رنکینگ استقلال و پرسپولیس در آسیارنکینگ استقلال و پرسپولیس در آسیا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

صعود پرسپولیس به رتبه دوم آسیا | اختلاف زیاد استقلال با سرخ‌ها - همشهری آنلاین

صعود پرسپولیس به رتبه دوم آسیا | اختلاف زیاد استقلال با سرخ‌ها - همشهری آنلاین

به گزارش همشهری آنلاین پرسپولیس با توجه به برد های اخیرش در لیگ قهرمانان آسیا به رتبه دوم رده بندی باشگاهی در این قاره رسسید. سایت فوتی رنکینگ امروز رده بندی تیم های آسیایی را منتشر کرد در این جدول استقلال در رده هشتم قرار گرفته است. امتیاز آبی ها در رنکینگ جدید ۸۸.۶۷ است. پرسپولیس هم بعد از کاشیما آنتلرز ژاپن با کسب ۱۰۲.۱۶ در رده دوم آسیا قرار گرفته است.

منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

مدیر محترم سایت www.hamshahrionline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

رنکینگ آسیایی؛ پرسپولیس چهارم، استقلال چهاردهم

به گزارش "ورزش سه"، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران و صدرنشین کنونی این لیگ با 1578 امتیاز همچنان صدرنشین ایران است. شاگردان گل محمدی در آسیا پایین تر از الهلال، چونبوک و الدحیل چهارم هستند و بالاتر از تیم هایی چون شانگهای SIPG، اولسان هیوندای، السد، کاشیما آنتلرز و... قرار گرفته اند.

این در حالی است که آبی پوشان پایتخت دومین تیم برتر ایران به شمار می‌روند و بالاتر از العین، سانفرانس هیروشیما، الاهلی امارات و... در جایگاه چهاردهم قرار دارند. سپاهان تیم بعدی ایران است که بیستم آسیاست؛ آن ها با کسب نتایج درخشان در لیگ قهرمانان آسیا رتبه خود را در سال 2020 بهبود بخشیده اند.

شهرخودرو، تراکتور و فولاد دیگر نماینده های ایران در بین 50 تیم برتر آسیا به شمار می‌روند. این شش تیم به همراه صنعت نفت آبادان مدعیان جدی در لیگ ایران برای کسب سهمیه محسوب می‌شوند در لیگ قهرمانان نیز با یکدیگر رقابت دارند.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

سقوط استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف تیم قهرمان ایران در هفته های اخیر روی رنکینگ این تیم نیز تاثیر گذاشته و سبب شده تا آن ها به رتبه هشتم در قاره آسیا سقوط کنند. این در حالی که پیش تر پرسپولیسی ها تیم سوم قاره کهن بودند. استقلال هم در رتبه سیزدهم آسیا جای دارد. البته رنکینگ واقعی قاره پس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا منتشر می‌شود و سرخابی ها در صورت ناکامی در صعود، شرایط سخت تری هم خواهند داشت.

در رنکینگ ماهانه ای که «فوتبال دیتابیس» منتشر کرده، پرسپولیس تیم 145 جهان است. بهترین تیم ایران، ماه گذشته رتبه بهتری داشت و در رده 132 قرار داشت اما حالا با 13 رتبه سقوط جایگاه تازه خود را پیدا کرده. استقلال اکنون در رتبه 213 جهان است و نسبت به جایگاهی که سال گذشته در این مقطع داشت با افت 50 رده ای مواجه شده است.

پرسپولیسی ها پیش از حضور برانکو ایوانکوویچ در بین 400 تیم برتر جهان نیز حضور نداشتند اما پس از آن و با کسب قهرمانی های متوالی خود را به جمع 100 تیم برتر جهان رساندند و حالا برای بهبود رتبه باید در لیگ قهرمانان آسیا به نتیجه خوب دست یابند. استقلال اما در آپریل 2013 حتی رتبه خود را دو رقمی هم کرد اما در سال های گذشته افت نسبی داشته است.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب