از درس های دوره ابتدایی در جدولاز درس های دوره ابتدایی در جدول را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

ساعت و جدول پخش مدرسه تلویزیونی 28 و 29 آبان ماه 99

ساعت و جدول پخش مدرسه تلویزیونی 28 و 29 آبان ماه 99

با انتشار ویروس کرونا در اقصی نقاط کشور، به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس و جلوگیری از همه گیری آن، وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور، طی اطلاعیه ای تمامی مدارس کشور را تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام نموده است.

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش و با توجه به تعطیلی مدارس، دانش آموزان می توانند علاوه بر استفاده از برنامه شاد، از برنامه های آموزشی شبکه آموزش، قرآن و چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز بهره مند شوند و تعطیلات اخیر خود را جبران نمایند.

با توجه به وضعیت بحرانی جامعه و لزوم حفظ سلامت بیشتر دانش آموزان، شبکه قرآن، آموزش و چهار سیما در سال 99 بخشی از ساعات خود را به موضوع آموزش تکمیلی دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف اختصاص داده اند. برای اطلاع از جدول پخش برنامه ها با ما همراه باشید.

جدول پخش کلاس های درس روز چهارشنبه 28 آبان ماه 99 در شبکه آموزش

شبکه آموزش سیما در راستای آموزش مکمل دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی، برنامه درسی مربوط به هر روز را در یک زمان بندی مشخص منتشر می نماید. همچنین دانش آموزانی که نتوانسته اند در زمان تعیین شده برنامه آموزشی مختص به خود را تماشا نمایند، می توانند با مراجعه به سایت رسمی شبکه آموزش به نشانی tv7.ir، نسبت به دانلود فیلم آموزشی مورد نظر اقدام نمایند.

برای دسترسی سریع و آسان به جدول پخش دروس توسط این شبکه، لیست کامل آن را در ادامه این مقاله قرار داده ایم. همچنین دوره آموزش مجازی توسعه مهارت های حرفه ای دبیران (آموزش معلمان) با موضوع “هوش عاطفی” از ساعت 16:00 تا 16:30 از شبکه آموزش در روز چهارشنبه 28 آبان ماه 99 پخش می شود. همچینن این شبکه روزانه به پخش برنامه “آموزش تربیت بدنی” از ساعت 7:45 تا 8:00 می پردازد.

برنامه زمانی کلاس های آموزشی دوره ابتدایی

دانش آموزان پایه ابتدایی بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، فرا گیرند.

برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره اول

دانش آموزان پایه متوسطه دوره اول بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، آموزش ببینند.

برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره دوم

دانش آموزان رشته علوم تجربی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، فرا گیرند.

دانش آموزان رشته های علوم تجربی و ریاضی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، فرا گیرند.

 برنامه زمانی کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای و کاردانش

دانش آموزان شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه آموزش سیما، مشاهده نمایند.

جدول پخش کلاس های درس روز چهارشنبه 28 آبانماه 99 در شبکه چهار

دانش آموزان علاوه بر شبکه آموزش، می توانند سایر دروس خود را طبق زمان بندی مشخص از شبکه چهار صدا و سیما نیز دنبال نمایند که شبکه چهار سیما نیز در راستای آموزش مکمل دانش آموزان در تمامی دوره ها و مقاطع تحصیلی، برنامه درسی مربوط به هر روز را در زمان بندی خاص منتشر می نماید.

همچنین دانش آموزانی که در زمان مشخص شده نتوانستند برنامه آموزشی پایه تحصیلی مربوط به خود را تماشا نمایند، می توانند به سایت رسمی شبکه چهار سیما به نشانی tv4.ir، مراجعه نمایند و فیلم های آموزشی مربوط به مقطع تحصیلی خود را دریافت کنند. برای دسترسی سریع و آسان به جدول پخش دروس توسط این شبکه، لیست کامل آن را در این قسمت قرار داده ایم.

برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره دوم

دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه چهار، فرا گیرند.

دانش آموزان رشته ادبیات و علوم انسانی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه چهار، فرا گیرند.

دانش آموزان رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی پایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه چهار، فرا گیرند.

جدول پخش کلاس های درس روز چهارشنبه 28 آبان ماه 99 در شبکه قرآن

دانش آموزان علاوه بر شبکه آموزش و شبکه چهار، می توانند سایر دروس خود را طبق زمان بندی مشخص از شبکه قرآن نیز دنبال نمایند که این شبکه نیز مانند سایر شبکه ها در راستای آموزش مکمل دانش آموزان در تمامی دوره ها و مقاطع تحصیلی، برنامه درسی مربوط به هر روز را در زمان بندی خاص منتشر می نماید. برای دسترسی سریع و آسان به جدول پخش دروس توسط این شبکه، لیست کامل آن را در این قسمت قرار داده ایم.

برنامه زمانی کلاس های آموزشی پایه ابتدایی

دانش آموزان پایه ابتدایی بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه قرآن، مشاهده نمایند.

برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره اول

دانش آموزانپایه متوسطه دوره اول، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه قرآن، فرا گیرند.

برنامه زمانی کلاس های آموزشی متوسطه دوره دوم

دانش آموزانپایه متوسطه دوره دوم، بر اساس جدول زمان بندی زیر می توانند دروس خود را از شبکه قرآن، فرا گیرند.

آموزش مجازی از طریق رسانه ملی و اپلیکیشن شاد یا برنامه شاد تحت وباین فرصت را برای دانش آموزان فراهم آورده است تا به مرور به یادگیری مطالب درسی بپردازند و با توجه به نحوه برگزاری امتحانات در برنامه شاد، امتحانات پایان ترم خود را در این اپلیکیشن بگذرانند. پس ضروری است که دانش آموزان راهنمای ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش،نحوه احراز هویت در سامانه شاد و در صورت نیاز نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در اپلیکیشن شاد را مورد مطالعه قرار دهند تا هنگام مواجه شدن با ارور در برنامه شاد بتوانند اقدامات لازم را به کار گیرند.

قابل ذکر است که به دلیل فرصت محدود و کوتاه این آموزش ها در تلویزیون، دانش آموزان علاوه بر تماشای این دروس از طریق شبکات آموزشی، حتما یک برنامه درسی اصولی را برای خود در نظر بگیرند و از فرصت به وجود آمده نهایت استفاده را برای پیشرفت درسی خود داشته باشند.

سوالات متداول 

کلاس های آموزشی دانش آموزان در شبکه آموزش، قرآن و چهار سیما پخش می شوند.

دانش آموزانی که نتوانستند در زمان اعلام شده برنامه درسی خود را تماشا کنند، می توانند با مراجعه به سایت رسمی این شبکه ها، نسبت به دانلود فیلم آموزشی مورد نظر اقدام نمایند.

با استفاده از سایت شبکه آموزش، قرآن، شبکه چهار و سایت ایران مشاوره می توانید از زمان بندی کلاس های آموزشی تلویزیون مطلع شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جدول پخش تلویزیونی دروس دوره تحصیلی ابتدایی

جدول پخش تلویزیونی دروس دوره تحصیلی ابتدایی

به گزارشتیزلند، به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، مدارس کشور در هفته گذشته تعطیل بود و در هفته آینده نیز فعلا تا دوشنبه تعطیل هستند.

بر این اساس، وزارت آموزش و پرورش برنامه‌های آموزشی را پیش‌بینی کرده است که از طریق تلویزیون و فضای مجازی به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد.

جدول پخش تلویزیونی دروس دوره تحصیلی ابتدایی برای هفته آینده که از شبکه آموزش پخش خواهد شد، اعلام شد.

???? شبکه آموزش

هفته اول / از 10 اسفند

شنبه

⏰10.30 فارسی اول

⏰10.50 علوم سوم

⏰11.30 فارسی پنجم

یک شنبه

⏰10.30 ریاضی دوم

⏰10.50 ریاضی چهارم

⏰11.30 علوم ششم

دوشنبه

⏰10.30 ریاضی اول

⏰10.50 فارسی سوم

⏰11.30 ریاضی پنجم

سه شنبه

⏰10.30 علوم اول

⏰10.50 علوم پنجم

⏰11.30 فارسی ششم

چهارشنبه

⏰10.30فارسی اول

⏰10.50 ریاضی سوم

⏰11.30 ریاضی ششم

پنج شنبه

⏰10.30 علوم دوم

⏰10.50 فارسی چهارم

⏰11.30 ریاضی پنجم

جمعه

⏰10.30 فارسی دوم

⏰10.50 ریاضی ششم

⏰11.30 علوم چهارم

منبع: خبرگزاری فارس

منبع مطلب : tizland.ir

مدیر محترم سایت tizland.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جدول جدید پخش تلویزیونی دروس مدرسه | دوره ابتدایی - همشهری آنلاین

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب