سامانه نوبت دهی تعویض پلاک سنندجسامانه نوبت دهی تعویض پلاک سنندج را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

ایرنا

ایرنا

سرهنگ برزو مرادی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور سهولت در ارایه خدمات تعویض پلاک از امروز این خدمات در شهرستان سنندج به صورت الکترونیکی ارایه شده که در نخستین روز شاهد نظم حضور مراجعه کنندگان و انسجام خدمات رسانی پلیس راهور بودیم.

وی اضافه کرد: از این پس تمام متقاضیان خدمات تعویض پلاک از جمله نقل و انتقال، احراز محل سکونت، مزایده، واردات، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور سند مالکیت(سند سبز) المثنی، فک رهن، اصلاح مشخصات، پلاک المثنی، اختصاص پلاک مجازی، صدور تاییدیه نقل و انتقال المثنی باید قبل از حضور در مراکز با مراجعه به سایت راهور به نشانی https://nobatdehi.epolice.ir نسبت به اخذ نوبت اقدام کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان با بیان اینکه مرکز تعویض پلاک سنندج دارای پنج غرفه فعال است، یادآور شد: هر غرفه در هر ساعت امکان ارایه خدمت به ۶ نفر را دارد که در مجموع غرفه‌ها در هر ساعت می‌توانند ۳۰ نفر را پذیرش کنند.

سرهنگ مرادی افزود: نوبت دهی هر روز به جز روزهای تعطیل از ساعت هفت صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه بوده و که این مرکز افزایش غرفه‌ها به ۶ مورد را از پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ناجا درخواست کرده است.

وی با بیان اینکه سازو کارهای لازم جهت توسعه سامانه مذکور و آموزش‌های مورد نیاز به کاربران مراکز تعویض پلاک ارائه شده و آماده خدمت به شهروندان هستند، تاکید کرد: این تدبیر کارشناسانه در راستای رعایت حقوق شهروندی، کاهش مراجعات به مراکز تعویض پلاک، کم کردن زمان توقف مردم و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا اجرایی شده است.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه هم اکنون در تمام شهرستان‌ها به جز سروآباد دفتر خدماتی تعویض پلاک وجود دارد، گفت: مرکز سنندج دارای پنج غرفه، سقز و مریوان هر کدام ۲ غرفه بوده و بقیه دفاتر یک غرفه‌ای است.

وی یادآور شد: نوبت دهی الکترونیکی در شهرستان های دیگر نیز در اسرع وقت با صدور دستور پلیس راهور نیروی انتظامی کشور پس از تجهیز دفاتر انجام خواهد شد.

خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در خوزستان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، گلستان، مازندران، همدان، سمنان، اردبیل، غرب استان تهران، شرق استان تهران، قزوین، کردستان، لرستان، مرکزی، هرمزگان، بوشهر و زنجان صرفا از طریق دریافت نوبت از سامانه نوبت‌دهی اینترنتی امکانپذیر خواهد بود.

منبع مطلب : www.irna.ir

مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نوبت دهی تعویض پلاک در سنندج از روز سه شنبه اینترنتی می شود - خبرگزاری کردپرس - kurdpress.com

خبرگزاری شبستان

خبرگزاری شبستان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج، سرهنگ برزو مرادی امروز(6مهر)در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، اظهار داشت: به منظور سهولت در ارایه خدمات تعویض پلاک این اقدام از هشت مهر در سنندج به عنوان مرکز ارایه این خدمات در این استان الکترونیکی می‌شود.  
وی تاکید کرد: از این تاریخ به بعد تمامی خدمات مرکز تعویض پلاک سنندج به افرادی ارایه می شود که در سامانه پلیس راهور پیش از مراجعه حضور نسبت به نوبت گیری الکترونیکی خود اقدام کرده باشند.


سرهنگ مرادی با بیان اینکه هم اکنون در تمام شهرستان‌ها به جز سروآباد دفتر خدماتی تعویض پلاک وجود دارد، افزود: مرکز سنندج دارای پنج غرفه، سقز و مریوان هر کدام ۲ غرفه و بقیه دفاتر یک غرفه‌ای هستند.


وی افزود: نوبت دهی الکترونیکی در شهرستان های دیگر نیز در اسرع وقت با صدور دستور پلیس راهور نیروی انتظامی کشور پس از تجهیز دفاتر انجام خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: در مجموع تصادفات جرحی، فوتی و خسارتی نیمه نخست سال جاری در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۷ درصد کاهش داشته است.

مرادی افزود: در این مدت ۸۶ درصد تصادفات منجر به ترسیم کروکی جرحی، سه درصد فوتی و ۱۱ درصد نیز خسارتی در معابر درون شهری استان بوده است.


وی با بیان اینکه ۵۲ درصد مجروحان رانندگان، ۲۳ درصد سرنشین و ۲۶ درصد عابر است،بیان کرد: در این مدت ۵۲ درصد متوفی عابر، ۱۱ درصد راننده، ۲۹ درصد راننده موتورسیکلت و هشت درصد نیز سرنشین خودروها بوده‌اند.


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان افزود: بالا بودن نسبی تعداد زخمی و فوتی های تصادفات درون شهری نشان از سرعت بالای خودرو و عدم فرهنگ عبور ایمن از عرض خیابان است که انتظار می رود دستگاه های متولی با همکاری راهور در این خصوص تلاش بیشتری کنند.

سرهنگ مرادی در پایان خاطر نشان کرد: در تصادفات درون شهری این استان طی نیمه نخست سال جاری ۷۲ درصد مقصرین با توجه به تعداد فراوانی سواری، ۱۵ درصد موتورسیلکت، هفت درصد وانت، سه درصد کامیون و بقیه سایر وسایل است.

منبع مطلب : shabestan.ir

مدیر محترم سایت shabestan.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

منوچهری : نوبت دهی تعویض پلاک تضمینی و فوری. پرداخت هزینه پس از ثبت نوبت ۰۹۳۷۲۰۱۲۰۳۹

سیروس فتحی : جهت نوبت دهی تعویض پلاک

توفیق احمدی : تعویض پلاک 405

مهدی فیضی : سلام تعویض پلاک موتور

روفیا آیت النبی : جهت تعویض پلاک

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب