محل ‌اخذ کارشناسی (لیسانس‌) با محتوی فرم ذیل این اطلاعیه (این فرم از دانشگاههای محل قبولی قابل دریافت است) را ارائه‌ نمایند.

تبصره 2- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته (مورخ 97/03/12 لغایت 97/03/24) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌التحصیل میشوند، دانشجوی سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه 40 دفترچه راهنمای (شماره 1) یا صفحه 268 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ‌2) را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره 3- بر اساس‌ مصوبه‌ جلسه 368 مورخ ‌74/11/03 شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد مدارک‌ تحصیلی صادر شده‌ توسط مدیریت‌ یکی از حوزه‌های علمیه‌ قم و خراسان، فضلا و طلاب ‌حوزه‌های علمیه که بر اساس‌ مدرک‌ صادر شده‌ توسط مدیریت یکی از حوزه‌های علمیه قم‌ و خراسان دوره ‌سطح ‌2 را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌التحصیل‌ میشوند،‌ منحصراً مجاز بوده‌اند در هر یک‌ از کدرشته‌های ‌امتحانی گروه علوم انسانی ثبت‌نام‌ و در آزمون‌ آن‌ شرکت‌ نمایند و در صورت پذیرفته‌شدن مشروط به گذراندن دروس پیش‌نیاز به تشخیص گروه آموزشی ادامه تحصیل دهند. بدیهی است ‌این‌ دسته‌ از داوطلبان‌ باید تصویر مدرک‌ فراغت‌ از تحصیل‌ خود را که‌ توسط یکی از مدیریت‌های حوزه‌ علمیه‌ قم‌ و یا حوزه علمیه خراسان صادر گردیده ‌است‌ در اختیار داشته باشند.

تبصره 4- پذیرفته‌شدگانی که‌ دارای مدرک تحصیلی معادل میباشند لازم است واجد شرایط مفاد «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمونهای مقاطع بالاتر» مصوب جلسه 845 مورخ 92/04/15 شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات‌ و فناوری که طی بخشنامه شماره 2/77633 مورخ 92/05/28 توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند.

تبصره 5: براساس مصوبه جلسه 771 مورخ 94/08/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های 1377 تا 1381 به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 2/77633 مورخ 94/05/28 برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار میشوند.

استثناء: آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی سال آخر بوده و به عنوان رتبه اول در این آزمون شرکت نموده‌اند، معدل فارغ التحصیلی اعلام شده آنان از سوی موسسه آموزش ‌عالی محل فارغ‌‌التحصیلی دوره کارشناسی آنان، لحاظ گردیده و لازم است مطابق بند یک فوق و یا تبصره آن عمل نمایند.

2 – اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی و دو سری فتوکپی از تمام‌ صفحات‌ آنها

3 – شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری

تبصره- 12 قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری منحصراً برای برادرانی که‌ با توجه‌ به‌ ضوابط پس‌ از ثبت‌نام‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالی، برای آنان‌ معافیت‌ تحصیلی صادر میگردد.

4 – مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنمای شماره‌ یک‌ آزمون‌ ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته‌ سال 1397 کند (برای برادران‌).

5- حکم‌ مرخصی سالانه‌ یا موافقت‌ کتبی و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای کارمندان‌ دولت

6- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه‌ ایثارگران و یا رزمندگان پذیرفته ‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه ثبت‌نامی از سوی ارگان ذیربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی میباشد.

7- اصل‌ گواهی تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی محل‌ اخذ کارشناسی (لیسانس‌) برای آن‌ دسته‌ از داوطلبانی که‌ با توجه‌ به‌ مفاد آیین‌نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به شماره 21/77897 مورخ  93/05/05 شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری با امتیاز‌ رتبه‌ اول‌ پذیرفته‌ شده‌اند.

د- تذکرات‌ مهم 

1ـ حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت میپذیرد. 

2ـ معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، و یا در مراحل بعد اصلاح نموده است، یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.

3- نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به کلیه دانشگاهها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد) میباشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد. داوطلبانی که دارای مغایرت معدل میباشند میبایست وضعیت نهایی خود را تا پایان آبان ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند میتوانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان اقدام نمایند. بدیهی است به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای غیر از سایت این سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 97/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌ یکن» تلقی شدن‌ قبولی آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

تبصره: آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که کلیه واحدهای درسی آنان تا 97/06/31 با موفقیت به اتمام برسد ولی زمان اعلام فراغت از تحصیل آنان به هر علت (به شرطی که برای نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 واحدی اخذ نکرده باشند و یا واحد درسی اخذ شده آنان به صورت معرفی به استاد باشد) تا تاریخ 97/09/30 باشد، میتوانند با ارائه گواهی مربوط به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

5ـ در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذیرش و یا هنگام‌ تحصیل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمیباشد، قبولی وی لغو و طبق‌ مقررات‌ با وی رفتار خواهد شد.

هـ – نحوه گزینش نهائی 

1- بیست و پنج درصد (25 %) ظرفیت هر کدرشته محل به «همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر»، «آزادگان و همسر و فرزندان آنان»، «جانبازان 25 % و بالاتر و همسر و فرزندان آنان» و رزمندگان اختصاص دارد. 

2- پنج درصد (5 %) ظرفیت هر کدرشته محل به «جانبازان زیر 25 % و همسر و فرزندان آنان» و «همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه» اختصاص دارد.

3- ده درصد (10%) ظرفیت (به صورت ظرفیت اضافی) در هر کدرشته‌محل براساس مفاد آیین نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به افراد حائز شرایط مندرج در بند 2 صفحه 5 دفترچه راهنمای ثبت‌نام این آزمون، برای معرفی به دانشگاهها اختصاص مییابد.

4ـ برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان از بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 97/06/15 قابل دسترسی خواهد بود. 

5- هر گونه تغییر رشته، تغییر گرایش و نقل و انتقال پذیرفته‌شدگان در حیطه وظایف این سازمان نبوده و به اینگونه درخواست‌ها ترتیب اثر داده نمیشود.

با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسیهای انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه مذکور و یا انتخاب رشته‌ خود سوالی داشته باشند، میتوانند حداکثر تا تاریخ 97/06/30 منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت این سازمان اقدام نمایند. از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ 97/06/30 واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

ضمناً داوطلبان گرامی میتوانند سؤالات خود را در ساعات اداری با شماره تلفن 42163 با پیش شماره 021 (با واحد پاسخگویی غیرحضوری روابط عمومی این سازمان) در میان ‌بگذارند.

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد | اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری | ایران تحصیل

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد | اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری | ایران تحصیل

کارنامه کنکور ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ، در دو مرحله برای تمامی داوطلبان قابل دریافت می باشد. بنابراین در کارنامه اولیه اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد به صورت رتبه ای و موقتی قابل دریافت می باشد و در مرحله دوم اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری به صورت نهایی شده می باشند. به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع نحوه دریافت اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 ، اسامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد،  مشاوره رایگان کارشناسی ارشد ، اسامی قبول شدگان دانشگاه های دارای شرایط خاص  و مفاد و شرایط آن اختصاص خواهیم داد.

چگونه می توانم به شماره پرونده و اطلاعات خود دسترسی داشته باشم؟

اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه های آزاد در چه سامانه ای اعلام می گردد؟

دانشگاه های دارای شرایط خاص چه زمانی نتایج و اسامی پذیرفته شدگان را اعلام می نمایند؟

چگونه می توانم از زمان دقیق انتخاب رشته دانشگاه های آزاد و سراسری 98 اطلاع یابم؟

مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 

با توجه به ادغام کنکور ارشد ، اعلام نتایج آزمون ارشد سراسری در مرحله اولیه به صورت همزمان و در یک کارنامه در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قابل مشاهده می باشد. به همین دلیل همزمان با اعلام نتایج هر یک از دانشگاه های مربوطه ، می توانید با استفاده مراجعه به سامانه سنجش و آموزرش کشور ، کارنامه خود را دریافت نمایید.

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 که در کارنامه اولیه آزمون ارشد منتشر می شود، شامل اطلاعاتی در رابطه با رتبه مجاز و دانشگاه های مجاز برای انتخاب رشته خواهد بود که پس از آن کلیه شرکت کنندگان محترم لازم است اقدام به انتخاب رشته در هر یک از دانشگاه های مورد علاقه خود با استفاده از کد رشته محل های دفترچه انتخاب رشته نمایند.

نکته مهمی که ذکر آن در این مطلب خالی لطف نمی باشد این است که چنانچه نام شما در لیست اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 در مرحله اولیه قرار گرفته است، لازم است نسبت به دریافت دفترچه هر یک از دانشگاه های مربوطه اقدام به انتخاب رشته نمایید. زیرا انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری با استفاده از سامانه های مربوط به هر یک از دانشگاه ها امکان پذیر می باشد.

اسامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد

همانطور که می دانید ، پذیرش نهایی برای هر یک از داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده اند زمانی قطعی خواهد شد که داوطلبان در انتخاب کد رشته محل های انتحابی خود پذیرفته شده باشند. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با دفترچه جداگانه و کد رشته محل های جداگانه داوطلبان را پذیرش می نماید، بنابراین نتایج ارشد دانشگاه آزاد به صورت جداگانه در سامانه مورد نظر منتشر خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 دانشگاه های سراسری و آزاد در شهریور ماه اعلام خواهد شد. اما اعلام نتایج کنکور ارشد 98 برای هر یک از این دانشگاه ها در یک زمان صورت نخواهد پذیرفت و دانشگاه آزاد اسلامی معمولا در نیمه دوم شهریور ماه اسامی پذیرفته شدگان نهایی را اعلام خواهد نمود. اطلاع از نحوه ثبت نام و تشکیل کلاس ها مرحله بعدی است که داوطلبان باید پشت سر بگذرانند.

لازم به ذکر است که نتایج نهایی کارشناسی ارشد، در هر یک از سامانه ها به صورت جداگانه در سایت های مربوطه آنها قابل مشاهده و دریافت خواهد بود. بنابراین مراجعه به سامانه های مربوطه برای هر یک از دانشگاه ها ، از عوامل مهم و اساسی است که نیازمند رعایت آن می باشید. همچنین نتایج برای رشته های متمرکز در شهریور ماه قابل مشاهده و دریافت خواهد بود.

اسامی قبول شدگان دانشگاه های دارای شرایط خاص 

مطابق با اطلاعیه ای که سازمان سنجش و آموزش کشور مربوط به دانشگاه های با شرایط خاص ، همزمان با نتایج کنکور ارشد 98 منتشر می نماید، نتایج و اسامی پذیرفته شدگان این دانشگاه ها پس از بررسی واجدین شرایط و همچنین استخراج تحقیقات امکان پذیر خواهد بود. در ذیل اسامی رشته های با شرایط خاص را برای اطلاع متقاضیان عزیز ارائه خواهیم نمود.

چنانچه مایل به دریافت و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در رشته های خاص می باشید و یا مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مصاحبه ، زمان اعلام نتایج و … می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. هر گونه مشکلی در رابطه با نحوه دریافت این نتایج با کمک متخصصین ایران تحصیل قابل حل می باشد.

اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری

آن دسته از داوطلبانی که نام آنها در لیست اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری می باشد، پس از دریافت نتایج لازم است مدارک لازم شامل : اصل مدرک و یک کپی از مدرک لیسانس (کارشناسی) که مورد تائید وزارت علوم تحقیققات و فناوری می باشد را به دانشگاه مربوطه خود ارائه نمایند. پذیرفته شدگان عزیز توجه داشته باشند که درج معدل در این مدارک ضروری می باشد.

کلیه داوطلبانی که به هنگام اعلام نتایج اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری در مرحله اولیه سال آخر می باشند و تا پایان شهریور ماه فارغ التحصیل خواهند شد، لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر را که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته وجود دارد ، تکمیل نمایند. ارائه این فرم به هنگام قبولی برای دانشگاه های مربوطه لازم و ضرری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رتابطه با اسامی پذیرفته شدگان ارشد آزاد و سراسری می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید همچنین هرگونه سوال در رابطه با اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 را با مشاورین ما مطرح نمایید و سامانه ایران تحصیل امکان دریافت نتایج اولیه و نهایی را تنها با استفاده از یک شماره تلفن امکان پذیر نموده است. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

چنانچه به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی نداشته باشیم چگونه می توان نسبت به دریافت نتایج اقدام نمود؟

دریافت نتایج با استفاده از اطلاعات هویتی و همچنین ثبت نامی و داوطلبی اقدام به دریافت نتایج نمایند. چنانچه به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی ندارید، می توانید با استفاده از کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ، اقدام به مشاهده کارنامه خود نمایید. چنانچه به این اطلاعات نیز دسترسی ندارید، می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

چه مدت پس از دریافت نتایج اولیه می توانیم دست به انتخاب رشته بزنیم؟

نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاد به صورت همزمان منتشر می شود. اما سامانه انتخاب رشته معمولا دو یا سه روز پس از اعلام نتایج اولیه در دسترس تمامی داوطلبان قرار خواهد گرفت. دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری نیز چند روز پس از این نتایج در سامانه سنجش برای دانشگاه های سراسری و در سامانه دانشگاه آزاد قابل دریافت می باشد.

تعداد انتخاب های مجاز برای دانشگاه های سراسری چه تعداد می باشد؟

آیا می توان پس از نتایج اولیه آزمون ارشد 98 نسبت به انتخاب رشته دانشگاه اقدام نمود؟

شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری و آزاد چه تفاوتی با هم دارند؟

هزینه تحصیل در دانشگاه های ازاد در رشته های مختلف به چه میزان می باشد؟

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با  اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد  9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط :

مشاوره انتخاب رشته ارشد 99

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب