معشوقه ۳۵ ساله گوگوش لو رفت! / افشاگری احلام درباره گوگوش+ عکسمعشوقه 35 ساله گوگوش لو رفت! / افشاگری احلام درباره گوگوش+ عکسمعشوقه 35 ساله گوگوش لو رفت! / افشاگری احلام درباره گوگوش+ عکس

شایعاتی در باره ازدواج گوگوش و رها اعتمادی ۳۵ ساله ایرانی منتشر شده بود که تکذیب شه بود اما با افشاگری احلام درباره گوگوش این شایعات به حقیقت پیوست.

معشوقه ۳۵ ساله گوگوش لو رفت

گوگوش خواننده معروف خبر ازدواجش با رها اعتمادی چند سالی بود که در فضای مجازی می‌چرخید و او تکذیب می کرد اما اتفاقاتی دیگر در ایسنتاگرام رقم خورد که به نوعی این رابطه را تأیید کرد.

این مطلب را از دست ندهید. ازدواج تیام و امید” من و تو ” / عکس مبتذل مجریان ” من و تو “در رختخواب

افشاگری احلام درباره گوگوش

احلام ، خواننده ایرانی به تازگی در استوری ایسنتاگرام کنایه سنگینی در خصوص این رابطه به گوگوش زد و صحت این رابطه را تأیید کرد.

حمله مردم به کنسرت گوگوش

گوگوش که در چند هفته گذشته با حضور در متینگ های سیاسی سعی در همراه نشان دادن خود با مردم را داشت، در کنسرت اخیر خود بعنوان یک «بیشرف» هوو شد.

او که با هجوم افراد معترض مواجه بود ترجیح داد با پوشش پلیس کشور استرالیا، سراسیمه از محل برگزاری کنسرت فرار کند. او پس از برگزاری کنسرت با جمعیتی روبرو شد که بر سرش فریاد می زدند «خجالت بکش بی شرف» ! و بعد از هجوم معترضان، سراسیمه با خودروی همراهان خود فرار کرد تا از مشت و لگد دوستانش در امان باشد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب