کارت ورود به جلسه بانک ایران زمینکارت ورود به جلسه بانک ایران زمین را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین ۹۹

 تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش برگزاری و نظارت بر استخدام بانک ایران زمین سال 99 را بر عهده دارد و لذا هر گونه امور اجرایی و اطلاع رسانی این آزمون بر عهده این سازمان می باشد . زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین معمولا همزمان با انتشار اطلاعیه نام نویسی آزمون مشخص می شود .

 طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش در خصوص استخدام بانک ایران زمین ، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین سال ۹۹ در تاریخ 28 آبان ماه منتشر خواهد شد . داوطلبان می توانند تا تاریخ 29 آبان برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند .

   

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین 99 در تاریخ 28 آبان ماه منتشر خواهد شد .

 به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین ۹۹ در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین ۹۹

 همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است ، شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش مجریآزمون استخدامی بانک ایران زمین 99 می باشد . کارت ورود به جلسه این آزمون نیز به صورت الکترونیکی و از طریق سایت این سازمان به نشانی sanjeshserv.ir منتشر می شود .

 داوطلبان موظف هستند در مهلت تعیین شده با ورود به سایت این سازمان کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین ۹۹ را دریافت کرده و در صورت صحیح بودن اطلاعات مندرج آن نسخه چاپی کارت را تهیه کنند . هم چنین در صورت وجود هر گونه مغایرت در اطلاعات باید به صورت الکترونیکی و یا حضوری برای رفع نقص آن اقدام کنند .

 مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین ۹۹ :

1 - ورود به سایت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش به نشانی sanjeshserv.ir

2 - انتخاب گزینه " کارت ورود به جلسه " از منوی سایت

3 - انتخاب کزینه " کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین 1399 "

4 - وارد کردن اطلاعات خواسته شده ( فردی ، شناسایی و یا ثبت نامی )

5 - مشاهده کارت آزمون و تهیه نسخه چاپی آن

به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین ۹۹ راهنمای تصویری دریافت کارت به این مقاله اضافه شده و لینک دریافت نیز در این قسمت فعال خواهد شد .

 هم چنین داوطلبان علاقه مند به اشتغال در رشته های شغلی بانکی و بانکداری می توانند علاوه بر آزمون استخدامی بانک ایران زمین 99 در آزمون استخدامی بانک رفاه نیز ثبت نام کرده و شانس پذیرش خود را امتحان کنند .

اگر پس از مطالعه راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین سال 99 سوالی در خصوص زمان و نحوه انتشار این کارت داشته و یا نمی توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره هیوا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید .

سوالات متداول

✔️ کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین معمولا چند روز پیش از برگزاری این آزمون منتشر می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

✔️ کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین به صورت الکترونیکی منتشر می شود که نحوه دریافت کارت در این مقاله نیز اطلاع رسانی شده است .

✔️ همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده ، داوطلبان باید علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک ایران زمین مدارک شناسایی خود را نیز همراه داشته باشند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

کارت آزمون استخدام بانک ایران زمین | ایران استخدام

کارت آزمون استخدام بانک ایران زمین | ایران استخدام

استخدام شرکت نفت بهران (آمادگی برای آزمون)

ارائه کارت آزمون: ۱۳۹۹/۰۹/۰۲

شروع آزمون: ---

منبع مطلب : iranestekhdam.ir

مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

استخدام بانک ایران زمین در سال 99 (پیشنهاد منابع) | ایران استخدام

استخدام بانک ایران زمین در سال 99 (پیشنهاد منابع) | ایران استخدام

????ادامه محدودیت‌ها در ۱۰ شهر خوزستان / اعلام ساعت کاری ادارات ۳ شهر

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان از ادامه اجرای مصوبه قبلی اعمال محدودیت در ۱۰ شهر خوزستان در این هفته خبر داد.

ولی‌اله حیاتی در حاشیه نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز (۲۴ آبان‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: تمام محدودیت‌هایی که برای ۱۰ شهر قرمز خوزستان از نظر وضعیت کرونا مصوب شده بود تا پایان هفته جاری پا برجا است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از روز شنبه هفته آینده محدودیت کرونایی جدید در شهرهای قرمز خوزستان و همه کشور اعمال می‌شود که این محدودیت‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: از مردم می‌خواهیم بیماری را جدی بگیرند و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را فراموش نکنند. در این شرایط با رعایت این نکات می‌توانیم با کمترین آسیب از این وضعیت عبور کنیم.

وی بیان کرد: همچنان مصوبه قبلی اعمال محدودیت در ۱۰ شهر خوزستان ادامه دارد و مدارس در این شهرها تا پایان هفته به صورت غیرحضوری فعالیت می‌کنند. ساعت فعالیت ادارات در اهواز، مسجدسلیمان و کارون نیز تا پایان هفته جاری از ساعت ۸ تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

بچه ها این صرفا گذاشتم که ببینید شهر ما محدودیت زده تا آخر هفته.خروجم بستن.من چه جوری برم آزمون استان دیگه؟؟
تو رو خدا اگه میدونید بگید؟

بگن آزمون دارم اجازه خروج میدن بم؟؟
ادمین جان شما نمیدونید؟

منبع مطلب : iranestekhdam.ir

مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب